Порошенко передає Рівному вантажівки DAF з зенітними установками
Вдячний кожному, хто боронить нашу державу на фронті, хто волонтерить, хто робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. Продовжуємо працювати
KateFrosty• 10 января 2023
Ответ дляura1981
Оооооо порохоботи....давно вас небуло
А хто такий порошенко що йому зенітки продав хтось?
Зброю тільки оборон пром може купляти, ну і зараз що повернись живим має відповідну ліцензію
Теж саме питання)
WorldIsOurHome• 10 января 2023
Это уже новая предвыборная кампания началась?
В следующем году ж выборы президента.
Ответ дляura1981
Оооооо порохоботи....давно вас небуло
Ну як це давно?!
Дуже систематично ролики ці пропихують. Актриса погорєлого театра, інстаблогер, мля..
Ответ дляNat-li
ну тупо это, реально
неужели за такой низкосорт еще и платят?
На Херсонщині 18 серпня загинув військовослужбовець, активіст ГО “Справа громад” Юрій Каракай, який воював з російськими загарбниками з першого дня повномасштабного вторгнення.
Юрій загинув унаслідок мінометного обстрілу на Південно-бузькому напрямку на заході Херсонської області.
24 лютого Каракай вступив до лав 206-го батальйону територіальної оборони Києва. Після того, як російські війська втекли з Київщини, з побратимами вирушив захищати позиції українського війська на півдні України.
“В той страшний для усіх день, 24 лютого, Юрій Каракай прибіг на Лаврську (на цій вулиці розташований офіс підтримуваної Петром Порошенком ГО “Справа громад” і там формувався окремий батальйон територіальної оборони ЗСУ – “Н”), отримав зброю та зайняв своє місце в строю. Кросівки, джинси, червона куртка та кулемет за плечима! Таким він і залишився в пам’яті. Звичайним українцем. Який не втік. Не сховався за фразами “Я нічого не вмію! Я психологічно не готовий”, а став на захист своєї рідної країни! Жив як справжній громадянин України! І загинув як воїн, віддавши життя за рідну землю!”, — написав друг Юрія Олексій Петров.
фото Марины Порошенко с его страницы.
так кто там и за что платит? не стыдно такое писать?
фото Марины Порошенко с его страницы.
Ответ дляСоната любви
фото Марины Порошенко с его страницы.
ну про маринку ви написали... а що її великовозрастні лапочки-синочки в цей час робили? допомагали мамці? чи, може, Каракаю?
Ответ дляura1981
Позорисько коли луди такого рівня що дня їсти роздають
З її звязками і можливостями моглаб і чимось більш продуктивним зайнятися, а не кашу в миски накладати
А вы хотя бы кашу накладывали? Чтоб судить, что именно позорно и кто чем должен заняться. Нужно ж понимать уровень экспертности подобных советчиков.
Ответ дляNat-li
Юрий Каракай погиб, как герой, защищая нашу страну.
и вас в том числе.
а вы его обливаете грязью.
хотя бы постыдились в таком тоне про него писать.
и вас в том числе.
а вы его обливаете грязью.
Платья Всем• 10 января 2023
Порохоботы, зачем Порошенко всунул Медведчука в группу обмена военнопленных? Все уже посмотрели сюжет на ютубе об этом с записью его разговров?
Olya Rybka• 10 января 2023
Армии помогают миллионы людей, но в отчётах месяцами крутятся почему-то одни и те же лица.