Укр_жіночка• 13 января 2023

Поясніть, що таке пінетки?

Хочу купляти малій взуття. Ще не ходить, їй рік. Стоїть правда вже впевнено. Збираємося на весілля…. Хочу купити їй туфлі, а бачу багато продають туфлі-пінетки з тонкою підошвою. Це, щоб ходити чи як носочки?
Мечты сбываются• 13 января 2023
Чтобы ходить

Неугомонная• 13 января 2023
Щось типу чешок для хореографії.
3@йk@• 13 января 2023
Для начинающих ходить))
Tammy21• 13 января 2023
Щоб ходити по дому. Є і з жорсткою подошвою, в них можна і на вулицю, але наврядчи це вже класичні пінетки.
Примарочка• 13 января 2023
Пінетки для неходячих діток 0-10 міс, в них не ходять, це імітація взуття. Перше взуття повинно бути ортопедично правильним.
ХуАнита• 13 января 2023
Ответ дляНеугомонная
Щось типу чешок для хореографії.
Нет
Дую ветер• 13 января 2023
Пінетки - не для ходіння
Це щоб не в шкарпетках лежати, а типу в туфлях🥳
автор Укр_жіночка • 13 января 2023
Ответ дляДую ветер
Пінетки - не для ходіння
Ого, дякую!
СиренаФеоктистовна• 13 января 2023

культУра• 13 января 2023
Ответ дляДую ветер
Пінетки - не для ходіння
точно!