Бриджит Монро• 07 января 2023

После чего вы перестали общаться с подругой?

С которой например хорошо дружили. Не жалеете об этом?
konfeta lizaveta• 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну і як він взнає чи та сестра там буде чи ні? Тому я подругу і попросила, вона ж це точно знатиме.
Ви ж розумієте ,що подруга повинна пояснити, чому не запрошує вашого, своєму чоловіку, от я і кажу що всі навкруги ваших тараканів ...
Тараканів ,то не гріх у всіх вони є, але чому ваші тарани повинні бути чужими проблемами?

Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Ну я їй написала, що по можливості, не прям же це сто відсотків … могла б просто сказати не мели дурниці і все..
а вона вже таке придумала що якусь тінь бросаю
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
І от що я такого написала щоб мене аж забанити? Не розумію.. тепер переживаю, спати не можу, а завтра блін о шостій вставати. Краще б я блін не писала нічого((((
konfeta lizaveta• 07 января 2023
Перечитайте ще декілька раз вашу переписку і СОБІ на запитання дайте відповідь , хто правий ви ,чи ваша подруга.....
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Та навіть якщо Я не права, ви б розірвали стосунки з найкращою подругою через це?
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
Так чоловік вже з кумом також це обсудили, типу ха-ха припевнувала до дитини, посміялись з мене і то все. Яку я тінь на кого кидала?
konfeta lizaveta• 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Чесно ... Я б це також сприйняла ,як образу дівчини...
Не ображайтесь , подумайте ще раз. І будьте стриманішою
konfeta lizaveta• 07 января 2023
Ну то ви напишіть їй що погорячкували, попросіть вибачення ( якщо вважаєте ,що є за що) я б так зробила. Може трохи пізніше це зробити ,коли всі охолонуть. Ви ж непогана людина , і подруга ваша судячи з переписки адекватна. Все налагодиться . Тільки вам над собою треба працювати.
P.s. Моя думка.

Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляkonfeta lizaveta
P.s. Моя думка.
Дякую за пораду.. так і зроблю.. якось так вийшло(( сама не рада. Просто я ніч не спала перед тим, а тут вона мені фото висилає як вони там весело грають в настільні ігри.. от я і здуркувала
автор Бриджит Монро • 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Зі мною от подруга перестала балакать…

все через те що я попросила не запрошувати мого чоловіка до них в гості коли до них приходить донька з хлопцем і його сестрою. (Нащо мені треьа щоб якась молодиця там хвостом перед моїм чоловіком крутила, коли він вже півроку без дружини)… а подруга мені написала що це я якусь тінь на них наводжу, і взагалі вона не така, вона ще дитина.
Як же, 18 років то вже не дитина
Якось так..
С чего вы взяли, что той молодой девушке нужен ваш муж? Он молодой, красивый и богатый. Или обычный мужчина средних лет(35 45 лет )?
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляБриджит Монро
Я ж не казала що він їй потрібен, думаю що точно не потрібен. я просто не люблю таке спілкування, коли всі по парам, один мій чоловік самотній тимчасово, і вільна молода дівчина, от і все.
А він звичайний, не багатий, 43 роки йому. але гарний, як на мене, ну було б дивно якби для мене він був негарний.
Та в моєї мами наприклад, третій чоловік на 19 років її молодший, так що я точно знаю що в цьому житті можливо все.
Э-велин@• 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Нормальная у вас реакция. Не переживайте.
автор Бриджит Монро • 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну и зачем он ей, даже в мои 26, 43 это старый, хоть красивый, хоть нет. Да и и еще не богатый. Зачем он ей. 43 летний мужик, должен намного больше делать чтобы выбрали его, а не парня 20 25 лет. Вот и все.
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляБриджит Монро
Та я ж не за те переживаю… чомусь ніхто мене не розуміє. Сам факт такого спілкування мені не подобається, я НЕ кажу що щось там буде між ними.
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляЭ-велин@
Дякую! Добра людина, хоч ви мене підтримали🙌 зі святом!! 🤗😍
Кошки Мышки• 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Та до чого тут клюне не клюне, звичайно що ні, за 16 років разом він жодного приводу не давав, але я дуже ревнива. просто я не хочу щоб він був в одній компанії з нею от і все.
Він вже мене знає, навіть від корпоративів іноді відмовляється щоб мене не засмучувати. От такі в мене таракани.
Бедный муж, я ему сочувствую. Не удивлюсь, если уйдет к адекватной - раз и навсегда! А вашу ревность к каждому столбу забудет, как страшный сон
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляКошки Мышки
Удивитесь, не уйдет) любит меня, такую ревнивую))
jif• 07 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я не знаю, что бы меня заставило так нахамить лучшей подруге, как ваща нахамила вам. Вот честно. Ну приревновала подруга, и? Кто мне чья- тоттам сестра и подруга, которую я считаю лучшей? Я бы сказала - Оксана, не бери в голову, я рядом и не допущу глупостей или - Оксана, если тебе принципиально, попрошу мужа приглашать твоего отдельно от дочки и зятя, или - Оксана, не дури, если считаю это асе чушью. Но вот этот поток заиканий и блок, еще и заставить 100 раз извиниться - или рыло в пуху, или это не ваша подруга.

jif• 07 января 2023
Ответ дляБриджит Монро
А моя однокурсница на втором курсе ( 19 лет) сошлась с профессором ( 45), и? Не все ж как вы к сожалению.
Йцфыяч• 07 января 2023
Ответ дляjif
Спасибо большое.. Спасибо вам.
автор Бриджит Монро • 07 января 2023
Ответ дляjif
Бывает все к сожалению
MILOCHKA22• 08 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я вот вас понимаю, что это за ответы подруги,и вообще подруга ли это?Где слова поддержки ,понимания?Она как бы стебается в своих ответах над вашими сомнениями,ревностью и т.д. Мне тоже была бы неприятна ситуация, компания ,женщина без пары не важно молодая или нет.....
Йцфыяч• 08 января 2023
Ответ дляMILOCHKA22
Спасибо за поддержку..я уже несколько раз перечитываю тот комментарий что мне девочка выше написала, и действительно грустно от того что подруга так отреагировала.

Уже даже не от ситуации с той сестрой, а больше от этой)
Ну ладно б еще отчитала меня да и все на том, но вот эта блокировка в Вайбере, это для меня непонятно.

Скорее всего они рассматривают того парня дочери как зятя, ну они уже живут вместе, пока в гражданском браке, вот и его сестру она уже как часть семьи воспринимает, поэтому так..
но может это и к лучшему, буду знать теперь свое место и реальное отношение ко мне.