Дякую_аж_підскакую• Изменено 12 января 2023
Пептиди,ретинол,вітамін C,на чому зупинитись?
Шкіра суха, вікова(35р)
Очищення гідрофілка і пінка/гель Cerave,іноді ензимна пудра,мигдалевий пілінг, крем звололожуючий Cerave.
Придивляюсь до різних пептидів/ретинолів і незнаю з чого почати,до косметолога на даний момент можливості немаю.
Хочу вирівняти тон обличчя і не натворити нічого)
Хто може похвалити свої дієві засоби?
Роза завяла• 13 января 2023
Ответ длямиссАрфография
Какие пептиды считаете эффективными?
ЗВОЛОЖУЮЧИЙ КРЕМ ALLIES OF SKIN PEPTIDES & ANTIOXIDANTS FIRMING DAILY TREATMENT 50 МЛ вот этот крем гляньте
Пишущаяся• 14 января 2023
Ответ дляИграю у края
А хочете з косметологом порадитися? Безкоштовно, але вона Вам запропонує догляд з тих засобів, з якими вона працює? У неї пропозиція типу як можливість продати косметику, якщо зацікавить, не нав‘язує. А консультація безкоштовно, але за який-небудь донат на зсу і за підписку. Хоче сторінку вести типу, напрацьовує аудиторію. Приємна дівчина
Можна контакт косметолога?
Дякую.
Играю у края• 14 января 2023
Ответ дляПишущаяся
Можна контакт косметолога?
Дякую.
Ось
Напишете потім як Вам