Може, знає хтось більше і готовий поділитись.
Скажу чесно, сьогодні дуже погані передчуття. Ніби як затишшя перед бурею. Навіть відсутність виключень сввтла вже котрий день не радує. З чого б це перестали виключати нам світло. Невже раптово почало вистачати всім е/е і відсутні аварії через перенапругу, ремонтні роботи?
Повідомлення від Маляр також злегка напружило.
Ще й вчора президент попередив про посилення атак дронами.
Просто поговорить, давайте без срачу
Ответ дляАлександраА
Я з цього приводу слухала експертів. Що вони пояснюють:
1. Перекваліфікаціїя військових. Більшість наших військових вміють керувати машинами радянського зразку і їхніми модифікаціями. Аби навчити керувати іншими машинами, потрібно або вилучати військових з фронту, або реально набирати нових. Причому нові, мають бути високомотивовані і їх має бути багато.
2. Ремонт. Машини ламаються, їх пошкоджують, за умови інтенсивних військових дій, ресурс машин швидко вичерпується. Отже, разом з великою кількістю машин іншого формату, мають бути поставки запчастин до них потоком (бо в нас є лише запаси запчастин до відомих нам машин). На додачу, ще потрібні бази ремонту. Ще на додачу, техніки, які вміють ремонтувати машини нового формату.
Танки та БМП - це не хаймарси чи ППО. Це не техніка віддаленої дії, яку можна мати відносно небагато, пошкодження якої не таке часте, а ремонтувати можна у певних зручних боксах. Танки та БМП потрібно мати змогу ремонтувати ’в полі’. А ще є політичне питання: не бажають розробники зброї, аби вона (зброя) потрапила до рук русні. Врешті, навіть пошкоджений геть хаймарс є час тупо підірвати самим, аби до русні не потрапив. З танками та БМП такої можливості може і не бути.
’Кто хочет, изыскивает способы и возможности. Кто не хочет, придумывает причины’ (с)
В время Второй мировой каждый третий советский танк назывался ’Шерман’ (американский танк, поставлялся по ленд-лизу). Половина всех произведенных истребителей ’Аэрокобра’ (более 4500 единиц) были переданы союзу.
Мое мнение, сейчас особо не выкладываются. Так, не напрягаясь.
Из чего следует очевидный вывод, цели заставить рф капитулировать в кратчайшие сроки наши старшие товарищи не ставят.
Ответ дляJimson
Бот - это человек на окладе, пишет обычно со специально созданного аккаунта. Методички отслеживаются на раз-два. Не мой случай :)
Это была ирония.
Я с вами согласна. Но тут такое не любят,поэтому я написала о ботах
Тут альтернативные мнения запишут или в боты или сразу ты из рашкостана....
Устименко29• 03 января 2023
Ответ дляMananaPryadko
плохое предчуствие и страх. но что это дает , мое предчувствие. я не эксперт. но что то мне подсказывает , что без громких политических решений, договора какого то не будет мира никогда...пока рашку кким то образом не заставят подписать что то... они будут прощти на нас как тараканы все время. их много...
кого много?чмобиков?ну население наше 40 мил а их 140.примерно в 3 р больше.ок.при наступлении потери 1 к 3-9.простая математика.если б китай к нам -то да.попа.а у нам хаймарсы помогают как.мы ж бьем по скупченням сил противника.сейчас война технологий логистики спутники.
MananaPryadko• 03 января 2023
Ответ дляУстименко29
дай Бог !
Устименко29• 03 января 2023
врага в три раза больше.например,вы дома у себя.уже знаете что в ваш дом полезут воры -убийцы.вы злы.готовитесь-там видеокамеры,в дворе и в доме оборону сделали.выбрали удобное местечко и смотрите.появились-перебили как зайцев.они у вас на ладони.минимум троих зажмурите)
Ответ дляnenatasha
а нічо шо потім він виправдався?)
’Днем 3 января Меладзе так отреагировал в соцсетях на заявления политиков:
Люди, я хочу чтобы Вы услышали меня, и поняли мои слова. Вот уже 10 месяцев я, как и многие другие люди, живу с ощущением тяжести и горя. Так уж вышло, что горячо любимые мной народы находятся в конфликте, в котором гибнут люди. Я НЕ МОГУ И НЕ ХОЧУ НИКОГО НЕНАВИДЕТЬ, И НЕ ПЫТАЮСЬ КОМУ-ТО УГОДИТЬ. Я мечтаю лишь о том, что бы антагонизм прекратился, и между близкими народами установилось согласие. И ради этого я готов отдать все силы.’
Гнида... за 10 месяцев войны только слепой не увидел, что мы не близкие народы. Хоть бы уж не позорился. Зачем говорить Героям слава, если потом оправдываться? Зачем оправдываться, если уже сказал? Столько лет учиться, жить, работать, петь в Украине, и так обоср@ься...думала, он намного умнее, как и брат его. НКИ закончили, хороший универ, николаевцы поймут. Как говорит мой 11летний сын, на москве пусть пркатается, бот пропутинский
aleksey.bo• 03 января 2023
Ответ дляBrd 2022
Отличное предчувствие. Уверенна мы Победим !! И до лета весь вопрос решится. Хочется домой (( но в окупации мой город. Верю и знаю ,что деокупация будет!
Давайте вірити разом! А ви звідки?
Устименко29• 03 января 2023
У мордорі розпочалися макіївські розбірки: варто запасатися поп-корном
🫵 Загибель орків - для Московії не проблема. Проблема вимальовується лише тоді, коли покійники перетворюються на таких собі ходячих мерців: пробиваючи заслін державної таємниці, вони починають ’гуляти’ інформаційним полем. Саме так трапилося з ’демобілізованою’ у Макіївці руснею. Загибель сотень чмобіків приховати не вдалося, і тому чимало російських силовиків намагаються бодай погріти руки на їх смерті:
👉 ФСБ та прігожинські медія від душі розповідають, що у всьому винні Шойгу та його генштаб, бо ’скільки можна допускатися таких тупих помилок’: під одним дахом - і склад боєприпасів, і сотні мобілізованих.
👉 Міноборони Московії переадресовую звинувачення у тупизні прігожинському ставленику Суровікіну.
👉 Той теж не пальцем роблений, і точно знає: Макіївка - провтик керівництва т.зв. ’ДНР’.
👉 Мені особливо імпонує відповідь місцевих ’обдроченців’: у всьому винні самі загиблі, оскільки їх вичислили за скупченням сигналів мобільних телефонів.
👉 Коло замкнулося. Адже будь-яка відповідальність фантомна, якщо всі рішення ухвалюються в одному, дуже глибокому бункері. У такій ситуації можуть бути лише крайні, що призначаються у тому ж таки бункері.
І це добре, бо Путін не визнає власних помилок, а значить - не здатен на них вчитися.
Ответ дляJimson
На складах Пентагона хранится огромное количество устаревшего, по их меркам, вооружения. Штаты, как и союз, клепали его без устали.
Первых Абрамсов было выпущено где-то 10 тыс единиц (информация немного разнится в некоторых источниках, +/- 200 единиц)
Большая часть их сохранилась. Штатам они сейчас не нужны т.к. устарели, а нам бы очень даже сгодились. В сравнении с Т-64 это почти космический корабль.
Вопрос: Почему нам их до сих пор не предоставили? Танки для наступления необходимы.
Буквально на днях , читала цю інформацію. Значить не зацікавлені, є інші домовленості чи ... На жаль, страждає від цієї війни тільки Україна і гинуть українці.
По темі мої, передчуття не змінились з початку війни. Не буду описувати. Сама заходжу сюди почитати деяких форумчанок для позитиву.
Хто в курсі на арені у Дружівці були наші військові? Деякі канали пишуть, що великі втрати. А наші заперечують.
Передчуттів немає. Є трохи відчуттів. Прийшло розуміння, що енергетику вони навряд чи покладуть остаточно. Да мабуть вони вже самі все зрозуміли. І це дуже важливо. Живемо на кордоні, за 40 км капець. Але ми не чуємо. Фізично не чуємо, але відчуваємо. А ще відчуваємо рашинську скору здохлину. Останні трепихання передсмертні.
Ответ дляexotic
росія підтримувала палестину зброєю та фінансами. Здохне росія, вичерпається і цей конфлікт
Ви впевнені, що не знайдуться бажаючі підтримувати рашку зброєю?
Не весь світ наші союзники або симпатики, на превеликий жаль. У геополітиці стратегічні розклади можуть бути дуже багатогранними та неочікуваними.
Ответ дляMananaPryadko
А договор их остановит?
АлександраА• 03 января 2023
Ответ дляJimson
Ви не враховуєте ступінь ускладнення машин.
Між винаходом танків і літаків серійного виробництва і Другою світовою війною, пройшло в рази менше часу, ніж між Другою світовою і сьогоденням.
Я не вважаю думку експертів з цього приводу остаточною істиною, але поки ваші аргументи мені здаються менш вартісними. Спадає на думку порівняння: ’О, ти вмієш їздити на велосипеді і, навіть, його обслуговувати? Тоді ось тобі автівка. Майже те ж саме. Але є нюанси...’.
Ответ дляVikki
Это была ирония.
Слепо верить нельзя никому, нужно пытаться анализировать и сопоставлять факты. Картинка вырисовывается несколько непохожей на ту, что выдают СМИ.
olechka_uli• 03 января 2023
Ответ дляHupBaHa
То у вас не выключают, у других уже начали, не переживайте
У нас в городе почти совсем нет уличного освещения, что хорошего. Свет выключают меньше, но его выключают
Ответ дляПавела
Ні. Наші кажуть правду.
Ответ дляАлександраА
І при бажанні ці нюанси вже можна було б усунути. За 10 то місяців. Нам відкрито говорять , що ні літаків, ні танків, ні ракет великої дальності не дадуть. Петріотів і тих дали аж одну батарею (чи як там правильно)
Ответ дляПавела
Там був гуманітарний хаб