Угги_в_горошек• 12 января 2023

Темне волосся і сивина. Який вихід?

Мені 39, маю темно-каштанове волосся, перша сивина полізла десь близько 27. Але то були поодинокі волосини на одній скроні і їх було не видно. Не фарбувалась, свій колір дуже подобався, глибокий, насичений, волосся густе, блискуче, це був мій пунктик, завжди доглядала, купа засобів, був реальний шовк. Десь років пару тому сивини стало більшати і я почала фарбуватись. За час війни взагалі ставсь жах, сивого добрячих процентів за 70. І в мене вже просто нема сили. На темному фоні отой перший відрослий міліметр видно вже за тиждень. Воно світиться, блищить, як сніг. Фарбуюсь кожних два тижні, бо не витримую це.
Зараз за збігом обставин ходжу нефарбована близько місяця і до дзеркала не можу підходити. Але ж так набридло. Може є якісь ноу-хау? Може перечекати та зробити якесь типу мелірування? Але це дивно виглядатиме на темному. Поділіться, як ви спасаєтесь і що ще можна придумати?
автор Угги_в_горошек • 12 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Можливо комусь до лампочки, в моєму випадку формула з холодними і натуральним спрацювала краще. До того ж у випадку автора це б хоча б візуально зменшило радикальний контраст між коренями і довжиною, тим більше рідний колір дуже красивий і він авторці подобається.
В тому справа, що рідний колір підібрати не можу точно. Він в мене якийсь як прозорий, не знаю, як пояснити. Дуже гарний. Наче ефект акваріуму, як в манікюрі. Під низом колір, а це все обтягнуто прозорим блискучим склом. Фарба такого ефекту не дає. Фарба просто забиває волосину, воно так не світиться. От і виходить, що при фарбуванні в однотон, всеодно ніби трьохмастна. Колір, свої темні корені, плюс сивина.
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Я такой пользую
Кожа окрашивается за счёт этого волосы кажутся гуще. Подушка не пачкается - я слабо представляю как нужно извернуться чтоб краска с пробора на подушку отпечаталась))

Знакомство с краской было вынуждено, по неосторожности лишилась как то большого клока волос, и пока заростало ,маскировала своими оставшимися волосками)) а само пятно без волос подкрашивали таким спреем. Здорово выручил,а потом прижился

В супермаркете возле дома работает кассир с алопецией, мне все время ей хотелось посоветовать спрей краску, но естественно не лезла. Но со временем как то она о ней таки узнала - то совсем другой вид
Серьезно? Я разок попробовала. Ощущение что краской для замши себя побрызгала.
И запах такой же.
Кстати потом обувь и красила.
автор Угги_в_горошек • 12 января 2023
Ответ дляАкуна_Матата
На фото по довжині колір тепліший (знову ж таки - на мій погляд і на моєму моніторі), видно, що фарба змивається в теплий. Просто перехід в холодний - ні, але він візуально зробить контраст м‘якішим, не так буде «муляти». В мене на корені формула з 3 фарб і 2 мікстонів. Тобто це ціла схема, колористи розбираються. Я тому і від майстра залежна, і від фарби однієї марки)) раніше нічого так не працювало. А препігментацію не пробували робити на корені?
Що таке перепігментація? Ще не чула такого. Моя майстер теж цілий борщ мішала з фарб. Повністю їй довіряла і не лізла.
Мороженная курица• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
А можете розказати за той спрей? Він шкіру ж теж фарбує? Як воно оце запирскане виглядає? До рук береться? Зранку вся подушка кольорова?
Так, шкіру теж фарбує. Крім того після нього на волоссі неприємний наліт. Фігня повна, як і сухий шампунь.
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляничевока
Неправда.
Стійких фарб я за роки на своїй склоподібній сивині перепробувала достатньо. І ось індола, наприклад, трималась 1,5 тижні, матрікс взагалі одну. Зараз у мене місяць тримається. Хз навіть що моя майстриня мені чаклує, я задоволена. Бо волосся реально шовк і спокійно можна не хапати того тонуючого спрея вже через кілька днів, як то раніше було
Вам про корни пишут. При чем тут стойкость?
Аленький носочек• 12 января 2023
Така ж проблема. Тільки ще й алергія на будь-яку фарбу почалася. П´ю перед покраскою антигістамін.
Г@Л@В@ломка• 12 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дякую за відгук, це точно не для мене, маю і так пухке волосся, а ще воно стан і структура, звісно, інша, ніж була, коли волосся було з своїм пігментом.
Мені перукар радив виходити постійно на 7.0, але він дає рижий, так і застрягла на 6.0.
А я стала смешивать 6-ку с 7-кой 50 на 50.
Акуна_Матата• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
У вас дійсно дуже красивий рідний, фарба навряд чи ідентично повторить його особливості, але при правильній формулі і засобах, які саме вашому волоссю підійдуть, можна максимально наблизити до бажанного)
Г@Л@В@ломка• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Лучше не берите. У меня давно был Лореаль, после одного применения выбросила. Красит и кожу, и полотенце при умывании.
Коко На Страже• 12 января 2023
Мене теж сивина бісить. Я кучерява, і по лінії росту багато пушку короткого, і якраз воно сиве. Фарбуватися часто не хочу, купую різні тоніки. Ще ось таку штуку знайшла, хочу спробувати
Акуна_Матата• 12 января 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Це процедура перед фарбуванням волосся з сивиною - нанесення фарбника без актіватора з наступним фарбуванням, як зазвичай.
ХдеЯсь?• 12 января 2023
Сестри)))) така ж проблема. Фарбувалась 3 палєт, тільки не плюйтесь), волосся в мене таке, що можна і палєт)
Зараз виходжу на 7.00, з початку війни почала, професійна, волосся гарне після неї, зістригла довжину, зараз каре.
...аяприкольная• 12 января 2023
У вас не темно каштановый, каштан дает красный подтон. У вас тон 6, глубокий ореховый.
СкиниУскачи!• 12 января 2023
Ответ дляПоказушница
Есть спрей для отросших корней,может вам его попробовать?
Ним пшикаєш, зафарбовує шкіру відразу, а не волосся. Щоб зафарбувати волосся потрібно багато нанести, тоді цю плюсу з фарбою на шкірі і спереді по Ліоні росту волосся видно за кілометр. Це ще треш. Хто користується, підкажіть свої лайфаки
Рябушка Ку• 12 января 2023
Ответ дляничевока
Да какие ноу-хау от седины.
У меня такая же, с 27ми, темные волосы, сейчас 40, конечно, с 8 годами стресса, седины полголовы. Видна как семафор, чуть отрастет. Волосы тоже свои густые и хорошие.
Вариант один. Мастер- колорист. И только хороший. Который с руками правильными и знаниями.
Потому что я их перебрала ого, и цвет мне забивали, тупо крася корни и вытягивая остатки по длине, в итоге радикальный темный, пятна неравномерные, жесткость, сухость волос.
Потом перебралась в столицу и нашла наконец своего. Фото до и фото результат
Красивый цвет. Какой краской краситесь?
_Emeraude_• 12 января 2023
Ответ дляничевока
Да какие ноу-хау от седины.
Дуже гарно виглядає волосся. Поділіться контактами вашого майстра, будь ласка
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Именно об этом ЛОреале говорите?
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Не ну можно подкрашивать тенями в теплый период, но каждый раз до помывки. Зато не так химозно как спреями. Тушь для бровей.
А чем отличается в контексте прокраски корней волос тушь для бровей от туши для ресниЦ? И почему нельзя брови красить тушья для ресниЦ?
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляТайТаке
И запах такой же.
Кстати потом обувь и красила.
Именно об этом ЛОреале говорите?
ТайТаке• 12 января 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Именно об этом ЛОреале говорите?
Да. Ева Лонгория рекламила.
Виски побрызкала потом час отмыть пытаоась , пятна просто как от краски обувной.
Может ы меня руки не с того места. Но до этого никто не жаловался))) да и с акварелью дружу.
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ для...аяприкольная
А у меня? Это родной. До покрасок.
Мейк-ап форева• 12 января 2023
и вот еще
Мейк-ап форева• 12 января 2023
Ответ дляТайТаке
Да. Ева Лонгория рекламила.
Мне кажется,тушью лучше. Кисточкой.
бибизяна• 12 января 2023
У меня так же... Только мне 30.до этого была седина,за время войны на 50% .. как вариант осветлить челку ’контуринг’ но это обязывает уже под образ. Я закрасила,тоже мучаюсь теперь .перешла на больше процент окислителя ,потому что вымывает краску. Как вариант тонирующи1 спрей ,но это на раз
Ламзак_сдутый• 12 января 2023
Знайшла в інсті майстра, який фарбує сиве волосся. По типу мілірування сіль/перець. Дійсно приховує сивину. Але не знаю чи подобається мені таке фарбування
Ламзак_сдутый• 12 января 2023
Нетутешня• 12 января 2023
Перепробувала багато чого. Пшикалки до одного місця. Не можна торкнутись волосся, всі нігті брудні. Вже мовчу про наволочки на подушках. Найбільше підійшли тіні, якими замальовую і шкіру на скронях і срібну сивину. Кожного виходу на люди. Тягну до 4 тижнів і потім фарбування. Хочу замовити на Аліку якусь пудру. Може допоможе?
Бегущаяпо• 12 января 2023
Ответ дляШаманю второпях
Он течёт под дождём, тоники берутся странными оттенками и тоже текут под дождём.
Я летом тоником темный каштан корни подкрашивала, вышла на улицу, проходя мимо магазина ужаснулась, корни ярко оранжевые на солнце😂 хотя дома нормально было вроде бы😂
Спробуйте тонуючий спрей для волосся L´Oreal Paris Magic Retouch, темно-каштановий
Бегущаяпо• 12 января 2023
Ответ дляOrganic
Кто бы научил длинные красить самой
Є багато відео від майстрів, все чітко за схемою, за зонами волосся
Playland• 12 января 2023
спрей для коріння волосся
напевно, вже радили