Я одна только вижу, что происходит повторение 24 февраля? Снова в блядораше движ. Все стягивается, до хрена чмобиков и техники. А нас уже недели две убеждают, что все ок, все под контролем. Де жа вю прям. Дела хрень, чувствую.
ksusha1155• 13 января 2023
Ответ дляok1904
Мама сьогодні знайшла лист від її брата , якмвін студентом їздив в стройотряд в Брянську область. Нічого не змінилося, тоді батрачили на рузьких , і знову хочеинас нагнути. Я якось сфоткаю лист, викладу. Скромно, що запам´яталося: працювали студенти на будівництві, жили на території пмк, будівництво за 10 км, возили автобусами, в 6 ранку підйом, в 10 вечера повернення, 6 денка, в вихідний в колгоспі заготівля сіна, за їжу вираховували 85 рублів, то нічого не заробив, бо їм гаряд закривали по мін .тарифу, обіцяли багато, механізації ніякої, все на горбі, в магазинах голі полиці, огврки які в Києві по 30 коп на базарі, 1.70 на Брянщині . Привезли 800 студентів з Києва на будівництво, 2 млн рублів освоєно. Батрачний труд.
В мене маме схоже розказує, ненавидить совок..
Svetlana-7070• 13 января 2023
Ответ дляOksana0612
Чому приїхали тільки ІТ ? Цілі під´їзди орендували.
Тому що іноземні компанії переживають щоб робота не зупинилась. В чоловіка з офіса представників інших країн до 19 вивезли в польщу, там же готелі орендували для наших. Тоді тільки баран не розумів що війна буде, не ясно було лише в якому форматі. Зараз тим хто залишились тут дали премію на генератори, знову ж таки щоб робота не зупинилась.
Oksana0612• 13 января 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Так ви це моїй опонентці напишіть) я це знаю. І в США багато виїхали сім´я.
Svetlana-7070• 13 января 2023
Ответ дляOksana0612
Попутала) сорі)
БеллаДонна2014• 13 января 2023
Ответ дляLvivLady
А от також хочу послухати Подоляка про його нісенітниці перемоги до літа в Криму...
Зрозуміло, що лапті рванули в атаки, от Запоріжжя вже рухається((
Хто ще в екстазі, що русня то одні алкаші і бомжі криворукі??
Боюсь, що зараз ми почнемо вигрібати з небес наші шапки, а захід почне ріал тиснути на Зелю з переговорами, коли лапті посунуть далі від Соледару((
Ось таке моє бачення...
куда рухаеться Зарорижжя?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 января 2023
Ответ дляksusha1155
От якраз про достатність своїх ресурсів- це виключно ідея поширена самою рашкою. Фактично згадайте голодомор- в союзі все було шикарно офіційно, а українців вбивали, морили голодом. Правда вилізла випадково. расея це один великий фейк.
Не зовсім фейк. В рашки дуже багато всього окрім…
Роботящих людей. Бухарики і ледацюги нічо путнього прижити не можуть, не стусні. Саранча жере все на своєму шляху.. бачила вони там вихвалялись рекордним врожаєм пшениці. Для порівняння в підорашці середня врожайність 34ц/га і в нас 43ц/га. І це при тому, що в нас війна, добрив мало хто вносив да і пшеничні регіони були окуповані підорашкою.
І для цікавості глянула на їх «легендарну» оренбурзьку область- 11 ц/га. 🤦🏻♀️
Чудо в камуфляже• 13 января 2023
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Ну это сильно оптимистично... Не знаю, учились ли в школе те военные, что это подсчитывали, в частности, был ли у них предмет математика, а я руководствуюсь исключительно исходя из реалий... Миллион пусть даже чмобиков - это 1/3 населения Киева. Отминусовываем детей, женщин, стариков, людей, находящихся на многолетних заработках ну и беженцев (не все из них тетки и детки). Сколько там останется?..
Так что все намного печальнее, чем нам пытаются преподнести... (((
А нащо ви цивільних рахуєте? Військові розрахунки інші,ніхто не опирається на жителів всередині міста,яке намагаються оточити,вони враховуються, звичайно,але по іншій причині.
Wendy Rhoades• 13 января 2023
Ответ дляksusha1155
так українців морили голодом не через нестачу ресурсів, це був цілеспрямований акт геноциду.
Такий маловідомий факт: ви знали, що у селян в Україні був особливий податок на плодові кущі і дерева? Ті, хто не мав змоги його сплачувати, мали зрубувати ті дерева.
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Чому росіян називають кацапами? Це до речі не українці придумали, кацап - це живодер. Такі вони і є за своєю сутністю.
Я б не сказала, что ресурси росії - це фейк, це географія, відомі факти стосовно запасів природних копалин. І там їх дуже багато.
Геть інша справа, что в сучасному світі цінується інтелект і технології, які створюються завдяки йому. Ось тут вони нічого не досяглли і тут дійсно все фейк, тому что нічого цінного і значущого росія не виробляє. Не здатна виробляти, забрати у них технології, вони і свої природні копалини добувати не зможуть.
Але їх годують ’велікім народом’
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Але їх годують ’велікім народом’
ksusha1155• 13 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Але їх годують ’велікім народом’
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Але їх годують ’велікім народом’
Я маю на увазі, що під час голодомору союз оголошував про рекордні здобутки, розвиток всіх галузей, підвищення добробуту населення, а це все брехня, на папері.
Ответ дляWendy Rhoades
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Але їх годують ’велікім народом’
Так було втрачено
багато рідкісних сортів плодових дерев.
Але їх годують ’велікім народом’
Я останнім часом теж думаю - а що реально рашка зробила сама? Ось, наприклад, перший політ людини в космос, найвідоміше досягнення срср, - так конструктор Корольов був українцем із Житомира.
Чудо в камуфляже• 14 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Примусової евакуації? Так, примусова евакуація неможлива. Апріорі неможлива. Яким чином? Через суд змушувати? Виламувати двері, силою тягти. Як ви собі то бачите? Дайте відповідь, будь ласка.
Так ніякої не було,ні примусової,ні добровільної... Коли гримнула війна, ,багато хто вилупивши очі просто бігав з кутка в куток з документами,не розуміючи , що далі з цим знанням робити. А все тому,що наша влада розповідала ’про шашлики’. Можливо потрібно було підготувати населення,наші люди не кацапи, ніхто б в паніці не біг,просто були б підготовлені. А так...маємо , що маємо.