В ютубі шотс потрапив уривок фільму, хотіла б подивитись.
Підкажіть як називається:
Там особлива відмінність, що у всіх людей на одязі є дві стрілочку червона (негативні оцінки) і зелена (позитивні оцінки). Будь хто може тобі натиснути на ці плюси і мінуси і відповідно до них тебе обслуговують чи ні в кафе.
В уроку жінці не продають в кафе каву, бо в неї більше ніж 500 тисяч мінусів за все життя.
І це не серіал Чорне дзеркало.
Підкажіть, хто знає, що це за фільм...
Підкажіть як називається:
І це не серіал Чорне дзеркало.
Підкажіть, хто знає, що це за фільм...