Уты-фрутик• 09 января 2023

9к за пилосос це дуже дорого?

Давно їх не купувала) Але здається, що недешево.
Який виробник і вартість вашого пилососа?
Пожарник• 09 января 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну к матрасу то его можно применить ) а когда у меня диван в собранном состоянии то я тоже по нему ручным пыликом прохожусь

А некоторые роботов на шкаф запускают, если зазор между шкафом и потолком позволяет.. но я б не рискнула
Ничего себе, я б тоже не рискнула)

Люблю кетчуп• 09 января 2023
Ответ дляПожарник
Ничего себе, я б тоже не рискнула)
Это несколько лет назад тут кто то рассказывал ) я как раз себе робота искала, впечатлилась ))))
Водійка хімарса• 09 января 2023
Ответ дляУты-фрутик
У Вас такий?
Цей не дуже. Подивіться s6 max V, або ті, що після нього вийшли
бибизяна• 09 января 2023
Ответ дляПожарник
Сяомі Роборок робот-пилосос, купувала за 11тис, з тих пір забула про звичайний пилосос зовсім. Робот - райська насолода
Кажуть він погано пилесосить і миє
Водійка хімарса• 09 января 2023
Ответ длябибизяна
Кажуть він погано пилесосить і миє
Який саме погано? Вони різні. Мій дуже добре все робить
бибизяна• 09 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Теж такий хочу. Але мені ще треба пороги прибрати)
Пожарник• 09 января 2023
Ответ длябибизяна
Кажуть він погано пилесосить і миє
Відмінно пилососить, а миє - ну звичайно не натирає підлогу від плям, а просто вологою ганчіркою пилючку протирає
бибизяна• 09 января 2023
Ответ дляПожарник
А як же кути?
автор Уты-фрутик • 09 января 2023
Ответ дляТихомандражная
Автор, я в ноябре 2021 купила робот-пылесос за 5000... Сейчас он стоит 12000...
Дешевше вже точно не буде, то і сенсу згадувати немає. Тільки щоб засмутитися((

Пожарник• 09 января 2023
Ответ длябибизяна
А як же кути?
Кути ручками ганчірочкою, як і плинтуса. Але це раз на тиждень роблю
автор Уты-фрутик • 09 января 2023
Ну, дівчата, що ви наробили? Я, яка сумнівалася, чи купувати за 9 к пилосос,
тепер буду купувати робота за 16. Цікаво, що 9 на звичайний шкода, а 16 на роботі - ні.
Люблю кетчуп• 09 января 2023
Ответ длябибизяна
А як же кути?
Ну Вам як мед, то й ложкою )))
Ідеальний робот це той, шо и пилюку прибере, і поли вимити зможе, і білизну прати/вішати буде, і їсти наготує але такі як що є.. то не для нас )
Водійка хімарса• 09 января 2023
Ответ длябибизяна
2 см вгору переїжджає. Я коли ремонт робила - спеціально без порогів планувала, під це діло😂
Водійка хімарса• 09 января 2023
Ответ дляУты-фрутик
Який обрали?
бибизяна• 10 января 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Проблема в тому, що і я так планую. Але в нас одна кімната вища ніж всі.