Аноним Секретарь• 06 января 2023

Ви допомагаєте вашим батькам фінансово?

Чи допомагаєте ви вашим батькам грошима? Вони у вас працюючі чи вже на пенсії? Скільки в місяць в середньому виходить? Або можливо продукти/речі купуєте?
Лунтик-паунтик• 06 января 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Мамі 61, папі 65. Мама ще працює, вихователь, папа на пенсії. Допомагаю продуктами, побутовою хімією, даю гроші на лікування (папа кожні півроку лягає в лікарню на прокапування, мамі минулого року виділила 20 тис на операцію видалення вен, і так дрібниці) купую те, що потрібно для господардарства. Просто гроші не даю, бо мама віддає їх синочці. Синочку я спонсорувати не буду тому на ті гроші щось купую.
Ми навіть якщо і продукти , постіль,рушники свекрусі купемо,то все це передається молодшому сину.Капці їй купили,і ті опинилися в молодшої невістки.Вже не кажучи про фен,праску,пилосос тощо.

Бокс-орун• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Ні, вони із доходів своїх живуть тисяч на 6, взимку більше, мабуть, бо комуналка, а решту відкладають. Допомагаю зі своїх, їм всього достатньо. А я хочу балувати їх.
Помню вашу тему, как вы нагребли ящиками гуманитарку и всем советовали так делать и не стесняться.
Аннуитет• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Батькам по 64, не допомагаю. У них на двох 30 тисяч +/-, але купую одяг, продукти, косметику, хімію. Як їдемо до них, то веземо всього кучу, посилки шлю періодично. Живуть дуже скромно тисяч на 6.
Удалено администрацией...
Садоводница• 06 января 2023
Мамі 75р іноді продуктами допомагаю; ліки купую,раніше частково комунальку сплачувала але зараз у мене немає такої можливості; доходи скоротилися пс пенсія мінімальна 2400 , хоча трудового стажу більше 40 років :(((
Я-ваш шанс• 06 января 2023
Ответ дляСадоводница
У мамы сама пенсия за стаж 2000 грн? Сейчас после 75 лет за возраст идет доплата 400 грн. Уже вроде от 70 лет за возраст идет доплата.
Садоводница• 06 января 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Незнаю; не слежу за начислениями; 75 ей будет в феврале; она ждет доплату пс она уже 20 лет на пенсии
Посудомойка• 06 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Представляете, у меня 2 детей )
Только я их воспитываю совсем не так. Учимся жить в согласии.
И на пенсии вы станете для них врагом #1. Если доживите, конечно)) Бумеранг.

Путающаяся• 06 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Для всего должны быть причины. Пока не вижу.
Посудомойка• 06 января 2023
Ответ дляПутающаяся
Будут 100%. Жизнь всех учит и вас научит, не переживайте
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Так, на 11 чоловік, півмашини нам дали гуманітарки, ми тоді 2місяці нічого не отримувпли, і з квартирантів нічого не брали. В чому проблема? Гуманітарка була для ВПО, вона нас тоді виручила дуже. Коли доходи з´явилися, все норм, нічого не брали більше. Зараз допомагаємо, кому потрібно.
Пожарник• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
если родители откладывают 24 тыс грн в месяц, то зачем им помогать? явно же люди не нуждаются.
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляАннуитет
Удалено администрацией...
Мама 40 років в школі - пенсія 2,5 тис +/-, тато 40 рокіа агроном - теж така +/- пенсія, тобто на двох у них пенсія 5 тисяч з хвостом. Інше дохід від їх діяльності ще й іншим дохід приносять. За образу бан. Якщо Ви брехуха, то не всі такі.
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляПожарник
Ну як так можна судити не знаючи людей. В кожного свої потреби, необхідності.
Раз одела не бу• 06 января 2023
маме 59, работает . но зп не большая . помогаю деньгами чуть ( 3 тыс в мес) , продуктами , когда приезжаю в гости и по мелочи ( бумага туалет, моющее и тд)
маме мужа не помогаем финансово , у нее достаточно)) если бы нуждалась - помогали бы тоже)
Бокс-орун• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
У людей, которые едят икру во время войны, обычно есть хорошая финансовая подушка. С ваших слов выходит, что доходов не было с начала войны, если гуманитарка вам очень помогла тогда. А потом прям что, деньги посыпались с неба, что и икра, и кучу подарков родителям на постоянной основе? Пишите тогда правду, так как есть. А то в одном посте ’ем икру, ношу хорошее пальто, поэтому и маме все аналогичное везем и везем, + всем нуждающимся помогаем’, а во втором ’размеры балования бывают разные’)))
Коробка с карандашандрами• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
Двоє дітей. Тема ж не про доходи, а про допомогу. Логічно балувати батьків при будь-якому доході, просто розміри балування будуть різні.
Да конечно) живут два вел на минималку+ маленькие дети на руках...с мыслью за что хлеб купить, хоть бы никто не заболел. Нет что вы, то не важно, главное родителей баловать. Вот вы серьезно не важно какой доход?
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Я допомагати батькам почала 22 роки тому, а не після війни, що Вам не зрозуміло. Логіку, мозок включайте. Так доходів не було до травня і взагалі питання стояло, чи робота залишиться. А жити 2 місяці якось потрібно в чужому місті. Не фантазуйте, у Вас погано виходить. І ікру в цьому році не їли на НР, і все добре з нами, і червону рибу теж не їли. Оселедець, скумбрія і короп теж смачно. І ще не завжди у людей є фін.подушка, якщо в них доходи вище середнього. І допомагати можна при різному доході.
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Хто такі два вел і чому вони на мінімалку живуть?
Все буде Україна• 06 января 2023
Папы, к сожалению, давно нет. маме 73, оплачиваю е комуналку, приношу вкусняшки почти каждый день, покупаю лекарства, решаю почти все вопросы мебели, техники, ремонта, окон и т.п.

ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Дивіттся, я зараз намагаюся економити, та й завжди так було, а зараз з втратою, зменшенням доходів і стрімким ростом цін на нейобхідніше, то й поготів. Тому дію так, купую практично все по акціях, зробила величезні запаси ще по старих цінах (дуже виручає). Купую собі і батькам і коли ми до них їдемо, то у мене назбирується нічогенький набір - продукти, хімія і це за 1,5-2 місяці, перед поїздкою лише хліб купую. Ну якби доходи були мінімальні, то і гостинці були б менші значно.
Пожарник• 06 января 2023
Ответ дляОленаЯ
удивительно то, что с таким доходом, как у родителей, вы им помогаете. или они из разряда таких людей,что проживут на минималку,а остальное в нычку? у меня на работе был сотрудник, насобирал наверное миллион с небольшй зп,не женат,никогда не был,хвастался,что в месяц как-то потратил 3000 за все.жлоб редкостный,ел просрочку,ходил в дрантье, ужас кароче.
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляПожарник
В них є великі трати і необхідно збирати велику суму на покупки, тому допомаю, щоб вони свої кошти не тратили. Вони нас теж виручали пару раз, допомагали.
мистерЛяпсус• 06 января 2023
Працює мама, я все оплачую, включаючи аренду житла в Києві.
Ответ дляОленаЯ
Два чел, тел исправляет. А что по вашему все миллионы получают? Вы прикалываетесь? Съездите в провинцию посмотрите как люди живут...
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Живу в селі, правда під Києвом, за 350 км їзжу до батьків, жила 3,5 місяці в селі на Львівщині. Люди працюють, то і живуть. Між міліонами і мінімалкою є ще багато цифр. Ви на мінімалку живете? Не починайте.
Ответ дляОленаЯ
До войны в моем городе и на минималку работу было найти нереально))) и это я с высшим образованием и опытом работы) а кто по вашему те люди кто на заработки до 20 тыс получают и работают по 12ч, включая ночные смены?
ОленаЯ• 06 января 2023
Їжджу, соррі.
ОленаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Баато хто на декількох робоах, ті ж таки заробітки.
Ответ дляОленаЯ
Ага) не работает, потому что не хочет) я же пишу работу не могла найти, какие там подработки)
Пацелуйнитуда• 06 января 2023
Конечно. Моим 70 и 64, свекрам 76 и 71. Папы работают (доценты в вузах), мамы на пенсиях. До войны переводили каждой паре родителей по 5 тыс плюс щедрые подарки на каждый праздник плюс медицина полелстью на нас (только карлиостимулятор свекра в 2019 вышел нам 85 тыс, мамин эндопротез в 2020 больше 110 тыс). Сейчас свекры уехали в Израиль, там для них шоколадная программа, им сейчас не помогаем. А моих родителей забрали с нами из Харькова на ЗУ, снимаем им квартиру (250 негривень плюс коммуналка), даем те же 5 тыс. Не знаю ни одних знакомых, которые бы не помогали родителям. Иначе трупы пенсионеров валялись бы посреди улиц.