Куздра• 06 января 2023

Мама та важкі розмови. Як триматися?

Мене аж колотить часом. Кожна розмова закінчується скандалом. Недурна жінка, пенсіонерка, працівник сфери освіти, але совочок як він є. Нейтральні розмови про природу, погоду та родичів її не влаштовують, їй аж кортить потикати мене паличкою та вивести на конфлікт. Сьогодні знов почала про "ваше покоління все занепастило, що ми побудували. Ця країна мене обікрала, раніше вкрали наші статки, а тепер крадуть наші спогади та минуле", потім пішло про "та якби наші батьки війну не виграли...", закінчилось дикою істерикою зі сльозами "ага, ось тобі зараз медалі та нагороди твого діда віддай - ти їх курва навіть не вдягнеш!" Так мамо, не вдягну, бо вони не мої. Чужими речами не користуюся. Ну й все, сльози, прокльони, ось побігла ридати, сиджу дивлюся - швидку пора викликати чи може сама вгамується?

Як оце все витримувати та залишитись з нормальними нервами?..
Стриптизерка• 06 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Удалено администрацией...
да..так себе поступочек. согласна
PmB• 06 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Багато таких бабусь ви бачили, як описали у своєму дописі? Кожна друга, мабуть, на каблуках дефілює у 70 років? Ви описуєте це як типове явище, і дивуєтеся, що решта не такі.
В Италии тьма.
Рожайтретьего• 06 января 2023
Ответ дляКукарачка
Бедная мама... Автор, Вы провокатор, не верю, что нельзя закончить разговор или просто выйти из комнаты.
можно. есть умельцы... у меня замечательная мама. сейчас уже так, а до 22 лет ко мне применялись разные методы психонервотрепки. ну например, я не имела права закрыться в своей комнате, то есть даже если дверь закрыла, то мама заходила и дальше продолжала скандал, заходила без стука конечно же. на улицу уйти от скандала мне не разрешалось. после скандала мама тоже начинала плакать и обвинять меня что я психованная и мне пора в психбольницу. Замок или щеколду мне не разрешалось поставить, балкон на две комнаты длинный и там контроль, а то вдруг я психану и что-то с собой сделаю. Если я что-то делала по дому, то мама наблюдала и при малейшем поводе поправляла, то есть я вытираю пыль, проведу тряпкой и осталась полоска, так надо в ту же секунду мне на это указать с присказками какая я неаккуратная и как она в детстве хорошо убирала и так во всем, а потом удивляться и обвинять меня почему я не хочу помогать ей... и все это любя ребенка и из лучших побуждений. сложно было... Это потом, лет в 28 я полностью оправилась от такого счастливого детства и научилась не поддаваться маминому поведению.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Куди завгодно, але не виносити на забій сюди свою матір і тішитись тим, що тут з нею роблять.
Ну где бы вы еще пальто выгуляли.
На забий.....
Писец , что в голове.
PmB• 06 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Видимо с точки зрения мамы автора, только московские попы там могут сидеть
А как это совецкий учитель вообще с церковью связан?
Ей то что до церквей?? Ай яй , нипарядак
PmB• 06 января 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Да, это она.
Тцююююю, Скриншифаго ( Теодор Бастард)
Прекрасно справляется с троллингом и язык подвешан.
Не верю что не может справится))))
Алгонавт• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так я мовчу, а її це мовчання заводить ще більше, ніж мої промови. Мовчиш - погано, говориш - теж погано. Бо говориш не те, що вона хоче чути
верю, я проверяла ситуацию со своим отцом, просто молчала, наблюдала, он специально меня цеплял и говорил гадости, я молчала, толку ноль, автор, верю.
Непогодка• 06 января 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Запад розвалив
Угу, Омерика та змова масонів - 100%))
Кто крайний?• 06 января 2023
Автор!
Ваша мать - токсичный человек!
А ещё - энергетический вампир!
У меня такая же.
Не обращайте на неё внимание, у Вашей матери психическое расстройство - деменция.
И жить молодым людям с психически больными - очень противопоказано!
Если есть возможность - найдите психолога, можно даже бесплатного в Интернете (Вам достаточно будет 2-3 консультаций).
Всё, что происходит с Вашей матерью - это только её проблемы!!!
Не берите их на свой счёт!
Милашка-оторвашка• 06 января 2023
Мне кажется пока поколение 60 + не исчезнет будут ныть, и им не понять что они ноют не за тем временем, а за своей молодостью, к сожалению
сама себе прекрасная• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Так, мені легше від обговорення
Людині то все не зрозуміло. Батьків поважати треба, але це не рабство і існує чітка межа. У мене ситуація значно гірша, я не спілкуюсь з батьками. Це погано, це неправильно, але вони своє життя прожили як хотіли, а я своє приносити на алтар ’хороших стосунків’ не хочу, що зрозуміла одномоментно і перестала мучати себе. Моїм дітям потрібна здорова мати, вони ще малі. Тепер намагаюсь донести до чоловіка, що його мама із своїми за@бами псує йому і нам життя, бо вирішила, що вона його народила для себе. Діти це не власність батьків. Якщо не можливе спілкування, то воно обмежуються до якогось побутового мінімуму. Моя подруга має шикарну фразу для мами. Коли та її дістає, то вона попереджає:’Мамо, я зараз тобі відповім, ти образишся і підеш плакати. Ти хочеш цього чи закриємо тему?’ Уявляєте, а я маю визнати, що моя мама, яку я боготворила в дитинстві, завжди нею пишалась, вимотала мене на стільки тим, що я вся не така і в усьому винна, що я її зненавиділа і тепер не хочу з нею навіть розмовляти. І не розмовляємо, бо я маю вибачатись нескінченно і їй всеодно цього буде мало, а я втомилась.
ОдинРазНадетое• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
При чому кажу ’мамо, я вірю, що ТОБІ, саме ТОБІ було жити добре. В твоїй родині нікого не репресували, нікого не вивозили у Магадан, нікого не ховали після другої світової або Афгану, вам тільки все давали, давали, наздоганяли та ще раз давали. Й освіту, й житло, й ковбаску. Це ж добре, хай буде так. Я ВІРЮ тобі. Що в тебе в радянському минулому все було круто. Але ж так було не всім!’
Вона оце АЛЕ взагалі не чує, не сприймає, біситься та істерить.
Та не сперечайтесь ви з нею. Просто скажіть ну типу добре. Ти права. І все. Йдіть по своїм справам. Ви сперечаєтесь і підтримуєте конфлікт
Xlimit• 06 января 2023
Ответ дляТрусиковед
Боїтеся спалитись на деталізації своїх фантазій. До речі, бабуся в гості до кого бігала у 86 років, як часто, і чи запрошувала до себе (знак питання не ставлю, бо ви ж не спілкуйтеся більше з руйнівники міфів))
Мне и фантазировать не нужно чтобы представить ваших бабушек или вас как бабушку, да, бедные дети и русских не надо
ЦыбаФу• 06 января 2023
Оля, то ви таки залишили ’русский язык’ тільки для кухні?)
І взагалі дивно читати про розбіжності в поглядах з матір´ю, адже ви наче й сама завжди за совком сумували
Проня_Прокоповна• 06 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
почему постоянно все жалеют Польшу?
которая без печали себе захватила кусок Украины на пару десятилетий и не парилась?
в 1920 польские вояки по Киеву расхаживали - это нормально разве?
Может, и не нормально.
Но не равняйте Польшу с другими захватчиками

Мой дед говориш, что если кто-то кому-то хотел пожелать добра, то говорили:

’Чтоб ты жил, как при Польше.’

Они и Львов построили в большей мере.

миссДавеча• 06 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Это как с агрессивной дворнягой- гавкает сильнее и сильнее пока палку или камень не возьмёшь - потом скулит, убегает поджав хвост. Такие люди если не дать отпор чувствуют себя всемогущими
Манка Я• 06 января 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Жестко, но я с Вами согласна.
Бессмертный пони• 06 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
почему постоянно все жалеют Польшу?
Ну , давайте вспомним набеги татар 300 лет тому назад и расстреляем всех к чертовой матери . И Турции заодно припомним как детей в янычары забирали и сколько там украинских невольников было .
Историю нужно помнить . Но не для того , чтобы спустя сотни лет устраивать шабаши и публичные порки под лозунгом ’А вот вы !...’ , а для того , чтобы делать правильные выводы и не повторять ошибок .
Манка Я• 06 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Мені здається що це не вона
Бессмертный пони• 06 января 2023
Ответ дляКак_б_не_так
а Украина не пострадала, ага.
перед второй мировой поляки спелись с гитлером и разорвали Чехословакию. такие лапули.
А союз спелся с Гитлером и раздерибанил Польшу . И ?
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Зараз вона в нас з чоловіком
Жах. Співчуваю. А ви не можете її чимось зайняти? Щоб не молола усе це
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А чоловік що каже?
Ну зтаким в принципі жити не можливо і терпіти це не потрібно, або вона закриває рот, або ви за нею двері.
Я би пригрозила сбу.
В мене є подруга, вона зі Львова, але жила в Києві 24 приїхала до батьків і там тато з мамою їй теж як ваша, але вона утримує батьків + батькові мала робити операцію, сказала ще хоч звук: грошей не отримаєте, операції не буде, здам вас сбу, скажу - сєпари. То помогло
Дійсно треба рот закривати таким совкодрочерам. Живуть на утриманні дітей, ще і нерви тріпають.
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Пиши пропало ((( нічого не зробите вже. Тримайтеся. Просто намагайтеся не підтримувати такі розмови. Я коли чую якуйсь хню- зразу біжу по справах, або в душ, або комусь дзвоню і виходжу. Це працює.
Тоскующая• 06 января 2023
Автор, реально мир вашей мамы рухнул..... Молодость, веселье, перспективы и ’светлое будущее’. То поколение реально верило и строило и так далее, короче, вы помоложе и пробуйте как с ребенком только с мамой: хитростью, заинтересуйте , отвлеките каким-то занятием, моя вот аудиокниги полюбила: сделает себе чай или кофе садится и слушает все что успела и не успела прочитать в молодости. Чем-то надо увлечь вашу маму: вышивка, цветы выращивать, внуков на кружок, макраме например. Мои тоже часто вспоминают как было, но это и понятно, были молодые, помнится только хорошее, хотя было-то по-всякому . Главное не заостряйте, ей реально больно
ЦыбаФу• 06 января 2023
Ответ дляМанка Я
Мені здається що це не вона
Це вона, мама працівник сфери освіти, живе в тій самій стороні, під Вишгородом, батьки чоловіка трохи ватні, мабуть не зрозуміли україномовну Олю і тому поспіхом поїхали.
chancee• 06 января 2023
Ответ дляСлоник-тоник
И «щось тут з нею роблять» такого страшного ? Тема о том что делать дочери в такой ситуации, чтобы не стать психически больной. А это реально возможно
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Я в своєму власному будинку. Який я будувала зі своїм чоловіком. Куди мені йти, крім своєї кімнати?
Підсадіть її на серіали якісь турецькі, чи наші. Про лікарів може.. Моя прям залипає на них, стає менше часу на дурні думки. Але вона і совок не любить..
Трусиковед• 06 января 2023
Ответ дляXlimit
Я так і знала, що ви свого гордого мовчання не дотримаєтесь)
ksusha1155• 06 января 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так як роблять це зараз.
Ну якщо у вас спогади рашистські, то так, зітремо все начисто.
ok1904• 06 января 2023
Ответ дляНепогодка
Угу, Омерика та змова масонів - 100%))
Уточнюю: Англосакси, рашка- проект Ватикану