Belosnezka1980• 13 января 2023

Що там в Соледарі?

Цілий день моніторимо новини, нічого не зрозуміло. Переживаємо, вчора племіник поїхав з відпустки в Бахмут-Соледар. Не відписується. Сьогодні замовила сорокоуст за ЗСУ, дай Бог їм сил.
Icekream• 13 января 2023
гм..я еще несколько дней назад читала про Соледар..а тут все спрашивают и спрашивают.странно.
Яна11122• 13 января 2023
Почитайте телеграм канал Николаевский Ванек, він недавно давав сводку по цьому направленню
Teonaa• 13 января 2023
У мене друг звідти зараз в госпіталі на печерську. Каже що так, не важно справи. Все наважуюсь набрать розпитать.

Та як справи. Ясно що все під контролем, але зусилля нелюдські.
автор Belosnezka1980 • 13 января 2023
Ответ дляЯна11122
Дякую, читала, але нічого не зрозуміла. Напевно через хвилювання мізки не працюють. Чесно, я не троль
Яна11122• 13 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ситуація важка , контроль є, зсу робить свою справу, в паніку впадать непотрібно - це основні його тезіси
автор Belosnezka1980 • 13 января 2023
Ответ дляTeonaa

З племіником спілкувались на Різдво, важко їм. Він воює з 2014.
Конкордія• 13 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Одна фраза, ключова: Даже если мы и выйдем из Соледара- мира не будет. (Это и для вас и для местных матрёшек)
Сейчас он в серой зоне, частично двумя армиями держится, инфа 20 минут назад от него
Агафья• 13 января 2023
там зараз майже немає зв´їязку. Хай племінний буде живий та здоровий
Wendy Rhoades• 13 января 2023
Вероятно часть ИПСО, там очень тяжелые бои, но еще тяжелее с южной стороны поддавливают на подступах к Бахмуту, и там воюет регулярная армия рф.
Но там никто не воет, все внимание к Соледару, потому что Пригожин его уже раза 4 взял.
автор Belosnezka1980 • 13 января 2023
Ответ дляАгафья
Дякую, свято не свято((
sunholder• 13 января 2023
Ответ дляIcekream
ну то ж ви рашинські новини читаєте, то і зрозуміло
yasia__sv• 13 января 2023
Ответ дляIcekream
Пекло, но тримаються🇺🇦
Ще в Карася недавно було відео
ХудМудЖен• 13 января 2023
С понедельника не было известий, сегодня вышли на связь, тяжело, оооооочень но держатся.
nightwoman• 13 января 2023
... Не до веселощів Меланці, не до свята...
В кровавій м´ясорубці Соледар...
Живий по мертвому
Повзеться рать проклята...
Там дні і ночі втратив календар.

Повзуть, як гади... Мертвих не збирають...
Якими встелена моя свята земля...
Дурні раби, нізАщо помирають...
За хтиву забаганку із кремля.

Вас навіть ворон чорний не окряче...
Не прийме український чорнозЕм...
Ви кодло найманців, сміття з боліт незряче.
Ви гірше від прокази і екзем.

Ви пОмилка природи, метастаза...
У ваших генах - вбити, зруйнувать...
Хвороби незліковної зараза...
Немає рим, щоб вас заримувать.

За що ви гинете, у нас під Соледаром ???
Яку ідею в серці несете ???
Як черв´яки всі дохнете тут ДАРОМ...
За забаганку путінську мрете.

Не до веселощів Меланці...

Галина Момот (13.01.2023.)
Icekream• 13 января 2023
Ответ дляsunholder
не,английские
и слушаю их же.
Sielo• 13 января 2023
Боже, оберігай захисників України!
Banditka я.• 13 января 2023
Удалено администрацией...
Piracanta• 13 января 2023
Ответ дляIcekream
не,английские
и слушаю их же.
Английские новости про Соледар?
Oksana0612• 13 января 2023
Ответ дляPiracanta
Английские новости про Соледар?
Американці таку карту опублікували.
Argesha• 13 января 2023
Ответ дляBanditka я.
Удалено администрацией...
В мене наївне питання (можна його сприйняти як риторичне): а якого не додають зброю туди й підмогу? Чекають на Маріуполь 2?
Viktoria_St• 13 января 2023
Ответ дляArgesha
Я читаю тех кто непосредственно там на 0, никто такого не пишет
Mira29-c3c3• 13 января 2023
Ответ дляBanditka я.
Удалено администрацией...
Не пишіть це ,бо забанять .
автор Belosnezka1980 • 13 января 2023
Ответ дляКонкордія
Вибачте, що значить для мене і матрьошок? Не беріть гріх на душу.
Конкордія• 13 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ви окремо, матрьошки- окремо, окремі планети скажем так, але вони теж користуються моментом я розгойдуютьв таких темах. Я просто разом написала ключове, випереджаючи їх іпсо, щоб два рази не писати
автор Belosnezka1980 • 13 января 2023
Ответ дляКонкордія
Хто з ваших там?
Argesha• 13 января 2023
Ответ дляViktoria_St
Якого такого не пишуть?
Тобто зброї постачається достатньо і підмога регулярно прибува, чи що?
Viktoria_St• 13 января 2023
Ответ дляArgesha
Якого такого не пишуть?
Зайдіть і почитайте що вони пишуть.
Korsika999• 13 января 2023
Соледар захвачен на 90%. Вопрос времени, когда властям придется это признать.
Конкордія• 13 января 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Хто з ваших там?
Саме в тій точці немає нікого, чи можливо я не володію інформацією, та і яка різниця по великому рахунку, всі наші хлопці то наші, хай би всі були живі і здорові, і той морок якнайшвидше зчез
Snake_dreams• 13 января 2023
Замітила, що самі чесні і правдиві відповіді тримаються тут недовго, до бану