Ленне-Рейма• 07 января 2023

Вы похожи характером на свою свекруху?

Просто 90 % мужчин выбирают женщин похожих на мать характером. Поэтому у нас вечная война свекровей да невесток)
Упругая попка• 07 января 2023
Ответ дляРобот Вертер
Не знаю, я выбирала противоположность папе, на первый взгляд так и кажется, но дьявол в деталях. Дело ещё в том, что мы поженились пол года спустя после знакомства, я элементарно не успела его узнать, он всё уговаривал пожениться, пел как соловей. Я теперь говорю, понятно чего ты торопился, чтобы не узнала твой мерзкий характер и не сбежала.
Можна прожити багато років до шлюбу, а все одно всі прєлєсті почнуть проявлятися набагато пізніше.
Ми з чоловіком десь роки півтора жили разом до шлюбу. Але 💩 почало вилазити через багато років після шлюбу.

Баксы_сдам• 07 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Спадковість. Але я помічаю шо у більш молодшого покоління ці негативні риси проявляються в більш ранньому віці і більш гіперболізовано
так ви праві чолаіку тільки 43р ,а він вже такий ,як батьки яким біля 70р ото страшно, що буде далі
Упругая попка• 07 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
Але ж і ми теж наслідуємо риси наших батьків. За собою помічаю шо стаю дуже схожою на маму в поведінці, при чому в таких моментах на які в молодшому віці казала «як так можна? Ніколи такою не буду». Як тільки з’являються такі думки - відлік пішов)))
Баксы_сдам• 07 января 2023
Ответ дляУпругая попка
це точно , а я нервова така як тато
ТрамвайGirl• 07 января 2023
Дякувати Богу, що ні.
Хай Бог милує від такої свекрухи, як моя.
Робот Вертер• 07 января 2023
Ответ дляУпругая попка
Да, вы правы и так тоже бывает.