Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня
Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
Привет, мои пчелки дорогие!!!! Ужасно соскучилась Каждый день вспоминала всех поименно - вам не икалось? :) Без инета сидели. Как у вас погодка? у нас сегодня +5 и лед шел, да-да, не дождь, не град, а именно лед , но сразу таял.
Девочки, привет! моя подруга собирает СП по силиконовым формам (помните, я как-то собирала) Могу ей на хвост упасть - процент СП в пользу Соломии. Выбирайте, кидайте заказы мне в личку
Привет! Да, я бы с удовольствием на хвост упала) Мне надо кое-что, оно у меня даже в корзине, сама хотела знакомых (да и вас:) ) подбивать на заказ)
Да, Оль, яя тоже с таким самайлом сайт смотрела, подорожали формочки((( Но я свою любимую подпалила в новой духовке с непривычке, хочу новую. И ещё смотрели мы сайт с Артуром, и он только краем ока заметил формочки с алфавитом - моментом потребовал такие печеньки)))
Мне придётся воздержаться Хотя есть там что я б взяла
Галовец Соломия 11 лет. Украина, г.Львов Диагноз: минимальная мозговая дисфункция, задержка психо-речевого развития! Сумма к сбору - 12 324$ Срок сбора до 1 апреля 2015 года
Всё это является последствием сложной черепно-мозговой травмы, которая случилась во время родов. На сегодняшний день, после того, как родители лечили дочь уже почти девять лет, исчерпали все свои финансовые средства и поэтому вынуждены обращаться ко всем добрым людям за помощью, без которой не смогут вылечить Соломийку. Три года назад узнали про лечение в Китае. Прошли один курс в г.Пекине, второй - в г.Таюань, третий (осенью 2014) - клинике пров.Шаньси. Лечение дало хороший результат, но реабилитацию нужно продолжать. Каждая последующая реабилитация требует больше средств. Очень просят всех людей доброй воле помочь девочке стать полноценным человеком. Идет сбор на лечение в клиники реабилитации церебрального паралича пров.Шаньси Китай
Так, подивлюсь пізніше вконтакті, які фонди допомагають збору. думала тут у вас швидко все вияснити, щоб по вражеських соцмережах не ходити))
Ирочка, ты зашла к нам и я вспомнила - по моему ты очень давно писала рецепт кексиков из тыквы? Ты по моему ещё писала что вкуса тыквы не чувствуется. Напомни пожалуйста, а?
Ха, Ленусь, я ещё подумаю таки. А то у меня самой корзина на 309 грн
а хорошо думай. Подружка моя с меня процент не берет, только доставка на общую посылку. Ну она заказывает всегда либо деливери, либо интаймом - там дешевле
Привіт!
Мої діти тиждень тому порвали блокнот з рецептами, які я збирала не один рік, і того ж дня повидаляли усі закладки в браузері, теж ретельно зібрані за довгий час, в т.ч. рецепти. Весело мені з ними
Цукор збити з яйцями до пишної білої піни, додати тертий на дрібній тертці гарбуз (можна подібнити в чаші блендера з ножами), додати олію, погашену оцтом соду, розмішати. Всипати муку і какаю (просіюю їх разом). Легенько ложкою вимішати (не збивати) до однорідної маси. Випікати при 180 градусах до готовності (перевіряти зубочисткою).
Соду можна замінити пакетиком розпушувача, але його треба сипати разом з мукою.
Кекси, до речі, уже давно не печу - діти спонукають маму до вдосконалення кулінарної майстерності і вимагають тортиків) Зараз за цим рецептом печу торт із згущеним молоком і шоколадною глазуррю. Він у нас печеться доволі часто і змітається миттєво, не проїдаєься, як не дивно)) А я і рада, бо це єдиний спосіб дітей гарбузом нагодувати))
Іх цих інгрідієнтів в мене виходить великий такий пляцок на торт, який я розрізаю на коржі і перемащую кремом. На кекси можна брати половину порції і робити їх ’зеброю’ - половину тіста зафарбувати какао-порошком, а половину лишити білою і наливати в форму по ложці. Можна робити взагалі без какао, натомість додати кориці - аромат буде чарівний і гарбуза там ніхто не розшифрує)) Або цедри з лимона чи апельсина, або дрібку кардамону з імбирем. Способів зашифрувати гарбуз чимало)
О, знайшла таки оригінальний рецепт, який модифікувала на свій смак, так як описала вище -
Привіт! У них там структура типу мережевого маркетингу. На кожному рівні ’волонтер’ має свій процент зі скриньки. Якщо до дитини доходить хоч половина - то добре... Платіжки на їхньому сайті - це ніяка не фін.звітність. Повинен бути звіт по надходженнях, а не лише по виплатах дітям. Сюди ж відсутність банківських реквізитів на сайті. Не вважаю це чесною благодійністю. Крім того, вони вкрали назву у справжнього прозорого фонду з відкритими звітами, реквізитами і чистою репутацією - Зверни увагу на напис червоним шрифтом вгорі сторінки.
Якби кожному, хто кидає гроші у скриньку, доводили до відома, що половина цих грошей піде дитині, а половина - витрати фонду на організацію збору, то, впевнена, більшість жертводавців би відмовилась від такого виду допомоги на користь перерахування грошей безпосередньо батькам. І все ж головна мета їх діяльності - не допомога дітям, а заробіток. ІМХО.
Воно то так. А без фондів збори взагалі стоять на місці. Якесь замкнене коло виходить.
Привет! Да, детки умеют повеселить) Спасибо большое! Сегодня попробую сделать, а то пекла по непроверенному рецепту - тыква чувствовалась)
Согласна, пока фонд Люди сильные духом не взялся помогать Соломийке у нее сбор вообще на месте стоял. А так они около 135 000 грн ей собрали. Это очень хорошая помощь.
Ооо, со мной тоже такое приключилось недавно - сынуля удалил все с компа) Кое-что восстановили, но вордовские документы, в т.ч. и рецепты исчезли безвозвратно(((
И самая обидная моя потеря из рецептов - как сделать копченую скумбрию из мороженной. Помните, Илонка наша давала? Может, у кого-то есть? Напишите мне, плиз
Iloshik Цитата: На 1 литр воды 5 столовых ложек соли (без горки) 2 ст.ложки сахара 10 грамм черного молотого перца 3 ст.ложки черного чая (заварки) 2-3 луковицы с кожурой (кожура дает красивый цвет) Маринад кипятить 10-15 минут и ОСТУДИТЬ! берем 2 размороженных скумбрии, без головы и без внутренностей, моем и опускаем в этот маринат, обязательно в холодный! и на 36 часов в холодное место - можно на балкон, если так прохладно.Ч тобы рыба равномерно окрасилась - это лучше делать в пластиковой бутылке, предварительно обрезав верх(как на фото)и рыбу туда засунуть вертикально - так будет минимальное соприкасание рыбы с рыбой и с бутылкой.через некоторое время рыбки перевернуть! Очень легко и очень вкусно! только не забывайте учитывать время приготовления - если к какому-то событию! Приятного аппетита обратите внимание на второй план на третей фоте мама еще для надежности хвостики фиксирует скрепочками
Мене це питання - наскільки морально брати гроші на лікування дитини у людей нечистих на руку, мучить з тих пір, як збір Кіри Гришман закрив рамзан кадиров. Мене цей факт настільки вразив, що я досі не можу скласти якогось цільного ставлення до такого факту. З одного боку - задля спасіння дитини візьмеш гроші і в диявола. А з іншого боку - ставлю себе на місце батьків і розумію, що в такого головоріза і негідника й копійки би не взяла. Тут схожа логіка - так, фонд нечесний, на дітях наживається, але ж і допомагає, значить вони не такі вже й погані, не будемо на них наїжати, нехай продовжують усіх обманювати... у мене просто руки опускаються, від таких подвійних стандартів.
Це ж треба!) Я й не додумалась в гуггла спитати) Дякую!