СиренаФеоктистовна• 03 января 2023
Выезд мужчин
В этом году что то изменилось в позитивную сторону или все теже ограничения? Может кто в курсе?
Конфет04ка• 03 января 2023
Не знаю, что там изменилось, но буквально за неделю до НГ знакомый всплыл в Германии через какой-то ’шлях’, бегает оформляет бумажки, ищет работу.
Ответ дляКонфет04ка
Скорее бегает, оформляет пособие, как мой знакомец. При этом возмущаясь ’какая бюрократия! надо беженцам мигом деньги давать’.
Ответ дляЛюда 25
Навіть у рашці. Я розумію,що здатись не можна,але коли людина не вмотивована,то який сенс їй бути на фронті. Краще б ці кошти,які отримують на митниці у кишеню собі-отримало офіційно ЗСУ-хочеш виїхати-плати,але офіційно
Тобто всіх бідних, хлопців з сел на війну?
Ответ дляNasta9019
Вмотивованих. Знаю декількох-які втратили роботу і пішли на війну. Поділ по дітях вас чомусь не бентежить-чим багатодітний відрізняється від чоловіка,у якого одна дитина. Чим відрізняється чоловік,який супроводжує інваліда 2 групи( не дитину). Митники гребуть хабарі-я за те-щоб це було офіційно
Ответ дляЛюда 25
Ви розумієте що зараз все це є, але не в значній більшості випадків, а ось коли офіційно таке введуть, то у кого більш-менш з грошима добре одразу виїдуть і бідні чоловіки стануть заручниками. У них взагалі на буде варіантів, так як потім все знову прикриють через те що буде критично мало чоловіків.
Конфет04ка• 03 января 2023
Ответ дляФиона_40
Ви знаєте що таке ’шлях’, і за якими умовами вони за межами України?)
Я слышала, что это выезжаешь как дальнобойщик с обязательством в течение определенного времени вернуться, но утверждать не буду.
Ответ дляNasta9019
Та не виїдуть,у багатьох робота, хворі батьки ще якісь причини.
Ответ дляЛюда 25
У багатьох жінки закордоном і що вони оберуть? Закордоном я не знаю скільки точно, не відслідковую, але чула що начебто 8 мільйонів, ось 2/3 чи 3/4 точно виїдуть таким чином. А хлопці деякі зараз вже більше року на передовій, скоро вже у деякий буде рік і почнеться другий.