L-i-s-a-92af• 13 января 2023

Бойкот продукції Bonduelle

Супермаркети в Україні бойкотують продукцію Bonduelle через скандал про забезпечення нею російської армії

Novus знімає з продажу ще й чай Greenfield, власники якого також пов´язані з росією
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Що сталося. Мережі супермаркетів Varus, Novus, «АТБ» та Auchan відмовляються виставляти на своїх полицях продукцію французької ТМ Bonduelle через інформацію про підтримку нею армії рф.
Джерело. Про це повідомили пресслужби магазинів у соцмережах.
Деталі. Novus знімає з продажу ще й чай Greenfield, виробництво та власники якого також пов´язані з росією.
У Varus також додали, що вже почали знімати з продажів продукцію Bonduelle з полиць своїх супермаркетів.
Бекграунд. Раніше, 5 січня, НАЗК закликало ввести санкції проти французького виробника заморожених та консервованих овочів Bonduelle через скандал із гуманітарною допомогою для російської армії. Йдеться про те, що в росЗМІ зʼявилася інформація, що французька компанія – виробник овочевих консервів Bonduelle начебто підтримала військовослужбовців-окупантів ЗС РФ і передала їм гуманітарку з побажанням «швидкої перемоги».

Реверанс• 13 января 2023
Нарешті
nova_mama• 13 января 2023
Дякую за тему, знатиму, що не купувати.
LoliTaran• 13 января 2023
Байкотую їх вже більше місяця, але проблема в том, що я в Польщі, і тут вибору горошку чи кукурудзи немає…. Тільки ця говномарка..
Zelenkа• 13 января 2023
Ответ дляLoliTaran
Купую в сусідньому магазині польські горошок і кукурудзу, все є)
boringmovie• 13 января 2023
Bonduelle це було таке розчарування((( невже їм так ото треба було рашкі підлизать!?
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Ответ дляnova_mama
Дякую за тему, знатиму, що не купувати.
Те що багато мереж працює на російському ринку,то вже неприємно, але це-повний

Bonduelle підтримала військовослужбовців ЗС РФ і передала їм гуманітарку з побажанням «швидкої перемоги».

LoliTaran• 13 января 2023
Ответ дляZelenkа
Круто вам. У мене немає
Tammy21• 13 января 2023
Про Грінфілд вже багато років було відомо, що то рос.марка. За Бондюель дякую. Нестлє теж (там ціла купа продуктів) можете, якщо відчуваєте, що потрібно, байкотувати. Вони завжди були дуже гнучкі та еластичні, тож і цього разу вирішили забруднитися.
Zelenkа• 13 января 2023
Ответ дляLoliTaran
Круто вам. У мене немає
Ну так, в Польщі немає місцевих продуктів😀
Kristal2013• 13 января 2023
Пусть теперь и чипсы снимают. Lay’S не ушли из росиси.
Donnafugata• 13 января 2023
Ответ дляboringmovie
Компанія заявила, що нібито то була провокація. Але навіть якщо і так, то в парашці в них три заводи з більш ніж 1000 співробітників. Це ж скільки податків в казну платять! І директорша випускниця академії ФСБ.
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Ответ дляKristal2013
Чіпси Lay´S теж передають в допомогу російській армії з побажаннями
’швидкої перемоги’?
Kristal2013• 13 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
’швидкої перемоги’?
что чипсы этой компании настолько популярны у оккупантов, что их доставляют через кураторов на передовую.

При этом Lay’S уже попадал в скандал весной, когда вместе с другим брендом Cheetos поставлял продукты питания для российских благотворительных организаций, вроде тульского фонда ’русь’.

https://www.google.com/amp/s/telegraf.com.ua/ukrai...
a.ostroverh• 13 января 2023
Без привязки к данному захвара
И без этого. Были причины байкотировать
Pinat• 13 января 2023
Я ее и так не покупала , слишком дорогая , меня устраивает Делюкс из АТБ -отличная и кукуруза и горошек
Dark_Yasna• 13 января 2023
еще лэйз чипсы
Лизочек• 13 января 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так и Ашан из РФ не ушел, разве нет?
Куздра• 13 января 2023
Гівняна історія вийшла... А кукуруза в них була найсмачніша(

Irinaina• 13 января 2023
Тю, любимый чай и любимая кукуруза с горошком были... И что брать теперь?
Aleksandra0505• 13 января 2023
А чем Ашан от Бондюэль отличается? Они тоже не ушли с рашки и платят там огромные налоги спонсируя войну.
Для меня Ашана с некоторых пор не существует, как и МЕТРО.
Мелитрисса• 13 января 2023
Мне по фигу, я их и до войны не покупала, чипсы тоже не ем, Гринфилд тоже забыла когда покупала. Ахмат хоть нормальный?
Kristal2013• 13 января 2023
Так там многие не ушли. Метро, Ашан, Леруа, Ролтон, PepsiCo.... А сколько компаний по декору и одежды остались там... Список можно продолжать и продолжать. Те платят налоги хуйлу, а значит спонсирует армию.
У нас платят налоги в нашу казну, дают рабочие места и все такое.

Просто если уж срач поднимают с одной компанией, то и другие тоже должны попасть под санкции.
Allize_di• 13 января 2023
А Гала також була якось пов´язана з рашкою? В магазинах продається тільки пральний порошок, все інше зникло
kll lena• 13 января 2023
Григфілд від початку війни не видно у сільпо, бондюель не купую, бо беру дешевші марки. З Нестле складніше, дитина обожнює їх сухі сніданки.
kll lena• 13 января 2023
Ответ дляAllize_di
Тайд зник
Kristal2013• 13 января 2023
Ответ дляkll lena
Тайд зник
Порошок?
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Ответ дляЛизочек
Так и Ашан из РФ не ушел, разве нет?
Питання не в тому, що вони з російського ринку, а в тому, що вони

ПЕРЕДАЮТЬ ДОПОМОГУ РОМІЙСЬКІЙ АРМІЇ( саме тій армії, яка скидає бомби на пологові будинки і драмтеатри, обстрілює градами спальні райони міст...бійці якої гвалтують дітей і каструють війсковополонених-це все зафіксовані міжнародною( де були й представники Франції) прокуратурою факти...
Ще й бажає цій армії вбивць, садистів,гвалтівників і марадерів-ПЕРЕМОГИ!
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Ответ дляAleksandra0505
Отличаются тем, что они хоть победы стране террористу не желают публично!
автор L-i-s-a-92af • 13 января 2023
Ответ дляKristal2013

Вы внимательно читали причину бойкота? Она не в том, что они в рашке продолжают работать,
а в том, что они свою продукцию поставляют российской армии, еще и бесплатно, как гумманитарную помощь!