Musy-321• 10 января 2023

Бахмут, как вы?

Увидела в Фейсбуке обращение молиться за вас, Господи спаси и сохрани
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляil-mari
теж знайомі казали, в Херсоні, завсім по іньшому люди зустрічали, перекинули туди, а там багато здають наші позіції, тяжко з місцевими..
Так, нажаль, Донеччина і Херсонщина-то зовсім різні люди.

L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляShipowner
Думаю , и англичан -волонтёров они сдали...
Що це за історія?
Jimson• 11 января 2023
Нашим военнослужащим желаю получить столь необходимое им вооружение, тех же 300-350 тяжелых танков, Абрамс, Леопард или Челленджер, какие дадут.

Ударная авиация - это уже на уровне волшебной мечты.

Чтобы старшие товарищи оценивали жизнь наших людей выше, чем свое железо, которое десятилетиями стоит на складах.
nabludatel• 11 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Удалено администрацией...
Просто люди, які проти рашки у більшості виїзжають з окупованих міст. А сепари залишаються. Але тих хто залишається 10-20 подекуди 30 відсотків від довоєнного населення. От і виходить, що серед тих хто залишився багато підтримують рашку, але більшість людей, які тимчасово виїхали чекають на деокупацію своїх міст.
Я із Запорізької області. У мене є родичі і друзі в кількох окупованих містах Запорізької області. Більшість виїхала і чекає коли наші ЗСУ виженуть рашок. Бо жити в окупації під рашками важко і страшно.
Jul-Ap• 11 января 2023
Ответ дляnabludatel
Так и есть.
В моей группе учились 7 ребят с Донбасса.
Все проукраинские, но все не живут там с 2014 г.
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляYN8678
О боже, это значит у русни всё получилось?
Это значит наоборот
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляaleksas17
Уже были коментарии типа: ’Нічого, все відбудується, головне що живі...’. Прям само по себе видбудуэться?
Семья родсвенников жили до 2014-15г под Донецком (и жили лучше всех среди всех родсвенников). Уже пол семьи умерло. Скитаются по Украине на сьеме. Своего жилья нет...
Вот вам и ’все видбудуэться’...
Продолжайте вашу мысль, что ж вы остановились?
AHetfield• 11 января 2023
У Мадяра в ТГ
Tekila_• 11 января 2023
Ответ дляAdvoco
Війна б була, Путіну потрібно все. Без Києва немає ,,їх, історіі. Це для них сакральне. Путінська ідея відтворення радянського союзу не залишила нам шансів… питання в іншому у нас було 3 роки на підготовку, які успішно про…лі і тепер стільки жертв, яких могло не бути…
к нас было 8 лет на подготовку

oposum• 11 января 2023
Удалено администрацией...
Чудо в камуфляже• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Та ну... Наскільки я не люблю ’боневтіка’, однак про яку здачу мова , якщо за нього така бійня йде?
AHetfield• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Ви з секти шарія?
oposum• 11 января 2023
Ответ дляAHetfield
Ви з секти шарія?
Удалено администрацией...
AHetfield• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Ойбольооо… йдіть вже спати
France_cosmetics• 11 января 2023
Просматриваю инсту, в Бахмуте сейчас волонтер Mykhailo Puryshev.
Сил нашим ребятам 🙏🇺🇦
Viktoria_St• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
ещё и лайки кто-то ставит
seami• 11 января 2023
Ответ дляAHetfield
Ви з секти шарія?
100 відсотків звідти.
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Что за очередной вброс рашистский?
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Жалоба на очередного рашистского тролля

oposum• 11 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что за очередной вброс рашистский?
Удалено администрацией...
Чудо в камуфляже• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
І як поділили? Кому що? А те,що війна надовго, думаю,вже зрозуміло всім.
AHetfield• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Що-що? «Проукраинский знакомый на передовой»? У вас вуса відклеїлись
Advoco• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Advoco• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Знову фігня, де ви те берете
Advoco• 11 января 2023
Ответ дляViktoria_St
ещё и лайки кто-то ставит
Так сусідки ,,єщьо нарожаєм,,
Advoco• 11 января 2023
Ответ дляTekila_
к нас было 8 лет на подготовку
І…. Чого ж просрали останні три роки?
Чудо в камуфляже• 11 января 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Мені в пам´яті ті дебати :’ Хватіт нажіваться на вайнє. Вєрнітє рєбят дамой. В глазах путіна мір.Дагаварітся пасєрєдінє’...Але наш народ невиправний,всі вже про те забули,’боневтік ’. Однак ви праві,на даний час, маємо що маємо. Аби висновки зробили( але сумніваюсь в цьому)
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляoposum
Удалено администрацией...
Черт тоже Бога поминает, но от этого святым не становится.
Так и троллиирашистские, хоть 10 раз помчните ’ проукраинских знакомых’ -от это суть вбросов не изменится.
Advoco• 11 января 2023
Ответ дляЧудо в камуфляже
термосом томосназивали, іді…т, навіть кримінальну справу за той Томос завели. Там все печально. Мізків нема. А от У тих зто за ним стоїть - є, тільки не для керування державою, а для набиття своїх кишень.
L-i-s-a-92af• 11 января 2023
Ответ дляAdvoco
І…. Чого ж просрали останні три роки?
А попередніх 5?Щось не пам´ятаю, щоб Порошенко в Іловайськ чи Дебальцево їздив ’ попіаритись для рейтингу’.