Тётушка Лошадь• 08 января 2023
Не бачити мені моїх 400 доларів( Ваші сумні історії
Тема так, понити. Півтора року тому позичила «подрузі» 400 доларів. Чужим ніколи не позичаю, а близьким було кілька раз, завжди все ок, люди адекватні. Якщо вчасно не могли віддати, завжди попереджували.Весною чоловік потрапив на операцію на серці, я їй писала, що потрібні гроші, ігнор повний(
Тепер дзвонить її сестра, питає, чи не позичала я їй грошей, виявляється , вона людям і банкам винна разом приблизно пів мільйона гривень. І це лише те, що сім’я знає. Я звичайно, проживу без цих грошей, але вони мені не зайві. Обідно за брехню, тепер ніколи не позичу грошей людям( лише близьким , провіреним)
Чупокабра• 08 января 2023
Я так когда-то давно попала на полторы тысячи долларов.
Тоже подруге заняла.
А потом оказалось, что они назанимали у всех у кого могли, потом смылись с мужем и сыном в Москву. Сейчас ее уже и в живых нет.
Тоже подруге заняла.
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Она ваша подруга, а вы не знали, что у нее проблемы с деньгами?
У неї проблеми з головою, як виявилося(
Вона залишила зараз дитину батькам, а сама в Польщі
Мадам Подлинник• 08 января 2023
Ваш урок коштував 400 Дол. Як не сумно, але не дурно кажуть, що позичати гроші не можна.
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Так, але в її сестри у дитини була підозра на СМА, багато коштів йшло на обстеження. Вона під приводом того, що хоче допомогти сестрі і позичала гроші у знайомих
Рекламама• 08 января 2023
Одолжила один раз 300 грн подруге - не вернула, не общаемся
Одолжила 200 грн коллеге- тоже не вернула.
В студенчестве одолжила 50 грн одногруппнику тоже не вернул
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляРекламама
Як люди так можуть
Хи хи, ну ну• 08 января 2023
Ответ дляЧупокабра
Тоже подруге заняла.
Ее настигла карма, раз так рано умерла?
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Зараз стільки людей реально потребують допомоги через війну чи хвороби, краще б допомогла нормальним людям…
Люблю_джаз• 08 января 2023
Настільки у мене не було. Тільки один раз, коли повернули на 3 тижні пізніше, ніж треба. Хоч обіцяли точно в строк.
Рекламама• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Як люди так можуть
Я, в принципе, не расстроилась т.к. у меня есть закон, что даю в долг только ту сумму, которую не жаль потерять. Если бы у меня попросили 400$ я бы не одолжила, даже близкой подруге.
Большие суммы даю в долг только близким родственникам т.к. я им эти деньги и так бы дала, без возврата
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Мені до цього теж всі віддавали, і суми були набагато більші
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляharchushyn
В чому БРЕХНЯ?
В тому, чому потрібні гроші.
Чи Ви теж таке практикуєте?
Бабка_в_кедах• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Странно в такой ситуации одалживать подруге, а не маме ребёнка. Да и в принципе, если хотят помочь, то не одалживабт, а отдают без возврата, сколько могут. Понятно же, что вряд ли в случае тяжёлой болезни у людей ьклет возможность вернуть. По крайней мере в обозримом будущем.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я скажу так. Коли людина позичає на лікування та щось, що з чим пов´язане то позичая, потрібно відпускати ті гроші... Я не можу уявити, як в цій ситуації потім повертати гроші, коли це не одноразова трата ...
Це до мети позичання грошей. Обман та шахрайство то інша тема. Але у випадку, коли ви віддавали гроші на обстеження сма то вже на тому етапі потрібно було про них забути.
Неприємно авжеж ця ситуація.
Люблю_джаз• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Можливо я ще не дійшла до цього. Все попереду
Мене тільки колишній чоловік намахав на не один десяток тисяч євро
Чупокабра• 08 января 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ее настигла карма, раз так рано умерла?
Не знаю, карма это или нет, от онкологии умерла
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляЛюблю_джаз
Ого(
Бабка_в_кедах• 08 января 2023
Автор, на будущее - не давайте в долг сумму, которую не готовы потерять. Если вы и 20 грнне готовы отдать без возврата, не олалдивайте совсем. Меньше будет разочарований.
Языката Хвеська• 08 января 2023
У меня есть знаеомая , но это болезнь как у нее такая. Причем одалживает у всех. Только познакомила ее с своей знакомой( проконсультироваться по вопросу лекарств) и у нее уже пыталась одолжить. Так ладно бы на необходимое, а то на маникюр, косметику, отдых. Заблочила и не общалась. На днях встретила и опять стали общаться и опять стала сразу просить. Я отказала, на что выслушала что друзья в беде не бросают и все гадости , которые можно вылить.
harchushyn• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
В тому, чому потрібні гроші.
Чи Ви теж таке практикуєте?
Стоп,стоп.
В старості нічого не пише за брехню. Якщо я пропустила щось, вкажіть де саме.
Я зрозуміла,що гроші позичила і не віддає.
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляharchushyn
Стоп,стоп.
А гроші позичити і не віддати- це норма?
harchushyn• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
В тому, чому потрібні гроші.
Чи Ви теж таке практикуєте?
Ні,не практикую.
Але,ми інколи залазимо в таку сраку,що не можемо вибратися.
Можливо в неї саме така ситуація.
Люблю_джаз• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ого(
Ну його. Краще б одразу їх взяв і не витрачав мій час.
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляharchushyn
Ні,не практикую.
Можливо в неї саме така ситуація.
В неї почалося з того, що вона жила не по доходах. Це вже сестра мені розказувала.А потім почала грати в ігри(
Тётушка Лошадь
• 08 января 2023
Ответ дляharchushyn
Ні,не практикую.
Можливо в неї саме така ситуація.
У всіх бувають важкі періоди, навіть роками.Але нормальні люди попереджують, що не можуть вчасно віддати гроші
долой_лама• 08 января 2023
Так є така категорія людей,які живуть за рахунок інших людей або банків. Беруть гроші , знаючи що не збирається повертати.
harchushyn• 08 января 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Перечитала ваші відповіді ще раз.
Ви можете вести КОНСТРУКТИВНУ розмову?
Відповіді давати на питання?
Чи ви пишете що хочете і коли хочете?
Ви можете вести КОНСТРУКТИВНУ розмову?
Відповіді давати на питання?
Чи ви пишете що хочете і коли хочете?