Сливочная пенка• 11 января 2023
Порадьте у якому районі Львова дивитися квартиру?
Хочемо придбати квартиру у Львові на всяк випадок). Ми з півдня. Дитина підростає - хочу, щоб навчався у Львові, вибір внзів великий. Зможе обрати на свій смак і здібності я гадаю.
Та і нам як страхування.
Які райони дивитись, щоб комфортно жити?
Та і нам як страхування.
Цвиринь• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
ціни на них бачили?
Не цікавилася. Але старий фонд точно не купувала би
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
ціни на них бачили?
Скільки за 1м2?
Крошка Енот• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Дякую. З шумовзоляцією будемо щось робити під час ремонту. Це не найгірший недолік, який може бути в новобудові
Ми робили в квартирі шумоізоляцію, але чути топотіння від ніг сусідів бо це ударний шум…. Дратує дуже. Але думаю майже всюди так.
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляКрошка Енот
Коли в нас в жк зникає світло то вода є, але нема гарячої бо котел вимикається і не нагріває воду. Але можете підігріти на газі якщо є потреба на ті годинки коли немає електрики.
В мене в будинку котел, який працює без електрики. Тому це теж питання, яке вирішується.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляЦвиринь
Не обов*язково брати на Шевченка. Район Промислова-Волинська, новобудови ЖК Форт, Ярд. І до центру недалеко.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Скільки за 1м2?
Нових зараз не будують. 2 роки тому з котловану були 1200 за метр
Я не Тролль• 11 января 2023
Правильно тут пишуть, вибирати по якості житла. Якщо звичайно ви не львів´яни і не маєте сентиментів до того чи іншого району міста. А так проблеми як у всіх корки, сморід інколи.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Скільки за 1м2?
Можете ще подивитись на Малоголосківській. Хороше місце, все в новобудовах нових і не дуже. На любий смак. Це приблизно в кінці проспекту Чорновола. Перед Спартаком
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
В цій темі вже писали, що новий будинок в жк побудували.
І 1200 - це нормальна ціна
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Не скажіть. В будь якому великому місті дуже важливо правильно обрати район. Бо є зовсім непридатні для проживання.
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Дякую
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
І 1200 - це нормальна ціна
Так, 1200 з котловану це нормална ціна. Але при здачі будинку ціна буде зовсім інша.
Я не Тролль• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Тоді потрібно окреслити першочергові пріоритети.
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляБезникая
А підкажіть щось за Щурата?
Не рекомендую. Далеко, багато циганів
Кукусикиииииии• 11 января 2023
Ответ дляЛеді_в_пледі
Не рекомендую Сихів.
Придивіться до центру, шевченківського, франківського районів
А чому не Сихів?
Леді_в_пледі• 11 января 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А чому не Сихів?
Бо це спальний район зі своїм окремим життям. Якщо передбачається зо жити буде студент, то це буде моторошнв година в забитому автобусі зранку і так само ввечері. Це жахливо
Лукава_Кiшка• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Сихів це в хуєво-кукуєво. І Наукова туди ж.
А що не так з Науковою?) живемо біля ТЦ Вікторія Гарденс, близько Південний, Нова Лінія. Що ще потрібно? За 11 років в центрі були лічені рази. Не розумію того бажання близько до центру купляти
Ленивица-красавица• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Дякую.
А тут вже рекомендували центр і не рекомендували сихів).
Личаківська то біля кладовища? Там дуже гарно.
Сихів для мене самий класний район. Ми арендували 3 роки, потім купили свою квартиру теж на Сихові. До 2014 р жили в Донецьку
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Вітаю земляків).
Я колись була краматорчанкою)
Ленивица-красавица• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Вітаю земляків).
Я колись була краматорчанкою)
Вітаю))
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Вітаю))
Як вам взагалі у Львові? Де працюєте?
Ленивица-красавица• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
Як вам взагалі у Львові? Де працюєте?
дуже подобається) вже як рідне місто. Я онлайн працюю
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
А ми от обжилися в Одесі і знову треба щось змінювати(.
Львів мені дуже затишний але цікавить і питання роботи. Кажуть, що там її небагато. Правда?
Ленивица-красавица• 11 января 2023
Ответ дляСливочная пенка
ну дивлячись, яка спеціальність)
Чоловік в мене музикант, то працює в філармонії. Раніше працював в Донецькій філармонії. В мене така робота, що можу працювати в будь якому місті. За спеціальністю вчитель, то в школі доньки директор пропонувала йти до них в школу.
Сливочная пенка
• 11 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
ну дивлячись, яка спеціальність)
Я банківський клерк. Але працювала і на виробництві. Чоловік вже пенсіонер. Маю надію, що ми вже будемо відпочивати, але на все воля Божа...
Сундучок с каникулами• 11 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
Девочки, а под аренду посуточно в каком районе брать квартиры? Центр?
думаю, не варто розглядати подобово. Цього добра тут вже валом. Перебор
Педиатор_я• 11 января 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Думаете, не будет клиентов? Будем переезжать с востока Украины и хотели купить себе двушку и пару однушек под сдачу посуточно