Бесконечность-не предел• 09 января 2023
Служба зайнятості та перетин кордону
Стою на службі зайнятості, була в Польщі туди- назад, їздила по таблетки. Не знала, що потрібно їх повідомляти про перетин кордону. Які наслідки чи як їх можна уникнути?
No problems• 09 января 2023
Так они потому и просят сообщать , что сами никак не могут это отследить. Нет последствий никаких.
Бесконечность-не предел
• 09 января 2023
Ответ дляNo problems
Дані мають, бо дзвонили до мене і назвали точну дату
Роковуха2002• 09 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Просять сповіщаті їх на протязі трьох днів після перетину.Їх сповістять прикордонники,але в такому випадку для вас буде штраф,якщо самі не зніметесь з обліку .Якось так я зрозуміла.
Бесконечность-не предел
• 09 января 2023
Ответ дляРоковуха2002
Блін(