У мене солодкий пиріг, уже його залишки. Дріжджове тісто, начинка з сиру з лимонною цедрою, варення, горіхів і маку.
Я нормально снідаю і солодким, і несолодким, коротше, що є те і їм.
Светлая Светлана• 13 января 2023
Ответ дляАсобеннАя
Ну, як один з варіантів, не всі люди на світі православні……. це перше
Я поэтому и уточнила, что православным, на вопрос автора. Так что не так? Что у вас там во-вторых? Или вы решили бабовщину мне устроить?
Меня не звали• 13 января 2023
Солодке не люблю з дитинства.
Сніданок яєчня щодня багато років і міцний чай.
Мама Карло• 13 января 2023
Ответ дляМеня не звали
Солодке не люблю з дитинства.
Вы супер человек который не любит сладкое
Мама Карло• 13 января 2023
У меня был завтрак уже
Шуба , кофе с молоком (не могу отучить себя от молока) и пирог ( пекла впервые камабкр и груша ) аааа и кусочек шоколада
Колючая Роза• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Сегодня пятница-поститься нужно.
могли бы и промолчать, единицы, кто поститься
Меня не звали• 13 января 2023
Ответ дляМама Карло
Да. Досить рідко можу щось захотіти. Але це буде чорний шоколад і небагато. Молочний не смачний, не розумію як можна їсти варення, мед
зефір і тп мені все приторне, і не смачне. Можу з´їсти дуже рідко Наполеон або тірамісу. В дитячих подарунках немає що їсти взагалі. Покупні торти то взагалі, таке солодке що жах. Єдине що чай я п´ю завжди з цукром 2ч.л. Я з дитинства така
Кнопкотык• 13 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Вівсяна каша, яєчня з овочами, запечене м´ясо та сирники, але вже закінчую снідати.
Это на семью, на выбор, или только вам?
Редиска Я• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Сегодня пятница-поститься нужно.
Це ви так придумали?
Светлая Светлана• 13 января 2023
Ответ дляКолючая Роза
Почему промолчать? Почему я не могу ответить автору на ее вопрос?
Советчица Года• 13 января 2023
Ответ дляКнопкотык
Это на семью, на выбор, или только вам?
Це тільки я з´їла. У дитини була гречана каша та теж сирники.
Редиска Я• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Что придумала?
Що сьогодні поститися треба, чи десь написано? А що буде якщо не поститися? Бо якось вже 40 років живу не пощуся і нормально себе почуваю, як і 99 відсотків таких же українців.
Тапки на каблуках• 13 января 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сирники,майже доїла вже
О, в мене теж такий посуд і учора теж були сирники)
Тапки на каблуках• 13 января 2023
Ответ дляМрія
У мене такі ж тарілки, але білі. Як же чорний стильно виглядає!
У мене такі ж чорні тарілки, колись подарували на день народження, дуже подобаються -зручні та вишукані:)
Ответ дляТапки на каблуках
А мені у інших чорний посуд подобається, а собі боюся) а чи не буде ’мрачно’, а як виглядатиме страва на ньому і т.д. Зупинилися на класичному, але нудному білому.
Светлая Светлана• 13 января 2023
Ответ дляРедиска Я
У православных среда и пятн ца постные дни. Вы не знали?
Краля-Галя• 13 января 2023
Смачно вигляда, дуже)) а в мене апельсин та крабові палки з кавою.. я на дієті, за час війні набрала 11 кг, тільки починаю давати собі раду((( так що така смакота як у вас у мене не скоро буде(
Головная• 13 января 2023
Зараз шокую усіх подадниць ) чим я снідала ..
Кров’яна ковбаса -маминого виробництва , смакота )
😋😋
І нехай весь світ зачекає…
😋😋
І нехай весь світ зачекає…
Редиска Я• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Не знала і до 40 років дожила, представляєте.
Головная• 13 января 2023
Ответ дляМрія
Я з вами)) я з тих, хто може поснідати навіть супом чи борщем)
Светлая Светлана• 13 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Ну теперь хоть на старости лет узнаете
Редиска Я• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Ну теперь хоть на старости лет узнаете
Мені ще до старості, як до Києва рачки.
САМ_ТАКОЙ• 13 января 2023
Ответ дляМрія
Але вони дуже погано миються через ці рефлені краї