Серпневе кошеня• 09 января 2023

як ви додаєте кожуру цитрусових у випічку?

поділіться своїми методами, будь ласка)

можна проси сиру порізати мілко і закинути в тісто? чи краще з цукром проварити? чи треба тільки кольорову частину на терку, чи можна з білою частиною?
автор Серпневе кошеня • 09 января 2023
*просто сиру

Пончик Солнечный• 09 января 2023
Тру на мелкой терке, совсем чуть-чуть, мандарин, апельсин или лимон.
Лунтик-паунтик• 09 января 2023
я ніяк, воно ж якоюсь хімією оброблене
СтелькаОТединицы• 09 января 2023
Тру на тёрку и просто добавляю.
автор Серпневе кошеня • 09 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
я ніяк, воно ж якоюсь хімією оброблене
так можна про все сказати і нічого не їсти) ну або все самим вирощувати. але теж питання чи будуть гарні врожаї без добрив всяких хімічних
PORKA• 09 января 2023
Белая часть горчит, добавляю только цветную. А делать с ней можно что угодно, можно варить, можно сырую.
КАПСЛОЧНИЦА• 09 января 2023
Так на тёрке до белого.

Коко Шанель• 09 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
я ніяк, воно ж якоюсь хімією оброблене
Есть био и написано не обработаны, просто они дороже
ФруктЕщеТот• 09 января 2023
только цветную часть, на терке
сушила - фигня, запаха уже нет, поэтому только у свежего тру, много ведь не надо, одного лимончика достаточно - пройтись по нему терочкой
Лунтик-паунтик• 09 января 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
ну так воно ж прям там в кожурі та хімія якою обробляють і ви то все трете у випічку, ну такоє
...аяприкольная• 09 января 2023
Или цветную часть на мелкой тёрке, или ещё варила цукаты из кожуры лимонов и апельсинов. Добавляла в штоллен и в краффины, вкусно
Лунтик-паунтик• 09 января 2023
Ответ дляКоко Шанель
у нас в АТБ таких нема) та й в сільпо таких не бачила, про базар взагалі мовчу
ЖивунаБагамах• 09 января 2023
Ніяк - є баночки з ароматизатором...
mena• 09 января 2023
тільки кольорову
краще сиру
а найкраще свіжозняту теркою в тісто чи в начинку
ГЛЮкоза• 09 января 2023
Записуйте:
Апельсин або лимон обдаєте окропом, потім старанно миєте з харчовою содою.
Натираєте тільки верхній кольоровий слой цедри на міленьку терку, і перекладаєте її в чисту скляну баночку, пересипаючи цукром десь 1:2, на частину цедри 2 частини цукру.
Акуратно перемішуєте і залишаєте в холодильнику.
Цедра випускає в цукор ефірні масла, стає дуже ароматною.
Для випічки потрібно буквально пів чайної ложки суміші.
Довго зберігається.
]Mrs.Сексуальность[• 09 января 2023
Цедру снимаю теркой и добавляю в выпечку
Купила специальную терку для цедры-супер вещь!
Без QR коду• 09 января 2023
не тру, не люблю отмывать терку)
срезаю тоненько кожуру овощечисткой. Потом ее в блендер, туда же сахар по рецепту и пробиваю. Сахар равномерно ароматизируется, становится более мелким. И все)
Ламборджини• 09 января 2023
Я нарізаю і проварюю з цукром, апельсини і мандарини, і потім по лотках і в морозилку.
А потім найароматніший кекс виходить. Малий аж очі закатує від задоволення)
Ламборджини• 09 января 2023
В морозилку, бо заготовок багато роблю. Позбирала шкірку декілька днів, і оброблюю

Кундалини• 09 января 2023
Якщо треба цедра по рецепту- то тру на мілкій тертці тільки кольорову частину. Кілька разів на рік варю цукати з кірки цитрусових (для штолена, паски, просто у рулети), варю одразу немаленьку партію, зберігаю в холодильнику потім якийсь час.
Просто сиру порізану не додаю, бо якось вона мені ні туди ні сюди за смаком.
автор Серпневе кошеня • 09 января 2023
Ответ дляЛамборджини
ви прям з білим нарізаєте, так?
автор Серпневе кошеня • 09 января 2023
всім дякую за відповіді!
Ламборджини• 09 января 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
ви прям з білим нарізаєте, так?
Так. Два три рази проварюю в підсоленій воді, гіркота уходить. І останній раз з цукром
автор Серпневе кошеня • 10 января 2023
Ответ дляЛамборджини
ой, а можете детальніше розповісти, будь ласка? скільки солі і скільки по часу варити?