культУра• 03 января 2023
чи можуть з таким набором виключити з війсьового обліку?
навіть не знали, що є spina bifida occulta, вперше прочитала про таку хворобу.
дівчата, може в когось є така ж картина +/- або лікар, що розбирається, побачить цю тему.
Магиня• 03 января 2023
Не знаю про хребтові діагнози, але знайомого з гіпертонією викликали у військомат, проходить там дослідження. Скоріш за все в гарячі місця не пошлють, але його спеціальність навколоайтішна там знадобиться
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБармалеина
ваше посилання не дійсне і з офіційної таблиці хвороб я не знайшла відповіді так чи ні. тому питаю тут, може є з такими ж діагнозами.
Попадалочка• 03 января 2023
Есть списки с какими болезнями/вмешательствами исключают, условно годен и т п
Можно прикинутт если есть/дадут инвалидность 1, 2ст с таким диагнозом, то скорее исключат.
Зы у мужа остеохондроз шеи он просто годен.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляКараПузовна
По сути это еще не грыжа, а протузия.
там дві грижі. шморля і звичайна.
СноваЗдорова• 03 января 2023
Ответ дляПопадалочка
З таким діагнозом інвалідність не дають
Попадалочка• 03 января 2023
Ответ дляСноваЗдорова
З таким діагнозом інвалідність не дають
Так и я об этом же
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляstarlink
А чего только поясницу смотрели?проверьте весь позвоночник.
бо там більше за все болить. але не знаю чого всю не перевірили, бо болить взагалі всюди в нього і віддає в кінцівки через спину і в тазобедрені суглоби. треба дообстежитись точно.
Бармалеина• 03 января 2023
Ответ длякультУра
1. ХВОРОБИ ЗОРУ
Непридатні до військової служби з виключенням з військового обліку вважаються лише особи, що мають:
виражені анатомічні зміни або вади положення повік, орбіти, кон´юнктиви зі значними порушеннями зорових або рухових функцій на обох очах;
різко виражені, з прогресивним зниженням зорових функцій або частими загостреннями на обох очах хвороби склери, рогівки (рубці та помутніння), райдужної оболонки, циліарного тіла, кришталика (усі види катаракти), судинної оболонки;
хвороби скловидного тіла та очного яблука;
неврит зорового нерва, хвороби та ураження зорового нерва та зорових шляхів тощо;
відшарування та розрив сітківки будь-якої етіології на обох очах;
усі форми глаукоми у розвиненій і подальших стадіях на обох очах;
стійкий параліч рухових м´язів очного яблука за наявності диплопії;
короткозорість або далекозорість будь-якого ока в одному із меридіанів понад 12,0 дптр або астигматизм будь-якого виду з різницею рефракції у двох головних меридіанах понад 6,0 дптр;
гостроту зору одного ока нижче 0,1 або його сліпоту;
відсутність очного яблука за гостроти зору другого ока 0,3 і нижче або гострота зору обох очей 0,2 і нижче.
2. ХВОРОБИ СЛУХУ
Не підлягають мобілізації особи, які страждають на стійку, повну глухоту на обидва вуха або глухонімоту, що мають виражені вестибулярно-вегетативні порушення, які супроводжуються виникненням симптомів хвороби Меньєра. У більшості випадків особи з захворюваннями слуху є непридатні до військової служби у мирний час та обмежено придатні – у воєнний час.
3. ДЕЯКІ ІНФЕКЦІЙНІ ТА ПАРАЗИТАРНІ ХВОРОБИ
Наприклад, кишкові інфекційні хвороби, бактеріальні зоонози, вірусні інфекційні хвороби центральної нервової системи, вірусні геморагічні гарячки, вірусні інфекційні хвороби з ушкодженням шкіри та слизових оболонок, гельмінтози, педикульоз та наслідки інфекційних та паразитарних хвороб є протипоказом для військової служби в мирний період. У воєнний час такі пацієнти вважаються обмежено придатними.
Активний прогресивний туберкульоз із розпадом легеневої тканини вважається достатньою підставою для непридатності до військової служби з виключенням з військового обліку. Тоді як туберкульоз легень без виділення мікобактерій та розпаду легеневої тканини чи клінічно вилікуваний робить особу непридатною для військової служби в мирний час, але обмежено придатною – у воєнний.
4. РОЗЛАДИ ПСИХІКИ ТА ПОВЕДІНКИ
Непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку є хворі, що мають:
різко виражені стійкі психічні розлади;
розлади психіки та поведінки внаслідок вживання психоактивних речовин (алкоголю чи наркотиків) при синдромі залежності з різкими, стійкими психічними розладами;
шизофренію, шизотипові та маячні розлади, афективні розлади з часто повторюваними фазами;
невротичні розлади при різко виражених, стійких хворобливих проявах; різко виражені поведінкові розлади, зі схильністю до повторних тривалих декомпенсацій або патологічних реакцій;
глибоку та тяжку розумову відсталість.
Інші розлади психіки й поведінки можуть бути причиною для непридатності до служби у мирний час, проте у воєнний – придатність призовника оцінюється ВЛК.
5. ЗЛОЯКІСНІ ТА ДОБРОЯКІСНІ НОВОУТВОРЕННЯ
Особи з онкологічними захворюваннями, які мають встановлений невиліковний діагноз не можуть бути призвані на службу до армії.
Особи, які в анамнезі мають онкодіагноз або якщо захворювання перебуває в стадії стійкої ремісії, а також у разі патології, яка повільно прогресує, вважаються обмежено придатними у воєнний час.
Призовники, у яких виявлено доброякісні новоутворення, які супроводжуються тяжкими порушеннями в роботі організму, не можуть бути мобілізовані до ЗСУ. Доброякісні новоутворення всіх локалізацій зі значними порушеннями функцій є підставою для непридатності до військової служби з виключенням з військового обліку.
Усі ті, хто проходив хірургічне лікування або променеву терапію, є тимчасово непридатними під час війни для служби в армії.
6. ХВОРОБИ КРОВІ ТА КРОВОТВОРНИХ ОРГАНІВ
Причиною для непридатності до військової служби з виключенням з військового обліку можуть бути анемії зі значними порушеннями функцій анемії, що швидко прогресують, порушення згортання крові, геморагічні стани, інші хвороби крові, порушення з залученням імунного механізму тощо.
7. ХВОРОБИ ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ
Громадяни, у яких було виявлено патології ендокринної системи, що супроводжуються розладом харчування або порушенням обміну речовин, вважаються обмежено придатними. У цьому разі все залежить від того, як саме захворювання впливають на загальний стан здоров´я.
2. ХВОРОБИ СЛУХУ
4. РОЗЛАДИ ПСИХІКИ ТА ПОВЕДІНКИ
різко виражені стійкі психічні розлади;
глибоку та тяжку розумову відсталість.
7. ХВОРОБИ ЕНДОКРИННОЇ СИСТЕМИ
Бармалеина• 03 января 2023
8. ХВОРОБИ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ
Серед таких хвороб:
прогресивні, зі значними порушеннями функцій запальні хвороби ЦНС (менінгіт, енцефаліт, мієліт, енцефаломієліт, внутрішньочерепний та внутрішньохребтовий абсцес тощо);
прогресивні, зі значними порушеннями функцій системні атрофії, церебральний параліч, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, усі види дистоній (крім вегетосудинної) тощо;
епілепсія за наявності частих епілептичних нападів або виражених психічних розладів;
швидко прогресивні, зі значними порушеннями функцій хвороби периферичної нервової системи.
9. ХВОРОБИ СИСТЕМИ КРОВООБІГУ
Непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку визнаються пацієнти:
із серцевою недостатністю II-Б-III стадії у випадку некоронарногенних хворобах серця;
із серцевою недостатністю II-Б - III стадії у випадку ішемічних хвороб серця;
з гіпертонічною хворобою III стадії;
з цереброваскулярними хворобами (наприклад, інфаркт головного мозку чи інсульт) зі значними порушеннями функцій;
з хворобами артерій, артеріол та капілярів, вен, лімфатичних вузлів (атеросклерози, тромбози, варикози тощо) зі значними порушеннями кровообігу та функцій.
Серед таких хвороб:
9. ХВОРОБИ СИСТЕМИ КРОВООБІГУ
з гіпертонічною хворобою III стадії;
Девальвация• 03 января 2023
Ответ длякультУра
А в Європі потім повністю здоровим виявиться і буде пахати по 12 годин на заводі
Кондуктор троллейбуса• 03 января 2023
Ответ дляМагиня
Ну не скажіть. Мій друг з гіпертонією на нулі. Була криза, відправили в лікарню, з лікарні знов на нуль. П´є ліки.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБармалеина
8. ХВОРОБИ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ
Серед таких хвороб:
9. ХВОРОБИ СИСТЕМИ КРОВООБІГУ
з гіпертонічною хворобою III стадії;
Серед таких хвороб:
9. ХВОРОБИ СИСТЕМИ КРОВООБІГУ
з гіпертонічною хворобою III стадії;
не треба мені копіювати те, що є в гуглі, дякую)
Ответ длякультУра
У меня в пояснице постоянно зажимает, и тот же букет , что у вашего мужа.
Но как проверила всю спину, то оказались протрузии в каждом отделе по 3 шт.вот так
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляДевальвация
не вгадали, не судіть по собі.
Бармалеина• 03 января 2023
Ответ длякультУра
тоді чого ви не погуглите?
вам важко усвідомити нагуглене?
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБармалеина
тоді чого ви не погуглите?
вам важко усвідомити нагуглене?
я вам вже відповіла, але повторюсь:
з офіційної таблиці хвороб я не знайшла відповіді так чи ні. тому питаю тут, може є з такими ж діагнозами. саме з такими випадками як на заключенні.
Бармалеина• 03 января 2023
Ответ длякультУра
там дві грижі. шморля і звичайна.
шморля - це фігня, яка є майже у кожного)))
Бармалеина• 03 января 2023
Ответ длякультУра
я вам вже відповіла, але повторюсь:
ну, якщо не знайшли у списку хвороб, то що вам не ясно?
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБармалеина
будь ласка, вийдіть вже з теми) чого ви докалупались до мене?
Бармалеина• 03 января 2023
Ответ длякультУра
а ви мені не вказуйте
Сиамская сороконожка• 03 января 2023
Ответ длякошкомышь
Ніт. Зараз це обмежано придатний
У брата дуже схожий діагноз. Обмежено придатний. Кожні 2 місяці проходе комісію.
В заключені у нього написано, що навантаження противопоказано, але на це ніхто не звернув уваги
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБармалеина
якщо ви не бачите, то там не тільки шморля. і це тільки поперековий відділ. вище я писала, що через спину віддіє ще в кінцівки, суглоби.
давайте ви не будете знецінювати чужі проблеми? ваші копіпасти з гугла безкорисні в цій темі. наче ясно дала зрозуміти, що цікавлять мене саме аналогічні випадки. ідіть зі своїми смайликами самостверджуйтесь десь в іншому місці. скопіпастити багато розуму не треба.
кошкомышь• 03 января 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Так і є. Його можуть відправити зв‘язківцем, або водієм на постачання харчів, як варіант