Ну що, з Прийдешніми святами!!!
Смерть скотинякам, десь в глибині душі сподівалась, що сьогодні з цього приводу не зустрінемось!!!
Kvitkaliliia• 31 декабря 2022
Ответ дляВИТАМИНКA
Эх, у нас электричество вырубили... Теперь без духовки
Співчуваю. Може це тимчасово, поки тривога
Ответ дляHeksa
У співробітниці ракета у дворі йобнулаа
. Щойно написала в робочому чаті.
Всі живі, вікна була відчинені на провітрювання. Омг.
Район не питайте, не скажу. Щоб вони всі повиздихали, тварюки
. Щойно написала в робочому чаті. Всі живі, вікна була відчинені на провітрювання. Омг.
А як правильно, повністю зачиняти чи навпаки на провітрювання?
Постійно читаю різну інформацію…
Сестры Гримм• 31 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
Дівчата, утримайтеся поки від писати в лічку про прильоти. Ви не знаєте людей, які це просять. Краще перестрахуватися, ніж надати інфо ворогу.
Точні координати все одно ніхто писати не буде.
Ответ дляAksamitka
Постійно читаю різну інформацію…
У мене було відчинено на провітрювання, у сусідки закрито. Під час падіння уламку недалеко від нашого будинку, у мене розкрилися вікна настіж (все ціле), у сусідки потріскало і повилітало скло.
Yegonyashka• 31 декабря 2022
Ответ дляLilianna_
я спросила, т.к. сработал датчик удара на машине, естественно тревожно, а дочка вообще ревет (мы в метро)
Ответ дляHeksa
У співробітниці ракета у дворі йобнулаа
. Щойно написала в робочому чаті.
И окна целы? Многие пишут, что проветривание спасает, волна типа выше проходит
МаргаритаЛьвовна• 31 декабря 2022
Ответ дляoksanav
у нас в деревянных рамах болты вывернуло с мясом и распахнуло окно, а у некоторых соседей потрескались стекла.
в марте, не сегодня