После 18• 04 января 2023

Хто працює за кордоном офіційно, яка у вас освіта?

І рівень мови? Наприклад, я вчитель хімії, англ ну моооже до в2 дотягну, але навряд, розмовляю примітивно, але пояснити зможу. Виходить, що я ніде не працевлаштуюся? Окрім обслуговування? Питаю в загальному, я в Україні, працюю. Є хтось, хто прям по фаху влаштувався?
Баксы_сдам• 04 января 2023
Не смешите. Спускайтесь с небес уже. Я учитель английского. Живу в Израиле. Пошла работать на американский завод, английский очень кстати. На рабочую специальность.
Диплом подтвердила. Чтоб по нему работать, нужно 2 года прожить в стране, знать иврит на уровне далет (это как С1). Да и зарплата учителя не выше, чем на заводе.
Спасу мир• 04 января 2023
Я шию, Чехія, мову знаю на рівні добре рано,, насхледаноу. Але по роботі розумію все, що треба зробити, маю великий досвід, мною задоволені,,умови чудові, і оплата середня, але плюс відпустки, свята, походи до лікарів, невеликі премії, страховки, 8 год роботи, я б ще половину цього працювала в такому режимі. Але це робота руками, тут головне досвід, не мова
МинерАлочка• 04 января 2023
Чому Ви так скептично щодо англійської? тим паче маєте педагогічну освіту.
мадамГрицацуева• 04 января 2023
Працює знайома економістом, але то була релокація
ІТ теж релокація
Ляля Убийвовк• 04 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Дело даже не в зарплате, вы том, чем занимаешься , в статусе, в положении в обществе.

Мне было бы сложно с вместо интеллектуальной работы быть чернорабочим.
Та_шо_ж_таке• 04 января 2023
педагогічна, але я їхала вже з рівнем В1. Від березня живу в мовному середовищі, так що розумію навіть 3-х річних дітей
Подкустовый выползень• 04 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк

Я вам скажу кто что хочет, тот там и пляшет. У меня знакомая , только приехала в Израиль из турциибез иврита, но с англ.и французким, устроилась в английскую школу учителем математики. Не знаю как на счет зп но сама снимала квартиру в новом доме, купила машину, раз в месяц куда то ездила заграницу.
Другой знакомый так же без иврита, но с английским , устроился в строительную фирму инженером на 37 тыс.шек.
Подкустовый выползень• 04 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
А сколько сейчас на заводе платят? В час.
Баксы_сдам• 04 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк

У меня есть такая же знакомая. Сидит дома, не работает. Хрен знает, за что она живёт с 2 детьми. Может, из Украины высылают деньги.
Завод, уборки, сиделки - фу, а на другую работу не берут.
Ляля Убийвовк• 04 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Значит нет у человека такой необходимости работать.

Двое детей тоже должны с кем-то оставаться.
С ключом на шее там не ходят
Баксы_сдам• 04 января 2023
Ответ дляЛяля Убийвовк

С ключом на шее там не ходят
У меня такие же дети, я пол года работаю. И помогаю в Украину.
Карапулька• 04 января 2023
Эелномическое образование. Уровень местного языка А2, английский В2. Но я не нострифицировала диплом, работаю в банке аналитиком
Море Счастья• 04 января 2023
в2 бух на первичке в Греции
Teacher Dary• 04 января 2023
Няней в саду с пед дипломом
alistar• 04 января 2023
Освіта вища технічна, але про неї ніхто особливо і не питав на співбесідах, досвід роботи 10+ років + англійська C1 зробили свою справу.

У Вашому випадку можна переїхати, попрацювати віддалено репетитором з учнями з України та повчити мову, а потім з часом перейти на роботу в місцевий навчальний заклад.
Пургену мне• 04 января 2023
Офіційно за кордоном працюють усі - і прибиральниці , і посудомийки. І з мовою, освітою і без.
автор После 18 • 04 января 2023
Ответ дляTeacher Dary
Няней в саду с пед дипломом
А як з мовою?
автор После 18 • 04 января 2023
Ответ дляalistar

Поки нікуди не збираюся, але ж не кажи « гоп»
Ляля Убийвовк• 04 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Все должны делать так, как вы?
Вы некий эталон?
Teacher Dary• 04 января 2023
Ответ дляПосле 18
А як з мовою?
Добре, але треба підтвердження дипломом щоб працювати в нормальній роботі не як раб. А підтвердження то від півроку до року. Бо екзамени не щодня складають