Я одна только вижу, что происходит повторение 24 февраля? Снова в блядораше движ. Все стягивается, до хрена чмобиков и техники. А нас уже недели две убеждают, что все ок, все под контролем. Де жа вю прям. Дела хрень, чувствую.
Love_Love_Love_• 12 января 2023
Ніхто нікого не переконує зі всіх дир новини про терміни 16.01-1.02
Що буде не відомо, але надіюсь і вірю що це маневр тупорилих щоб відтянути увагу з донбасу
ВалюШок-d20a• 12 января 2023
Ответ дляrybka21
А як ви бачите чмобіків в техніку? Звідки
Теж цікаво
Чашечка чая• 12 января 2023
Ничего такого там не происходит, а наоборот идёт процесс обратный до 24 февраля 2022 года
Одних чмобиков выводят и сразу бросают в Луганскую область, а на их местотна обучение завоят еще более неопытных
А от також хочу послухати Подоляка про його нісенітниці перемоги до літа в Криму...
Зрозуміло, що лапті рванули в атаки, от Запоріжжя вже рухається((
Хто ще в екстазі, що русня то одні алкаші і бомжі криворукі??
Боюсь, що зараз ми почнемо вигрібати з небес наші шапки, а захід почне ріал тиснути на Зелю з переговорами, коли лапті посунуть далі від Соледару((
Ось таке моє бачення...
Чашечка чая• 12 января 2023
Ответ дляLvivLady
Ось таке моє бачення...
Куда они рванули?
А с июня 2022 года в Соледаре все было хорошо не было никаких проблем или просто вой начался только сейчас ?
boringmovie• 12 января 2023
США не видят признаков подготовки наступательных операций в Украину из Беларуси, заявил пресс-секретарь Пентагона бригадный генерал ВВС Патрик Райдер
і гаюн це підтверджує.
Ответ дляLvivLady
Ось таке моє бачення...
Куди рухається Запоріжжя?