ТелаЧьи нежноСти• 05 января 2023
Компенсація невикористаної відпустки під час воєнного стану...?
Є ще відпустка за 2021 і 2022рік...
Чи не згорає за минулі роки?
Може щось змінилось - хто в темі, підкажіть будь-ласка?
Чи не згорає за минулі роки?
Слоник-тоник• 05 января 2023
Тоже интересно
Ещё интересно по детскому отпуску, ТК в этом году уже теряю его. Смогу ли использовать ща прошлый год или уже все?
БолеИменее• 05 января 2023
Не знаю в кого і як,але батьку і чоловіку не виплачують. Не відгуляв - твої пооблеми. Навіть зараз відправили за свій рахунок.
Хочеш у відпустку - йди,але за свій рахунок
Але не знаю чи у всіх так
кураГАЛЯ• 05 января 2023
Не сгорает, но во время военного положения ежегодный отпуск могут дать только 24 дня. А если увольняетесь, то все должны выплатить в виде компенсации.
Секретница• 05 января 2023
Ми нараховуємо з/пл бюджетникам - вчителям, вихователям.
При звільненні платимо і за 21 рік і за 22.
БоХатая• 05 января 2023
Ответ длякураГАЛЯ
У нас в компании (большая финансовая компания) в 2022 году можно было брать столько отпуска, сколько у тебя есть. Люди брали и больше 24 дней. Не слышала про ограничение в 24 дня.
кураГАЛЯ• 05 января 2023
Ответ дляБоХатая
Оно есть в законе «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Работодатель, если не хочет, не обязан предоставлять больше 24 дней, но если захочет - может предоставить, конечно.
«У період дії воєнного стану надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік.
Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.»
До 19.07.2022 норма вообще звучала более категорично: «У період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.»
Водійка хімарса• 05 января 2023
Відпустка ніколи не згорала і не згорає (за всі роки роботи), при звільненні всі невикористані дні відпустки компенсуються грошима. Якщо ви працюєте, то можете піти у відпустку або ще як хитрість написати відпустку на суботу та неділю (вихідні дні), тоді отримаєте так би мовити грошову компенсацію, але це якщо керівництво погодить, нам директор дозволяє так брати.
Черепаха Тортила• 05 января 2023
Ответ дляБоХатая
Роботодавець має право, але не зобов´язаний обмежити щорічні відпустки у зв´язку з військовим станом. При цьому вони не згорають, а просто переносяться на період після ВС. Також у ці 24 дні не враховують, скажімо, відпустку за наявності двох дітей до 14 років. При звільненні виплачують компенсації за всі невикористані дні відпустки
Бесконечность-не предел• 05 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
В великих українських ком.установах, згорала і згорає відпустка. Ніхто не стане платити у нас, якщо можна зекономити. Ну це сіра зп. По білій все ’чисто’.
Борщичок• 05 января 2023
Ответ дляБоХатая
Це на розсуд роботодавця. Ніяких прямо обмежень немає
Водійка хімарса• 05 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Якщо ви офіційно працевлаштовані, то нічого ’згоріти’ не може. А якщо працюєте за ЗП ’в конверті’’, то хто вам лікар.
Бесконечность-не предел• 05 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Ну якщо вам вдалося знайти офіційну велику білу зп в Києві, то вітаю. Коли я шукала, то ніхто не пропонував білу зп. Навіть великі укр.компанії. Зп хороша, але так - конверт.
Водійка хімарса• 05 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Не всі живуть в Києві, уявляєте. Я працюю з 2005 року і постійно на ’білій’ зарплаті.
Бесконечность-не предел• 05 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
І прям хороша, да? Тут половину чоловік утримує, зате іншим дають поради, як жити....у багатьох і вибору немає. На 15к жити не хочу
Водійка хімарса• 05 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Я комусь давала поради як жити? Ви плутаєте поняття. Автор теми спитала чи не згорає відпустка, відпустка не згорає, все. На цьому діалог закінчено.