Сосулька• 07 января 2023
Чем это лупили только что по Запорожью?
Такого еще не слышала. Подобные звуки слышала только там, где фронт, от наземной артиллерии. Но здесь что-то другое.
healer09648293• 08 января 2023
Ответ дляmari_klim
Чому? Я дуже боялася в 2014, що до ЗП дістане. Тоді це був жах. Коли все почалося 24.02 через тиждень мене з дітьми там не було. Навпаки, мені дуже дивно було, що хтось там сподівався, що Запоріжжя не будуть обстрілювати. Навіть, на Богуслаєва сподівались, що із-за нього стріляти не будуть.
Окрім того, те що ви виїхали це добре, звісно. Але нажаль вся країна до одного не може взяти і переїхати на іншу землю. Цілі міста такі як Запоріжжя не можуть зостатись пустими для того аби там нормально виясняли відносини між собою військові. Навіть в бахмуті лишились цивільні..
Элли Иванова• 08 января 2023
Ответ дляmari_klim
Так в ЗП спокойно было до августа.
marydgayne• 08 января 2023
Ответ дляJuliyavas
Была во Львове - там группы както более информативны. По Запорожью бахает регулярно, мне пишут спрашивают, а я ничего не знаю что и отвечать. Ни где прилет не знаю, ничего в группах не пишут
нельзя писать про то, где прилет. Это дает возможность врагу делать более точные корректировки
marydgayne• 08 января 2023
Ответ дляhealer09648293
Я чомусь думала тоді що вони не зайдуть далі Донецької/Луганської бо там наші стоять. І взагалі якось безглуздо пертись туди де тебе не чекають...але вони приперлись..типу днр/лнр же типу захист російськомовних було виправдання, але яке нахрін виправдання нападати на всю країну? Колонією хочуть своєю зробити чи що.. Навіщо, от просто нащо таке робити...ті дебіли думали що нам ніхто не допоможе чи що...
Запорожье тоже полностью русскоязычный город. причем тут чекають - не чекають. в Мариуполе их тоже НЕ чекали!