СиренаФеоктистовна• 03 января 2023

Выезд мужчин

В этом году что то изменилось в позитивную сторону или все теже ограничения? Может кто в курсе?
Хлопаю ресницами• 03 января 2023
Так, всіх випускають. Ваш ще тут?
Самохвалова• 03 января 2023
Автор, а что, война закончилась? Отчего должны быть изменения?
ТрамвайGirl• 03 января 2023
Ничего не изменилось. Но хоть время было сделать «законные основания»
Кидстаффовка• 03 января 2023
Не думаю, що ближчим часом щось зміниться
Кидстаффовна• 03 января 2023
Вчера проезжала таможню… очень много выезжает мужчин….( видимо знают как)
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Вы думаете это так легко?
ГугелП@лАмался• 03 января 2023
Змінилось. Тільки в гірший бік. Дипвідомства за кордоном мають ’сприяти’ поверненню чоловіків, які є військовозобов´язаними, якщо у країні мобілізація. Тільки цікаво, звісно, як це сприяння буде реалізоване.
Рожайтретьего• 03 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
У мене на роботі щотижня новий ’інвалід’ виїжджає за кордон
ТрамвайGirl• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы думаете это так легко?
Знаю, что очень не легко. У нас один готов, второй в процессе
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Батальон Монако, и батальон Дубаи тоже вернут? Сынков депутатов, детей олигархов тоже?
ГугелП@лАмался• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Доженуть і ще раз повернуть, ага.
Кидстаффовка• 03 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вони навіть з своїми прямими обов´язками не можуть справитися
автор СиренаФеоктистовна • 03 января 2023
Ответ дляСамохвалова
Во всех новостях вещают что вот вот закончится, поэтому уточняю.
meatlug• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
А как же.
Все равны.(с)
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляmeatlug
А как же.
Все равны.(с)
блажен кто верует....
timyrkina• 03 января 2023
ех...убрали б анонімів тут.
Даха-сваха• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы думаете это так легко?
За деньги всё легко
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
ех...убрали б анонімів тут.
правды не хотите читать?
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
За деньги всё легко
Много кидалова
Гу го гу го гу• 03 января 2023
Ответ дляСиренаФеоктистовна
І тому будуть ходити по дворах і переписувати /звіряти чоловіків з реєстром ?
Так, таки к окончанию … прикмета
timyrkina• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
правды не хотите читать?
а яка правда? про нелегальний виїзд? звісно, ніхто не напише без аноніма таке. А якщо легально - то що скривати.
Я за правду і легалізацію. І так, чоловік на війні.
Яйцеголовая• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы думаете это так легко?
Дорого скорее
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Дорого скорее
и это тоже
Кидстаффовка• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
Так, виїжджають нелегально , кожен рятується як може
Яйцеголовая• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
Почему нелегальный.
Выехали ? Значит все легально и все вопросы к сотрудникам таможни
Ух ты какая Я• 03 января 2023
Я пам*ятаю,як писали,що не буде народ терпіти,що не випускають, максимум,три місяці. Скоро рік. Нікого не випускають і не скоро будуть,за великі гроші їдуть і всі про це знають.
66сезон666серия• 03 января 2023
Как это все надоело! Пусть олигархи сами свое майно защищают, а они чужими руками
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
ни в одной стране границы не закрывали. даже в сирии.
Kidstaff Bot• 03 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Люда 25• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Навіть у рашці. Я розумію,що здатись не можна,але коли людина не вмотивована,то який сенс їй бути на фронті. Краще б ці кошти,які отримують на митниці у кишеню собі-отримало офіційно ЗСУ-хочеш виїхати-плати,але офіційно