29.12.22 Відправив покупцю товар олх доставкою, в відстеженні пише що прибув в сортувальний центр 30 числа і все, тиша. Декілька днів назад написав в підтримку олх, сказали що виясняють з укрпоштою, будуть шукати, але вже 3 дні нічого не пишуть. Хто стикався з цим? Чек на пошті не видали бо світла не було, на коробці написаний від руки номер відстеження та мій номер телефону. Ціна товару майже 5 тисяч грн
OLX Україна• 14 января 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Вообще на месте ОЛХ сайта отменила бы эту функцию,понимаю,что они таким образом делают свой сайт популярным,но это только создает проблемы и продавцам и покупателям,хорошо если знать,что все пройдет без нервов и потерей,но чаще читаю что то потеряли посылку,то деньги продавцу не заходят и потом ни денег,ни товара и спрашивать не с кого,почта сваливает на ОЛХ,а ОЛХ на почтуотключить там эту функцию нельзя,пишу в обьявлении,что не пересылаю этой услугой,но все равно пишут,пришлите олх,отказываю,обьясняю,мне проще непродать,чем остаться без товара и денег,пусть сначала сделают гарантии обеим сторонам,а потом предлагают,а так только создают проблемы,многие покупатели,особенно кто не сталкивался с потерей,кто непонимает,те прям злятся,считают раз отказываешь отправлять этой доставкой то мошенник,хоть и предлагаешь и фото и видео и обьясняешь,но мало кто понимает и хочет думать,что потом же и сами будут мозг продавцу выносить
Добрий день!
Запевняємо Вас, що послуга OLX Доставка є повністю безпечною як для продавців, так і для покупців. Але перед її використанням варто детально ознайомитися з її правилами: .
Щоб ваші угоди проходили комфортно та без ризиків, рекомендуємо користуватися послугою OLX Доставка тільки всередині платформи, використовуючи чат на olx.ua або офіційний додаток.
Закликаємо вас бути уважними і дотримуватися базових правил безпечних покупок на платформі.
Якщо ви стикнулися з негативною ситуацією під час використання Послуги, повідомте, будь ласка, всі деталі до Чату підтримки на OLX.
✅ Для зв´язку з підтримкою перейдіть на будь-яку статтю Центру підтримки клієнтів і натисніть кнопку ’Чат’ внизу статті.
✅ В поле ’Потрібна допомога?’ введіть ключове слово по вашому питанню і натисніть пошук.
✅ Виберіть тему вашого питання або просто тисніть кнопку ’Почати чат’.
З повагою, команда OLX!
OLX Україна• 14 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Мою посылку тоже Укрпочта потеряла на полпути. Заказ делала олх доставкой. Обращалась и я и отправитель и в Укрпочту и писала на олх и звонила не раз чтоб вернули деньги. Прошло больше 5 месяцев - ничего не вернули.
Вітаємо! Нам дуже прикро, що трапилася така ситуація! Повідомте нам, будь ласка, номер вашого звернення до Служби підтримки OLX, аби ми могли розібратися з ситуацією.
З повагою, команда OLX!
Стильная штучка• 14 января 2023
Ответ дляOLX Україна
З повагою, команда OLX!
Ох, а я як вас вітаю! Дякую, що знайшли можливість і відгукнулися. Я думала, що ви про мене вже забули))
Номер мого звернення знайшла в записах лише ось це №9229002 (Номер замовлення 1024171998). Півроку пройшло все-таки.
OLX Україна• 15 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
На жаль, за даним номером запиту до Служби підтримки ми не знайшли. Повідомте, будь ласка, пошту чи номер телефону, які ви вказували при зверненні.
Заздалегідь дякуємо!
Стильная штучка• 15 января 2023
Ответ дляOLX Україна
Заздалегідь дякуємо!
Це такий жарт? Якось не доречно з вашої сторони так працювати. Я вам повідомила номер замовлення, яке до мене не дійшло. Номер телефону чи електронну адресу свою я тут повідомлять не буду, це мої персональні дані. Ваше прохання звучить як провокація. В службі підтримки моє звернення точно має бути. Дякую!
Стильная штучка• 15 января 2023
Ответ дляOLX Україна
Заздалегідь дякуємо!
Номер посилки.
OLX Україна• 18 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Перш за все, варто розділяти OLX Доставку як послугу і сам процес доставки товару 😉 Якщо у вас питання по процесу доставки посилки (напр., оформлення повернення або втрата/пошкодження посилки) — їх варто адресувати безпосередньо нашим партнерам:
«Нова Пошта» — за телефоном 📞 0-800-500-609,
Укрпошта — за телефоном 📞 0-800-300-545,
Meest — .
Чимало таких ваших питань ми також адресуємо їм, тому звернутися до служби доставки напряму буде однозначно швидше 😏. Якщо ж у вас питання про умови послуги OLX Доставка або існуючу угоду (її деталі, оформлення чи скасування) — зверніться до нас в «Чат».
Якщо ваш товар була втрачено або пошкоджено при транспортуванні — зверніться із заявою на компенсацію до найближчого відділення логістичного партнера, що здійснював доставку. Адже відповідальність за збереження товару при доставці несе саме перевізник 🚚. Сума компенсації дорівнює ціні товару, яка була вказана вами в оголошенні на OLX.
Meest — .
ОдинРазНадетое• 24 января 2023
Ответ дляOLX Україна
Добрий день!
З повагою, команда OLX!
Стандартные отписки,вы белые и пушистые и все у вас замечательно,это люди лохи,слепые,тупые😏здесь только написало сколько людей,что у них были проблемы с вашей олх доставкой,а сколько тем было ранее,може хватит уже из люде дураков делать,уберите нафиг этот галимый ’сервис’ и продажей,покупок больше будет,а то читаю что вы не несете ответственности,то почта виновата,то банк,так для чего вы вообще создали эту функцию,что бы иногда вам таким образом перепадало?Посылки пропадают,деньги тоже,поэтому хоть молчите лучше!😡