Olgusya• 01 января 2023

Хвилювалка

Київ... Дрони, кажуть
ЛЮБА• 01 января 2023
Ответ дляМатусік
Які?
Теж люлбю заготовки
Отбивные куриные наморозила сырые , завтра пожарю , дело 5 минут .

Матусік• 01 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А в мене назавтра свина рулька марінуєтся
А готували в темному пиві ?
Мені смачно , потрібно буде знайти рецепт, давно вже не робила
Gupa• 01 января 2023
Ответ дляoksan1
Я теж прижарені відбивні і котлети морожу. Потім у фольгу і в мультю на пару.
В мене колега так робить, але в неї три мужика, два з яких растущі організми...
Mariya Prokhorova• 01 января 2023
Ответ дляМатусік
А готували в темному пиві ?
Ще не готувала , назавтра на вечерю планюю , так в пиві приваріваю , потім в духовку запекаю до корінкі
Атланта• 01 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Да .на улице
Между машин осколки
Слава Богу
nnata• 01 января 2023
Не поняла, ещё что то летит ?
МаргаритаЛьвовна• 01 января 2023
Ответ дляGupa
В мене в морозилці готові є, нещодавно спробувала порцію котлет готових і відбивних.На сковорідку, трішки масла і водички і наче свіженькі
Експериментувала, про всяк випадок
не течет без света заморозка?
а то я как-то фрикадельки из замерзшей лужицы выковыривала
Матусік• 01 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І я так робила колись
Виймалв кістку і виходив рулет
БрЮнЕтОчКа77777• 01 января 2023
Ответ дляopium_black
Тобто, майже все населення працездатне (не пенсія) при ньому живе.
Знаете, вони навіть не думають, що живуть більш менш за рахунок того, що самі працюють, чогось добиваються... Тобто здається й люди ’непогані’, але розуму немає.
Є ж в нас такі, що й при янику норм, й при петруші, й зараз не бомжі... За рахунок того, що старанні. А ці навіть не хочуть думати, що самі старанні, це путену все.
Я з власного досвіду пишу. Й повне непорозуміння.
Согласна с Вами.

Mariya Prokhorova• 01 января 2023
Ответ дляAksamitka
Дайте рецепт, пожалуйста ☺️
Надо бы попробовать
Головне , коли будете додавати взбиті білки , міксером вже не користуйтесь , змішуйте з низу на гору !
линка76• 01 января 2023
Ответ дляnnata
Не поняла, ещё что то летит ?
Я ніде не бачила, що летить. На сьогодні вже достатньо....
Marta• 01 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Правильно , сбивают над вашим и нашим районом . Большая парковая зона и частные сектора , короче вы поняли
Вы мне про частные сектора прям глаза открыли. Неужели это правда? Я сама задавалась этим вопросом, удивительно, что все время в Киеве страдают частные дома.
Mariya Prokhorova• 01 января 2023
Ответ дляМатусік
І я так робила колись
Виймалв кістку і виходив рулет
О , мій чоловік не погодится , кості обгладивать полюбляє
Gupa• 01 января 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
не течет без света заморозка?
Ні, я зазвичай з готового нічого не морожу, то був експеримент.
Крім грибів, фруктів та овочевих супнаборів нічого не тримаю в морозилці
nnata• 01 января 2023
Кто то идет спать уже?
Матусік• 01 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І я таке люблю
Холодець не люлбю, а от після того як розберу м´ясо для нього, то люлбю залишки поїсти з часником, ммм, смакота
Іноді просто варю рульку домашню і так їм)
Aksamitka• 01 января 2023
Ответ дляnnata
Кто то идет спать уже?
Та ждём отбоя уже
Gupa• 01 января 2023
Та писець
Фіксація дронів на Півдні Київщини. Також повідомляють про збиття

надiслати новину👉@novosti_kieva_bot
👉СТЕЖИТИ
Матусік• 01 января 2023
Ответ дляnnata
Кто то идет спать уже?
Я мабуть вже піду в ліжко
Втомилася вже вкрай

opium_black• 01 января 2023
Ответ дляnnata
Кто то идет спать уже?
Ні
БрЮнЕтОчКа77777• 01 января 2023
Ответ дляnnata
Кто то идет спать уже?
Я с дуру кофе напилась в 11 вечера и ни в одном глазу. Да и нервы....
Mariya Prokhorova• 01 января 2023
Ответ дляМатусік
Я мабуть вже піду в ліжко
Втомилася вже вкрай
І я ) кожна пожертва на ЗСУ заспокоює ліпше за все
opium_black• 01 января 2023
Якось в новинах тихо... Тільки про 23 й про Донецьк написано. Теж людям не пощастило.
линка76• 01 января 2023
Уже майже 3 години тривога, скоро відбій.
opium_black• 01 января 2023
Дякую хлопцям і дівчатам, які в свято не змімкнувши очей працюють, самовіддано, сміливо заради нас. Дякую. Дякую. Дякую. Хай вам й вашим родинам буде тільки щастя в цьому світі.
Атланта• 01 января 2023
Где-то рядом под Киевом ещё есть паскуды. Пока еще ’тревожимся’
Gupa• 01 января 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Телефон вже вдруге вимагає зарядки, ще такого не було.
Ото нічка, чарівна, незабутня...
Може подзвонила б в Крим, але вони мене блоканули після того, як я написала, що скоро приїдемо на потязі Перемоги
oksanav• 01 января 2023
Ответ дляopium_black
Щойно задонатила на «Повернись живим» і «Справа громад».
З Новим роком, українці, незламний та вічний народе!
А русні пизда, бо виродки, тупі та обмежені.
ybloko• 01 января 2023
Гучно, блін
rivara• 01 января 2023
Ответ дляМатусік
А готували в темному пиві ?
Я в светлом вчера варила. Залить пивом накидать лаврушки, перец луковицу, посолить и варить почти до готовности. Потом обмазать мед горчица немного имбиря и в духовку