Кима_кепка• 07 января 2023
Кто-то читал иностранных предсказателей? Что они пророчат по войне?
Зашла на рос ресурсы, там астрологи пророчат победу hоссие, ну это понятно, там пропаганда, другое и нельзя писать.
Но наши тоже пишут только для поднятия духа.... все эти две-три недели и до конца декабря Крым......
Может кто-то читал зарубежных? Так сказать, не заинтересованые стороны.....
Wendy Rhoades• 07 января 2023
Ответ дляoneself
Мой ответ потеряется, но первое что приходит в голову, это то что там такой херней не страдают (про цивилизованные страны) 🤣🤣🤣 это только у нас такое распространено, но теперь понятно откуда ноги растут и что это вид пропаганды был,
там тоже бы страдали такой же херней, если бы война была у них дома.
Дело не в том, что они какие-то другие и более цивилизованней, дело в том, что у них нет такого запроса. А у нас условиях неопределенности и тревоги люди пытаются найти надежду хоть где-то, отсюда и выросла популярность людей, которые раньше для ну очень узкого круга старались))
Ответ дляBibetta
Уявляєте, війна лише до травня 23-го була б за щастя… читаю цю тему і думаю, як людям треба хоч якесь слово надії конкретної, що ось почекайте в березні точно побачите, чи в травні вже не буде активних боїв. Надія. Всі дуже втомлені. Живемо в час, коли треба просто жити
І надвятися
svetlana5754• 07 января 2023
Ответ дляlinda87
Війна скінчиться 2027. І наступить 90 років миру. На всій планеті не буде жодної війни. ( Пророцтво Ванги в 1987 році ).
Яка ще ванга? Вона такого не пророкувала.
Wendy Rhoades• 07 января 2023
Ответ дляBibetta
так і є, я теж прив´язуюсь до певних дат) тільки це пов´язано з моїми особистими обставинами, влітку мені треьба було протриматись до листопада, зараз до лютого)
Потім буду триматись до літа, а потім сподіваюсь всі будемо планувати відпустки
Ответ дляWendy Rhoades
Можливо так і легше
Санта-Алла• 07 января 2023
Ответ дляманька аблигация
автор.у меня бабка была черной ведьмой.жила в лесу.иностранка-отец ее румынский колдун.бабка меня многому научила.по вашему вопросу-все для нас хорошо.а для русни-плохо.поэтому мы и не уезжаем никуда. .дома.работаем.помогаем армии.все как обычно.
Когда война закончится?
0208mariia• 07 января 2023
Ответ дляlinda87
Мені довелося навчатися в школі номер 17 міста Кременчук. Директорором школи був Нелень Микола Гаврилович. Зараз школа носить його ім’я. Він викладав у нас історію. Візуально дуже був схожий на Карла Маркса. Він розловідав нам що як тільки почув про Вангу , дуже мріяв до неї попасти і задати одне питання - чи буде третя світова війна . І цю мрію він здійснив. Відповідь була коротка - ’ Війна буде , вона прийде зі сходу , закінчиться війна у 2027 році і вперше на планеті наступе мир на 90 років. Ні в одній країні не буде війни. ’ І ось коли наш директор повернувся від Ванги , намагався розтулмачити нам і собі її слова - ’ Скоріш за все це буде Китай але це не принципово. Дуже лякае те , що 90 років ніхто не схоче починати нову війну... Скоріш за все ця війна буде ядерна.
Если она будет ядерная, то начинать новую будет некому.
Ответ дляok1904
То ж людина міф розказала, при тому дуже давній.
Це не міф,на жаль...бабуся заставляла онуків читати ,переписані з Біблії зошити.
Я була мала,піонерка,не вірила ні одному слову,читала як казки,а тепер шкодую...багато не пам´ятаю,але знала ,що війна почнеться,хоча мені ніхто не вірив...а ще згадую слова,що настане такий час,що людина людину шукатиме,сліду людського...
Ответ дляліто4ка
Ви ходите в церкву? У яку?
До війни ходила в церкву УПЦ МП, після війни не була. Чудові священники, з Волині, україномовні, найдобріші люди. Церква на території ВЧ. Постійно хлопці ходили зі мною благословлятися та причащатися перед поїздками на Схід. Священників РПЦ не слухала, особливо вражена була Ткачовим, нічого спільного з православ´ям. Наші батюшки завжди казали, що наша УПЦ незалежна і підкорення МП було чисто формальним. Зараз нічого не знаю, в розпачі. Там де я зараз православна церква сербсько-македонська, дехто каже хорватська, не знаю. Багато католицьких соборів, є з українськими священниками. Я просто чекаю, що вирішиться. Молимося вдома щоденно, діти. Я працюю по 11-4 годин, іноді засинаю під час молитов, бо в 2 години встаю. Віримо, ми все одно православні. Але розумом розумію, що з церквою гундяєва не мусимо мати нічого спільного.
0208mariia• 07 января 2023
Ответ дляліто4ка
Войны на платне происходят постоянно. Россия вечно воююшая страна. Любят они повоевать при чем дикими варварськими методами. Эта война на нашем континенте и на планете не последняя. А Библию можете перечитать ещё раз. И не воспринимать все написанное буквально.
Ответ дляnitka83
Я з Волині:0)Так ми і наша церква не маємо нічого спільного!!!
Шкодую,що так багато необізнаних людей...
Ответ для0208mariia
А як щодо’ Одкрове́ння Іва́на Богосло́ва’
Ответ дляліто4ка
Коли київське водосховище побудоване, а чий проект? І коли той зошит писався?
Ответ дляманька аблигация
Основной вопрос- когда уже???
Ответ дляok1904
Зошит писався до 1934 року,про дамбу було написано просто як багато води чи якось так...але багато,дуже багато виявилося правдою.
Найбільше пам´ятаю про світ обплутаний ,як нитками,павутиною,бабуся пояснювала що це про лінії електропередач,а через роки виявилося,що це про інтернет....
Ответ дляYula-art
Я в шкільному віці теж всякі пророцтва у зошит записувала. Зошит загубився вже, але що Америка піде під воду точно пам´ятаю)) про війну з кацапами там ні слова не було
Частина Америки... це в пророцтві Едгара Кейсі, в російськомовному варіанті, якщо читати оригінал англійською то ’не всьо так алназначна’. В Кейсі хто володіє Києвом, той володітиме світом на наступні 1000 років, наче так.
Ответ дляліто4ка
Ну от дамба була побудована набагато пізніше. Скільки живу , стільки чую про ту дамбу
Коли рос цар вигнав католицьких священників з Києва?
Ответ дляЕкатерина27
Никто не знает как и когда закончится. Никто. Я смотрела какую-то барышню из Казахстана( или Узбекистана), она сказала, что победителей не будет. Будет просто конец войны. Но ни одна из сторон не выиграет, обе проиграют
Каждая из сторон будет считать себя победительницей,. вот такое слышала. Какая то аналогия с финской войной проводилась.
Wendy Rhoades• 07 января 2023
Ответ дляліто4ка
Давно читала,що як тільки Лавру віддадуть католикам\...\...київську дамбу прорве і затопить Київ і ще 8 міст...
а коли Лавру віддадуть католикам там не було написано?)