Сливочная пенка• 11 января 2023

Порадьте у якому районі Львова дивитися квартиру?

Хочемо придбати квартиру у Львові на всяк випадок). Ми з півдня. Дитина підростає - хочу, щоб навчався у Львові, вибір внзів великий. Зможе обрати на свій смак і здібності я гадаю.
Та і нам як страхування.
Які райони дивитись, щоб комфортно жити?
Просто Мария• 11 января 2023
Послухаю. Теж розглядаємо купівлю квартири у Львові.

Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Дивлячись, що розглядаєте, новобудову чи вторинний ринок?
Леді_в_пледі• 11 января 2023
Не рекомендую Сихів.
Придивіться до центру, шевченківського, франківського районів
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Не істричний центр точно - бо в нас на нього грошей не вистачить).
Скоріше вторинний ринок - хочу, щоб будинок був не лише з електрикою, а ще й з газом. Чи у Львові не так будують?
Бо одеські новобудови - то в даний час завсім погане для життя місце(
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Подивіться Шевченківський район, біля Макдональдсу. Спальний район, до центру пішки 15 хв.
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Не рекомендую Сихів.
Центр - це не лише історичний центр, я правильно розумію?
Я у Львові була 2 рази за життя - обидва винаймали квартиру в самому історичному центрі. Дуже гарно і дуже дорого).
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Центр- це лише історичний центр. В ньому немає висотних будинків
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Дякую
Просто Мария• 11 января 2023
Дівчата, а вулиця Замарстинівська як Вам?

Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Я живу на замарстинівській, жк Грінвіль. Коло тц спартак. Досить близько до центру. Подобається)
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Тоді ні. Бо центр Одеси я теж для життя б не обрала.
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
А в вашому жк скількиповерхові будинки? Газ є?
Идууу--уууу блин• 11 января 2023
Не рекомендую Топольну, Левандівку, Привокзальну, Центр. Рекомендую Новий Львів, Сихів, Наукову, Личаківську.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляПросто Мария
Промисловий район з старими будинками з дерев’яним перекритттям, переважно вхід в квартиру по балкону внутрішнього дворика. Не плутати з австрійськими будинками. Однозначно не рекомендую
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Це у вас новобудова, а старі будинки просто жах
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую.
А тут вже рекомендували центр і не рекомендували сихів).
Личаківська то біля кладовища? Там дуже гарно.
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
9 поверхів + просторий внутрішній двір. Тц одразу через дорогу. Сільпо, кафе, все є. До центру буквально кілька зупинок.
Котел, плита газова, коли нема світла без проблем сірниками запалюєм і готуєм.
Зашла на 5минут• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я там проезжаю иногда, и у меня там товарища родители живут. Поддерживаю, прям комфортный район. Это если сравнивать с другими локациями. Ну это так, с виду. Сама-то я там не жила
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую. В Одесі новобудови на 9 поверхів не будують.
Котел - це автономне опалення. Вірно?

Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Сихів це в хуєво-кукуєво. І Наукова туди ж.
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Автор, замарстиінвська велика, є район зі старими будинками , ближче до тц Форум. Замарстинівська коло тц Спартак - там новобудови, досить великий ЖК Грінвіль, хороше місце близьке до центру.
А старі будинки так, не рекомендую зовсім. Але вони у багатьох районах є. Але не потрібно їх.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Дякую.
На Сихів навіть не дивіться. Личаківська вулиця близько до центру, будинки австрійські, польські. Але дорого
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Котел - це автономне опалення. Вірно?
Так, вірно. До речі зараз новий будинок в жк побудували, стартує продаж скоро))
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Я дуже з осторогою відношуся до новобудов, бо в Одесі в них, якщо немає світла - то немає ні опалення, ні навіть води - бо насоси не працюють. І їсти не приготувати - газу нема(.
А тут читаю, що у львівьських новобудовах і газ, і 9 поверхів. Аж незвично)
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую. Буду дивитись.
Крошка Енот• 11 января 2023
Ми обирали жк Грінвіль більше спираючись на якість. Мами співробітник архітектор - радились багато. НЕ рекомендую жк Парус ( в знайомих тріщини по стінах пішли майже одразу). Авалон також не рекомендують. Обрали грінвіль.
Але майте на увазі, в усіх новобудовах не є дуже хороша шумоізоляція.
Цвиринь• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
На Шевченко є новобудови, 20 хвилин пішки від оперного, ЖК Семицвіт й там, до речі, газ
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляЦвиринь
ціни на них бачили?
автор Сливочная пенка • 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Дякую. З шумовзоляцією будемо щось робити під час ремонту. Це не найгірший недолік, який може бути в новобудові
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Коли в нас в жк зникає світло то вода є, але нема гарячої бо котел вимикається і не нагріває воду. Але можете підігріти на газі якщо є потреба на ті годинки коли немає електрики.