2023-й стане роком нашої перемоги та роком початку нашого великого відновлення", - написав Шмигаль у Telegram.Платформа UNITED24 запустила напрям "Відбудова України" - його починають з Ірпеня: 18 житлових будинків будуть відновленні в Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузове та Мила.
Про це заявив прем´єр Денис Шмигаль під час візиту до Ірпеня.
"Завдяки ініціативі президента на платформі UNITED24 було зібрано більшу частину суми, що необхідна для відновлення. Цього тижня уряд спрямував перші 465 млн грн, аби розпочати відбудову вже зараз. Понад 4 тисячі людей зможуть повернутися до власних домівок.
Відновимо та відбудуємо все, що ворог пошкодив і зруйнував. Уже зараз розуміємо, де взяти 110 млрд грн на відбудову в цьому році. 2023-й стане роком нашої перемоги та роком початку нашого великого відновлення", - написав Шмигаль у Telegram.
У Мінцифри додали, що загальна сума, необхідна для відновлення будинків, - 719 млн гривень.
"Завдяки донорам UNITED24 зі 110 країн вже зібрано понад 504 млн гривень. Також відновлення будинків буде частково реалізовуватися завдяки державному бюджету та внескам мешканців", - заявили в міністерстві.
Ответ дляAdvoco
Дай Бог. Цим 4м тисячам пощастить.тільки людей, що втратили житло - сотні тисяч. А можливо й мільйони. І не тільки житло, це лікарні, школи, дитсадки, підприємства … просто знаючи цю владу, розумієш що для них свій PR - важливіший за людей.
Нехай кацапське майно заберуть ще і тих оборотнів депутатів,та побудують ЖК людям
Ответ дляMassaraksh
Цікаво, що вони робили рік? Була в Ірпені 3 дні тому. Як було жахіття так і є. Де не де вікна повставляли та магазини поремонтували. Величезні багатоквартирні будинки прямо в центрі стоять розбиті, про приватну забудову взагалі мова не йде, там жопа...
Те, що було в Ірпені на початку літа, і те, що зараз - це небо і земля. Інше питання, що більшість за власний кошт.
Ответ дляMassaraksh
В Бородянці також жах. Весь центр будинки зруйновані, зносити почали лише місяць назад, вони вже сипались і руйнувались від погодніх умов. В багатьох будинках до початку зими вікна ще не поставили, дахи тікли.
Коли люди з тих зруйнованих будинків отримають нове житло і чи отримають його питання
Ответ дляЮляечка
Я там була в квітні-травні, як стало можна туди, потім десь в серпні і от після нового року. Неба і землі не бачу, вибачте. Так, щось полагодили, я це вказала, але в цілому...
Просто Галюня• 12 января 2023
Ответ дляyaGoda
сестра з Бородянки, але не в центрі, осколок в хату залетів, самі латали, і шифер полатали і частково поміняли, все за свій рахунок
катерина12009• 12 января 2023
Ну дай бог, я з Ірпеня будинок побитий, але ж не повністю знищений.. на ремонт грошей немає. Вікна поставила тільки на першому поверсі і то не всі. Жити не можливо. Спочатку продавала доки де могла зараз втомиласяр
Ответ дляSolly85
18 домов это ни о чем, к сожалению. Наш лицей в Ирпене - единственный, который даже не начинали восстанавливать, хотя и спонсоры есть, и тендеры вроде проводили. Но до сих пор ничего не происходит. С жилыми домами еще хуже, разрушений очень много, спонсоров мало
Третя школа?
Ответ дляBonya_A
Не правда. Якраз в Ірпені багато зробили за державний
Багато і за державний, нам вікна саме так і поміняли. Але от більшості наших знайомих ще держава не компенсувала нічого. Ми на свій будинок також самі всі скидались по 10к. Звичайно, все це фіксувалось, подавалось, але поки все тихо.
Апель-синка• 13 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Я вас умоляю, відбудову они начинают.
Большую мойку денег - так бы и сказали. Начнут бабло через стройки отмывать - это да, пора начинать международную помощь дерибанить в этом направлении.
Дороги уже освоили, гуманитарку тоже, технику для военных - все видели, кто на ней ездит. На очереди - відбудова.
А говорить об это да, конечно не на часі )))
П.С. Хотели скинуться и одноклассснику из-за границы привезти бусик, он обеспечением пацанов на передовой занимается, сказал разбили нашу технику, не на чем возить им всё, нужны ’колёса’. И чтоб его завезти без НДС, нужно было письмо, что он едет на нужды такой-то военной части. Так вот его командир сказал, что он никаких писем не подпишет на получение благотворительной техники в часть, можете даже не заикаться.
А с НДС и пошлиной старый бусик из Европы сразу ’золотым’ становится ((( Так и не купили, хотя уже даже продавца нормального буса нашли и сбор объявили.
Апель-синка• 13 января 2023
Ответ дляПросто Галюня
Никто и не сомневается, что эти сволочи потом будут нам рассказывать, что ’Ми відбудували!’ Причем и сколько потратили, озвучат, ага.
Апель-синка• 13 января 2023
Ответ дляSolly85
Видать спонсоры ’не такие’, откаты не захотели платить.
Ответ дляBonya_A
багато..,це ви за стадіон?? Дійсно,кучу грошей вгепать в непотрібне зараз.., коли у величезної кількості людей грошей немає на відбудову помешкань.. Надіюсь,телевізор їм є де подивитись , (де їм і розкажуть,що все їхне відбудовують...) -мабуть в пунктах незламності??
Ответ дляЕленнн
Поняття немаю про стадіон. Я про вікна
Ответ дляOlga_VL
Девочки, подпишите петицию о лишении депутатов опзж мандатов.
та ви що, вони ж зараз СН дуже потрібні!!!
’Iryna Gerashchenko:
Проти депутата ЄС Олександра Погребиського й досі не закрито кримінальну справу. Його звинувачують в нападі на депутата ОПЗЖ Волошина.
Волошин з перших днів війни десь за кордоном.
Погребиський - під Бахмутом.
- Нажаль, нічого дивного, бо ОПЗЖопники зараз ’цілуються у ясна’ з монобільшостю.’
’Iryna Gerashchenko:
Погребиський - під Бахмутом.