Брюнетка в Мармеладе• 08 января 2023

Чому багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення?

Чому всі багатодітні батьки хочуть до себе особливого відношення, їх же ніхто не примушує народжувати купу дітей? Їхні діти то тільки їх обов´язок і проблема. Чому вони вважають себе героями. Адже народити багато розуму не потрібно, а виховати достойну людину яка приносить користь потрібно купу ресурсів. В доньки в класі багатодітна мама завжди на зборах кричить що гроші здавати не буде, бо в неї четверо дітей ітд. Недавно стояла в черзі в банку прийшла мадам і нагло лізла без черги, бо з нею були діти. В сільпо дама в черзі на касу кричала що їй важко, в неї 5 дітей. І таких прикладів повно. Що не скажи таким, відповідь одна, ми багатодітна родина, нам важко. Так це ж добровільно все, для чого такий тягар якщо не можуть дати раду тим дітям. Діти дуже часто в таких сім´ях нічого не бачуть. Ні нормально харчування, ні освіти, ні хороших гаджетів, ні нормальних житлових умов.. Цікаво що у таких людей в голові.
Ищу-брожу• 08 января 2023
Ответ дляБауди на ауди
Тем не менее она ваш руководитель, а не наоборот))
А ви думаєте я хочу бути на її місці?)
Глаголица• 08 января 2023
Такі яжемами будуть кричати і з одною дитиною, просто кричалку іншу придумають.
Я знаю кілька адекватних багатодітних сімей, такого не роблять.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляУказка
Таке враження, що я придумала. І кожен переді мною звітуються ,що він цього немає.
Ну не маєте чи не оформили, то так і буде.
Пишу тільки з власного досвіду. У переліку документів, які мені давали - про малозабезпеченість не було.
Діти у садочку і школі 50 відсотків харчування.
Путівки зі знижкою .
Просто многодетность не дает право на скидку,только если минимальный доход
Угги_в_горошек• 08 января 2023
Автор, в мене четверо дітей, на молодшу дитину платять стільки ж, скільки людям платять на першу, пільг немає ніяких. То де ті купи грошей, які цим жахливим багатодітним платять?
Платять малозабезпеченим та мамам- одиначкам. А ще ВПО, може ще їх гроші порахуєте?
автор Брюнетка в Мармеладе • 08 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Серед моїх знайомих є багатодітні сім´ї. Одні дуже забезпечені, дітки всі охайні і доглянуті.Мають хорошу освіту. Такі в майбутньому дійсно послужать нашій державі,якщо не виїдуть. Інші мої знайомі- 5 дітей, батьки алкашня. Ті діти постійно голодні ходять, брудні.Старші діти у 15 років вже теж мають дітей. Соціальнім службам начхати на них.От яка користь з таких багатодітних? Яке їм майбутнє і життя світить? Рідкість, коли з таких дітей виростає щось путнє. Здебільшого вони повторюють долю своїх батьків.
Так і є, дуже часто такі діти стають
Маргіналами і ніякої користі суспільству не приносять
Стильная штучка• 08 января 2023
Ответ дляИщу-брожу
А ви думаєте я хочу бути на її місці?)
Як і хочете,то не можете,крім зовнішнього вигляду треба інші,значно важливіші якості.На керівну посаду ставлять людей,які відповідають вимогам.
Brovalia• 08 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
А в этом не согласна. Я не понимаю родителей, которые подают ради выплат или потому что мозгов нет, но не для детей. Но дети в этом не виноваты. И как ни странно, то как раз в таких семьях выростают хорошие люди, склонные к эмпатии, а не дети, которые одни в семье. В общем,здесь лотерея, не все зависит от воспитания. Поэтому государство должно поддерживать таких детей, но только при полном контроле родителей
Часто очень мало из этих несчастных копеек идёт детям.
Честно, скажу, это редкость. У меня была девочка- одноклассница, многодетные, вечно грязные и голодные. Эти дети , уже взрослые , мальчики , уже мужчины сидят,как их отец. Девочки, создали такие же многодетные неблагополучные семьи.
У них ,к сожалению, нет нормальной модели жизни, и то, что для нас ужас, для них абсолютная норма....
Ещё у одной женщины 3 детей от разных отцов , у ее младшей дочки уже 4 детей... Живут у мамы, у мамы домик, малюсенький, там жить негде, в семье там ещё человек с инвалидностью, не ходит. В доме 2 комнатки, там мать с отцом, человек с инвалидностью, эта девочка ,4 детей и ее муж, когда его выпускают из тюрьмы. Девочка не видит, абсолютно ничего плохо, в том, как она живёт, они так тоже жили.
У меня много примеров,чаще отрицательных.
Только один положительный, но там отец рос в детском доме и мечтал о большой семье. Все роботяги, трудяги, стараются.
Дети, неблагополучных родителей,впитывают такую жизнь и им кажется, что это абсолютно нормально, что им должны, что рожать в 14-15 лет норма, что рожать нужно от каждого очередного парня и все в этом духе....
sur_sur• 08 января 2023
Ответ дляПростоБелка
Автор біжіть бо зараз вам розкажуть про зайкі та лужайкі.
А насправді коли почали платити купу грошей за 2-3-4-5 дитину тоді почали народжувати всі кому не лінь. Але але народити дитину не означає любити і дбати про неї.
Помітно, як скакнула народжуваність в Украіні😂😂
Статистика вам в допомогу.
Ответ дляИщу-брожу
А в мене ще й керівник така.. 3 дітей, то вічно незадоволена, втомлена, виснажена і роздратована. Воно то зрозуміло, але ж якщо ти вибрала сім’ю, то навіщо тягнеш ще й кар’єру?
І тут я, бездітна, незаміжня, свіженька та доглянута, уявляєте, як їй бачити мене?) намагаються на мене скинути то одне, то інше, відбиваюсь, як можу
Ну це їх особистий вибір, хай тягнуть.
Сундучок с каникулами• 08 января 2023
Ответ дляЧебуратор
Удалено администрацией...
Кошмар. А вы не подумали, что это может быть не из-за еды? А болезнь
Дама_с_коготками• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А де то таке платять?
В мене двоє, 12 років тому отримувала 860 грн і зарпз дитині 2 роки так само 860, де ті мільйони ?
а разовую выплату вы не получали? от наш народ любит прибедняться
Угги_в_горошек• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так і є, дуже часто такі діти стають
А в однодітних родинах не буває маргіналів? Чи батьки-пияки і наркомани тільки багатодітні?
Ищу-брожу• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Гиркати на підлеглих та ходити з вічно незадоволеною мордою - мабуть саме ці якості)
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Так,більше всього справа в грошах,в всіх постах все переведено в фінанси.Були б вони-питання не стояло.
Война показала что финансы дело шаткое.Ну и на советчице полно тем как единственному ребенку все покупали и кружили,а он в 10 лет маму посылает и хочет только в компе сидеть.А про наркоманов вообще смешно.Среди всех случаев из моих знакомых это единственные дети богатых родителей
Ответ дляКрестьянинДиор
А що, гуртки і гаджети то є достойне дитинство? Дитина має рости в люблячій родині, отримувати увагу та турботу і в багатодітних родинах всього цього більше. А діти, що росли одним в сімї частіше виростають егоїстами бо звикли що світ крутиться тільки навколо них.
Ви в якому світі живете? І гуртки потрібні, і гаджети, і хороша освіта, і харчування і одяг, і подорожі. Однією любовью ситі не будуть
Анти-аноним• 08 января 2023
Ответ дляДуняша
Интересно , что в голове у людей, которые осуждают других?
Автор столкнулась с неуважительным отношением. Если бы ее многодетные мамы не трогали, то и поста бы не было. Я осуждение не увидела. А вот Вы как раз таки осуждаете )
Бла бла бла• 08 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
ВПО - то люди, які змушені були переїхати
Багатодітних не змушували
Сундучок с каникулами• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Так і є
Вони більш цінні для держави ніж ви з одним чи з двома дітьми
Тому держава ім і допомогає і надає льготи

В мене якщо шо двоє)
В чем ценность? Не говорю про адекватных людей. А есть куча тех, кто размножается ради выплат. Много надо ума?
Дама_с_коготками• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Удалено администрацией...
та лівчина плакалась? чому вона вас вибісила? вам не вистачило їі? що за звичка заглядати у чужв покупки?
Анти-аноним• 08 января 2023
Ответ дляKusalochka
Вы скоро молиться на многодетных будете должны.
Будем должны молиться? Это как? Новый законопроект будет?
Угги_в_горошек• 08 января 2023
Ответ дляБла бла бла
Багатодітних не змушували
І що, однодітних теж не змушували, мам- одиначок теж не змушували, то чому їм платять гроші?
Наивная Хо• 08 января 2023
Ответ дляBrovalia
У меня, к счастью, нет таких примеров. Но причина этого треша в первую очередь как раз в социальной незащищенности таких людей, вырваться из этого замкнутого круга нереально в нашей стране.
Губы рыбы• 08 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А де то таке платять?
Про ці мільони відомо лише батькам з однією дитиною.
Brovalia• 08 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
Да, вырваться тяжело, вы правы (
Ответ дляНЛОша
Просто вы небогатая и у вас такое окружение,и неважно у кого сколько детей.А есть многодетные очень состоятельные люди и ваши фантазии к ним не относятся
Я нормальна людина, маю трьохкімнатну квартиру в Києві, машину, гарну роботу. Звісно я не депутат, але на ногах стою добре, ще й головою думаю.
Аноним_Русалка• 08 января 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
У меня есть знакомая семья многодетная (5 детей). Прекрасные люди, для детей никогда не просят ничего, платят наперед, мама платила еще и за одноклассницу (у одноклассницы была тяжелая ситуация в семье, маме на лечение србирали). Вообщем-то одни положительные эмоции от них. Но могу сказать, семья обеспеченная, возможно из-за этого
Таких семей очень мало. Вот им честь и хвала! Имеют достаточное количество денег на содержание детей да хоть десять можно рожать. И такие семьи никогда даже вслух не произносят что многодетные.
Но, к сожалению, большинство многодетных наплодили выводок и орут на каждом углу что им все должны. Вот таких принудительно стерилизовать надо. А лучше всего лишить всяких льгот, чтобы надеялись сами на себя, а не на выплаты, на то что выпустят мужа за границу, на то что будут льготы в школе и за коммуналку.....
Без всех этих ’плюшек’ они бы задумались плодиться им без меры или нет
Ответ дляФигура мечты
А полно таких кто специально берет этих орущих детей чтобы их пропустили без очереди. Когда отдыхала в Сходнице куча таких было, очереди за водой были очень большие, папаша стоит в сторонке, а мамаша дитя в руки и прется без очереди,а мог бы тот папаша постоять пару часов в очереди или погулять с ребенком, пока мамаша стоит в очереди, я после того никого не пропускаю без очереди (инвалиды с палками или очень пожилые не в счет)
І таких багато, пустіть мене я з дитиною. Ну кому це потрібно. У всіх людей свої проблеми, і чхати хотіли на чужих дітей
Губы рыбы• 08 января 2023
Мій досвід - без черги преться зазвичай мама з одним цеждитятком. Бо вона єдина у цьому світі народила дитинку, і їй важче за все. Але таку мовчки пропустять, а от якщо з 3 дітками то ’обсмокчуть’ до кісточок
Глаза_в_3_карата• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дуже часто ніхто не дбає. У дитини є така однокласниця, дитина ходить як бомж, в брудному одязі, жирна голова
У ребенка на кружке есть дети из многодетной семьи - всегда чистые, опрятные, веселые. И есть ребенок, который один у своих родителей, родители работают, на все сдают, но при этом во дворе их видно постоянно пьяные или с похмелья по выходным и вечерами, сами матом разговаривают, а ребенок постоянно один, в учебе отстаёт сильно, во 2 классе читать ещё не умел, не знаю как сейчас.

Так что это не зависит от количества детей, скорее от самих людей.
НЛОша• 08 января 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Как это связано с количеством детей,не объясните?просить пропустить можно и с одним