Teonaa• 02 января 2023

А як ми дізнаємося, що скінчилася війна

Я просто іноді мрію, що на ранок прокидаюся, або нє, мене будять і кажуть цю новину.
Але ж не може такого бути, що вога якось раз, і закінчилася. В момент. Це ж буде напевно щось поступове? Типу спочатку пару місяців у новинах щось казатимуть (ну типу на рівні «політики»), потім чекатимем ще місяцями підписання там чогось. Чи якщо ніякого підписання не буде, то ще якісь події будуть..Хтось задумувався?
Тільки сюда не писать що ото я вже розкатала губу і це на десятиліття все, - то ми вже терли все.
Амарилис• 02 января 2023
Я точно дізнаюсь з Совєтчиці))

Jul_L• 02 января 2023
Мне муж скажет
СОЛНЦА ЛУЧИК• 02 января 2023
Це тривалий процес.
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Це тривалий процес.
Ото ж саме дебільне. Вона може і завершуватись рік))
Чашечка чая• 02 января 2023
Дурацкий вопрос
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Дурацкий вопрос
Ну какой есть
Майена• 02 января 2023
Ми дізнаємося з телеграм пабліків))) з усіх куточків буде лунати - рашисти відводять війська, вони капітулювали,загрози більше немає, ми Перемогли! Я щиро вірю, що вже в цьому році ми почуємо ці слова!
Oksuchakr• 02 января 2023
Звісно що це буде поступово і ми будемо це бачити.
Саме в цьому і стоїть завдання штатів - зробити це поступово.
LyudaT• 02 января 2023
Дізнаємось ми з фейсбуку Єрмака, там черговий ребус буде

автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляМайена
Капітулювали - тоже просто не одномоментне. Це ж і уход, і документ має буть
Чашечка чая• 02 января 2023
Ответ дляTeonaa
Ну какой есть
Победа это выход на границы 1991 года, а весь процесс послевоенного оформления мира будет довольно долгим.
Майена• 02 января 2023
Ответ дляTeonaa
Та зрозуміло. Просто хочеться вірити , що вже ось-ось
Апель-синка• 02 января 2023
параша подпишет Акт о капитуляции.
Это и будет День нашей Победы!
Oksuchakr• 02 января 2023
Ответ дляМайена
Та ні. Поки прогноз не втішний.
Звісно, що ми переможемо , але не так швидко як хотілося би
Marusia.• 02 января 2023
Як в тому радянському анекдоті:
«той некролог, що я шукаю, буде на першій сторінці»
awso1977• 02 января 2023
Як кажуть військові і політологи, у цій війні не буде підписання капітуляціі, як у 2 світовій, яке б поставило крапку. Буде затихання чи якась мирна угода на фоні затихання і поразок раші. А знаючи, як рашка дотримується мирних угод, я не повірю. Я роками, десятиріччями слідкуватиму за даними світових ЗМІ і іноземної розвідки, щоб не потрапити знову у пастку «нє нагнєтайтє, етого просто ні может бить».
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляOksuchakr
Я не знаю і не розумію їх «завдання», но це окрема тема. Бо проти росіі всі ці штати і европи, а бомби і холод з темрявою - у нас . А у них вме добре, для 90% війна «по тєліку» ітд! І ціни ще питання у кого більше виросли. Ми он новий рік на 500 грн відмітили))) (нє, стол гарний був, і ром був, і шампанське, но типу всі потроху принесли ни стіл - я тільки запекла картоплю з салом і свинину зафарширувала грибами і сиром типу рулєтіки. Все)
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Но бомбить не будуть?
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляАпель-синка
параша подпишет Акт о капитуляции.
Это и будет День нашей Победы!
А вони реально хіба таке підпишуть? А як же просто літцо путина? То ж буде у них вважатися «стратегічна капітуляція» чи ще якийсь бред. «Капітуляція в наступательньіх целях» чи ще якийсь брєд

Чашечка чая• 02 января 2023
Ответ дляTeonaa
Но бомбить не будуть?
Пару ракет или еще что-то могут прилетать и после войны.
nabludatel• 02 января 2023
Ответ дляOksuchakr
Та ні. Поки прогноз не втішний.
Хто це робить невтішні прогнози?
Рашки? Для них дійсно все погано.
А нам весь світ прогнозує перемогу в цьому році.
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляawso1977
Да да. И я
Мені тоже проще з сім‘єю кудась..поки не по 50 років
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляnabludatel
Хто це робить невтішні прогнози?
Рашки? Для них дійсно все погано.
Ой хай буде так
awso1977• 02 января 2023
Ответ дляTeonaa
Да да. И я
Нам як раз під 50 і ми нікуди не збираємось. І я взагалі не про те. Ми житимемо і працюватимемо в Україні, робитимемо для неї все, що від нас залежить, але аптечку і документи триматимемо в порядку і під рукою. І більше ніяких «старих пєсєн о главном».
автор Teonaa • 02 января 2023
Ответ дляawso1977
Тут треба дивитися що буде в нас.
Якщо знов гроші по карманам (ті, що мають йти на ремонти і відновлення), то , вибачте
VA 11• 02 января 2023
Ответ дляnabludatel
Хто це робить невтішні прогнози?
Рашки? Для них дійсно все погано.
Не увесь світ.

’Украина и Россия заключат перемирие летом этого года’, — прогноз от экс-генерала НАТО Ханса-Лотара Домрёзе

Он считает, что:
▪️Украина и Россия в ближайшие месяцы начнут новые наступления, чтобы попытаться достичь своих военных целей;
▪️но уже в начале лета наступит прекращение огня, поскольку обе стороны к тому времени поймут, что дальнейшие боевые действия бессмысленны, ибо они не приводят к захвату новых территорий;
▪️это станет моментом для переговоров и ’останется лишь возможность заключения соглашения, которое устроит обе стороны’;
▪️тогда Зеленский может отказаться от незамедлительного возвращения Крыма и других захваченных Россией территорий;
▪️стороны могут договориться о переходном периоде сроком на 50 лет, как это было в случае с возвращением Гонконга под контроль Китая.

Напомним, что официальная позиция Украины неоднократно озвучивалась: никакого перемирия до выхода на границы 1991 года, включая Крым.

Инсайдер UA | Подписаться
HelloKitty18• 02 января 2023
Регулярно заходьте сюди, тут про все знають)
Mellisa• 02 января 2023
Одномоментно не будет, будут видимые предпосылки и суета с подписанием договоров, разные там контактные группы собираться, посредники и тд. То есть не утром проснулся - и Победа.
Natabond76• 02 января 2023
Ответ дляnabludatel
Хто це робить невтішні прогнози?
Рашки? Для них дійсно все погано.
Залужний прогнозує 2023 як дуже важкий рік
Світлана-7d87• 02 января 2023
Ответ дляАпель-синка
параша подпишет Акт о капитуляции.
Это и будет День нашей Победы!
Є в мене відчуття що свинособаки так просто це не зроблять!