СиренаФеоктистовна• 03 января 2023
Выезд мужчин
В этом году что то изменилось в позитивную сторону или все теже ограничения? Может кто в курсе?
Кидстаффовна• 03 января 2023
Вчера проезжала таможню… очень много выезжает мужчин….( видимо знают как)
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ничего не изменилось. Но хоть время было сделать «законные основания»
Вы думаете это так легко?
ГугелП@лАмался• 03 января 2023
Змінилось. Тільки в гірший бік. Дипвідомства за кордоном мають ’сприяти’ поверненню чоловіків, які є військовозобов´язаними, якщо у країні мобілізація. Тільки цікаво, звісно, як це сприяння буде реалізоване.
Рожайтретьего• 03 января 2023
Ответ дляКидстаффовна
У мене на роботі щотижня новий ’інвалід’ виїжджає за кордон
ТрамвайGirl• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы думаете это так легко?
Знаю, что очень не легко. У нас один готов, второй в процессе
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Батальон Монако, и батальон Дубаи тоже вернут? Сынков депутатов, детей олигархов тоже?
ГугелП@лАмался• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Доженуть і ще раз повернуть, ага.
Кидстаффовка• 03 января 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Вони навіть з своїми прямими обов´язками не можуть справитися
СиренаФеоктистовна
• 03 января 2023
Ответ дляСамохвалова
Автор, а что, война закончилась? Отчего должны быть изменения?
Во всех новостях вещают что вот вот закончится, поэтому уточняю.
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляmeatlug
А как же.
Все равны.(с)
блажен кто верует....
Даха-сваха• 03 января 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Вы думаете это так легко?
За деньги всё легко
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
ех...убрали б анонімів тут.
правды не хотите читать?
Гу го гу го гу• 03 января 2023
Ответ дляСиренаФеоктистовна
І тому будуть ходити по дворах і переписувати /звіряти чоловіків з реєстром ?
Так, таки к окончанию … прикмета
Кидстаффовка• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
а яка правда? про нелегальний виїзд? звісно, ніхто не напише без аноніма таке. А якщо легально - то що скривати.
Я за правду і легалізацію. І так, чоловік на війні.
Так, виїжджають нелегально , кожен рятується як може
Яйцеголовая• 03 января 2023
Ответ дляtimyrkina
Почему нелегальный.
Выехали ? Значит все легально и все вопросы к сотрудникам таможни
Ух ты какая Я• 03 января 2023
Я пам*ятаю,як писали,що не буде народ терпіти,що не випускають, максимум,три місяці. Скоро рік. Нікого не випускають і не скоро будуть,за великі гроші їдуть і всі про це знають.
66сезон666серия• 03 января 2023
Как это все надоело! Пусть олигархи сами свое майно защищают, а они чужими руками
Та никада в жизни• 03 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
ни в одной стране границы не закрывали. даже в сирии.
Ответ дляТа никада в жизни
Навіть у рашці. Я розумію,що здатись не можна,але коли людина не вмотивована,то який сенс їй бути на фронті. Краще б ці кошти,які отримують на митниці у кишеню собі-отримало офіційно ЗСУ-хочеш виїхати-плати,але офіційно