В рот не ложи• 30 декабря 2022
Вже повечеряла, але з´їла шашлик, сулугіні, овочі з вогню. Ось думаю їсти шарлотку чи ні
Сестрица Алёнушка• 30 декабря 2022
Пюрешка с перцем маринованным ,собственного производства и молоки соленые
Неправдиша• 30 декабря 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Що таке молоки?
Люблю порядок• 30 декабря 2022
Максимум парочка небольших бутеров + 5-6 черри.Обычно не ужинаю, давняя привычка, лет 20
Глаголица• 30 декабря 2022
Ответ дляБойцовская
А як ві їх готуєте?
Перекрутити м´ясо через м’ясорубку. Посолити і поперчити за смаком. Якщо м’ясо нежирне, перекрутити з ним невеликий шматочок сала.Цибулю нарізати дрібними кубиками. Налити в сковороду олію. Розігріти. Обсмажувати її при постійному помішуванні до прозорості. Додати до цибулі фарш. Смажити до готовності на помірному вогні (приблизно 20 хвилин). Потім фарш ще раз перекручую через м´ясорубку.
Налисники : 4 яйця , сіль,цукор , 3 ложки олії,борошно і молоко на око)
Бойцовская• 30 декабря 2022
Ответ дляГлаголица
Дякую! )