Підійшов хлопець/чоловік на вулиці попросив щось купити поїсти (поруч новус був) сказав, що приїхав із Харкова, я відмовила сказала, що грошей з собою немає він далі почав випитувати ще більше "ну булочку хотя би" я декілька разів повторила, що немає грошей з собою і пішла.
Єдине, що я його впізнала той рік здається влітку також неподалік того місця до мене підходив щей же хлопець/чоловік почав дуже наполегливо клянчити гроші, сказав тоді, що йому треба на автобус до Луганська який на вокзалі я тоді ще дуже здивувалась тому, казала,що грошей немає тільки на картці є, сказав ми можемо підійти до вас додому візьмете,до банкомату, "от якщо ви мені не допоможете до ніхто не допоможе, я тут вже цілий день ходжу ніхто нічого не хоче допомагати.."
Врешті тоді не витримала цієї наполегливості і зняла гроші з картки і дала чи 200 і більше гривень вже не пам´ятаю точно, хоча могла цього і не робити бо гроші то не мої були, а чоловіка.
І тільки потім до мене дійшло, що перегаром таким не слабим несло від того хлопця, думаю ну блін, попала
Тільки той раз цей бродяга російською розмовляв, а цей раз на українській і запитував в мене чи я з Києва, хоча до чого тут це
Ответ дляAhapova
Моя мама говорила, що непотрібно задаватися питанням ’хто просить, навіщо...’ є змога потрібно давати.
Також, біблія нам говорить ’давати просящим’...
История из моего детства. Было недалёко от нас общежитие, где жили неблагополучные, выпивали, дружки были, постоянно милиция там.
И однажды прибегает к нам соседка, падает перед мамой на колени, рыдает, срочно надо денег сына спасать. Мама растерялась, сказала прийти вечером, мужа нет, она сама не решает. Спросила, а что с сыном? Та мямлила непонятное, бабушка наша запричитала, что, мол, не надо спрашивать , на что, надо по-христиански молча дать.
А вечером пришёл брат и рассказал, что сын соседки в то общежите часто ходил, пил там, и изнасиловал девочку. Мама к другой соседке, та все подтвердила, она в курсе была.
Вечером первую сама встретила чуть ли не пинками, кричала, как ты можешь у меня просить на такое деньги, у меня дочери 13 лет.
Просто вспомнилось…. Что спонсируем, за что платим, от чего откупаемся «добротой и щедрость»?
У моего мужа была ситуация. В 18 лет он летел в Турцию на заработки ,были это 90 г. Мама его заложила все золото чтоб дать хоть сколько то на билет и дорогу. Итого в аэропорту в Запорожье на таможенном досмотре у мужа в паспорте лежали 100& это были все деньги !! И таможенник их украл ((
По прилёту уже в Турцию муж увидел что денег нет в паспорте ( а ему нужно было ещё ехать в другой город на автобусе.
Вот он сидел в аэропорту , потом пошел к автобусам которые ехали в тот город зашёл и реально начал просить тех кто там сидел чтоб купили хотябы билет ((( одна женщина купила )
Добрая феечка• 02 января 2023
Ответ дляAhapova
Відповідь на Ваше питання в темі, Ви не вірно вчинили! Так, підходить!?
Я зрозуміла, що Ви хотіли сказати, але) Ви невірно відповіли))
Ответ дляBrd 2022
И я такие истории знаю
Потому что это жизнь
И запомнилась ему женщина которая помогла на всю жизнь
Потому что это жизнь
Ответ дляМиа
И я такие истории знаю
Потому что это жизнь
Да ,уже много лет прошло и всем рассказывает. Я вообще не представляю,что делать вот в таких страшных ситуациях когда ты сам без денег и помощи ещё и в чужой стране.
А вариантов реальных ситуаций очень много.
По теме Я бы купила кефир и булку.
Ответ дляKlodia
Дійсно, історія негарна(((
але ж причина могла бути й інша, гроші могли бути потрібні для інших цілей, врятувати життя, на лікування і т.д.
У нас з чоловіком тільки раз бомж чесно попросив десятку на сто грам, а так то всі ’на хлібчик’, але самого хлібчика щось ніхто не бере, як запропонуєш.
Ще в сусідньому супермаркеті були два професіонали - бабуська і розумово неповносправна жінка. Перша каже, що їй нічого не треба, тільки оплатити їй на касі хліб, коли погодишся, тягне кошик з десятьма батонами (підозрюю, розраховує, що їй всю суму, звичайно, не оплатять, але якусь купюру вручать, я сама так перший раз зробила, а бабка порулила до полиць і стала викладати на них батони брудними руками), друга - десять років ’збирає’ гроші мамі на операцію.
Хоча коли би мене просили купити булочку, а не дати гроші на неї, то я би все-таки її купила, мабуть.
Ответ дляAhapova
Дійсно, історія негарна(((
Этой историей я ответила на утверждение «не надо спрашивать, для каких целей нужны деньги, надо просто по-христиански молча смиренно дать».
Повторюсь, один из самых тяжких грехов - попустительство. То есть снисходительное отношение к недопустимому.
Цвіту і пахну• 02 января 2023
Ответ дляAhapova
У нашому районі один час одиниці той же хлопець театрально втрачав свідомість і просив грошей на дорогу. Другий раз я повелась, правда купила лише води, але потім згадала, що де він вже тільки не падав. Нормальні люди так все таки не роблять. Або жуліки або пенсіонери з деменцією.
Ответ дляKlodia
Мабуть, якщо б всі думали про ’попустительство’ то благодійності як поняття взагалі б не було
Але, якби я точно знала б що кошти чи інша милостиня піде на фінансування злочину, я б однозначно не давала б її.
Ответ дляAhapova
«Благотворительность» -это от слова «благо», а не раздаивать бездумно деньги аферистам. Настоящая благотворительность будет всегда.
Ответ дляKlodia
Мабуть, Ви з великого міста і Вам на шляху часто зустрічаються такі аферисти? Скоріше за все важко розпізнати істинність наміру того хто просить!? При цьому, я ще жодного разу не пожалкувала про ту чи іншу допомогу. Маю надію, що так буде і надалі)
Ответ дляAhapova
У меня большой опыт работы))) работала в соцслужбе и на соцпроекте, таких в толпе шелкаю сразу, а уж когда рот откроют, тут у них шансов нет)
Ответ дляBrd 2022
По теме Я бы купила кефир и булку.
І він би ще попросив півасіка