У мене солодкий пиріг, уже його залишки. Дріжджове тісто, начинка з сиру з лимонною цедрою, варення, горіхів і маку.
Я нормально снідаю і солодким, і несолодким, коротше, що є те і їм.
ГейТуда• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
У православных среда и пятн ца постные дни. Вы не знали?
У релігіозних , якщо вже уточнювати. До чого тут православні?
Релігіозні (а не віруючі) і просто люди, яки живуть своє життя - різні речі, як на мене.
Вибачаюсь, що втрутилась.
Тапки на каблуках• 13 января 2023
Ответ дляМрія
А мені у інших чорний посуд подобається, а собі боюся) а чи не буде ’мрачно’, а як виглядатиме страва на ньому і т.д. Зупинилися на класичному, але нудному білому.
Ні, зовсім не ’мрачно’, навпаки, контраст, наприклад, із кольором сирників. це в мене перший посуд чорного кольору, подобається найбільше)
Улучшанский-Ухудшанский• 13 января 2023
Ответ для Светлая Светлана
Ой, Вы не туда написали, сейчас Вам глаза выцарапают, бегите)
А Вы молодчина!
Улучшанский-Ухудшанский• 13 января 2023
Ответ дляРедиска Я
Мені ще до старості, як до Києва рачки.
Лучше бы Вы постились, может стали бы спокойнее)
Молитва успокаивает....
Редиска Я• 13 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Молитва успокаивает....
Я рада, що вас заспокоює, а мене вивчення української мови заспокоює)
Тоскующая• 13 января 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Мне на котлеты куриные больше похоже
Я подумала,что рыбная