Надувная пыль• 13 января 2023

Навіяно темою про секс на першій зустрічі. Чому в мене не так?

Після всіх прочитаних тем тут, як майже завжди чоловіки хочуть розвести жінку на секс, я аж задумалася. Мені 34 роки. Зараз розлучена і знов ходжу по побаченням із СЗ. І в мене ні разу на першій зустрічі не було натяків на секс від чоловіків. І потім коли з кимось починала зустрічатися теж ініціатором сексу була я. Мене ніхто не намагався розводити. Чому так? Мені аж цікаво стало як чоловіки намагаються розвести на секс? Були такі моменти ще в самій переписці, де я розуміла, що він якийсь несерйозний. Але з такими і не зустрічалась. Я, до речі, ніколи сама не добираюсь на побачення. За мною завжди приїжджають. Якщо не хочуть, то з ними не зустрічаюсь взагалі. І парках гуляю тільки після кави в кафе. Це може бути причиною? Дівчата, розкажіть, що говорить і як намагається розвести чоловік при зустрічі. І чи багато є таких же дівчат, яким не пропонують секс так зразу?
Царевна_несушка• 13 января 2023
Может, вы просто стремная?
Анна-6444• 13 января 2023
На першій зустрічі мене не розводили.А ось пізніше-пропонували фільм вдома подивитись))))
Черепаха Тортила• 13 января 2023
Секс на первому подаченні відбувається не тому що «пропонують», а тому що хімія відбулася, іскра. Чи ви думаєте що чоловік каже: пішли і жінка: а давай))
Ну а до чого те що за вами заїзжджають та кава в кафе я взагалі не зрозуміла. Дві різні теми
Сорока белобока• 13 января 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Мужчина сразу видит, что женщина настроена на секс, голодных баб пруд пруди.
Сорока белобока• 13 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Может, вы просто стремная?
Просто не голодная
автор Надувная пыль • 13 января 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Так я і хочу зрозуміти. Що говориться, коли з’являється хімія. Він:»я тебе хочу». Вона: «я тебе теж». І пішли займатись сексом. Чи як. У мене коли з’являється хімія, то ми починаємо далі зустрічатися. А як так зразу, мені просто цікаво?
Детсадовский полицейский• 13 января 2023
Автор,что значит ’развеси’? Вы не любите секс, не получаете удовольствие?
Черепаха Тортила• 13 января 2023
Ответ дляСорока белобока
Я таких не знаю. Так що ми з вами явно по різні сторони) Я знаю тільки багато історій де сталася хімія і потім люди сім’ї створюють. Тут навіть теми регулярні.
Царевна_несушка• 13 января 2023
Ответ дляСорока белобока
Просто не голодная
Зачем тогда с мужчинами встречается? Секс инициирует?
ПочтальЁнша• 13 января 2023
Мені 41. Учора була зустріч з 40 річним.сммпатичний.але ...поки ми спілкувалися в нього реально встав...він не знав куди себе діти. Увечері написав.що ледве себе стримував.бо я дуже апетитна і солодка. Сів біля мене..почав тулитися...))) я все розумію..але. зустрічатися більше не хочу.чоловік виглядаю молодо.ходить у спортзал.
Я далека від фітоняшки. 76 кг . Але я бачила ті очі...
.
Другий увесь день виносить мозок коли зустрінемося...а в мене вихідні забиті...
Ще 2 в пер пективі.
Ще з одним не захотіла..бо після першого робачення спитав чи я хочу з ним сексу..не хочу з ним і так швидко точно ні.
Янгол в камуфляжі• 13 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
То не та химия, когда дальше встречаетесь.
Сорока белобока• 13 января 2023
Автор, просто есть масса баб, которые понимают, что на второе свидание их не позовут, а они надели лучшие трусы и им нужно секс получить любой ценой и они начинают демонстрировать сразу, что готовы тут и сейчас ибо второй поаытки не будет
автор Надувная пыль • 13 января 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
Люблю, але не на першому побаченні. Мені треба трішки більше про нього дізнатись. Я теж перший секс не розтягую на місяці. Але прям так зразу ніколи не було.
Челюскина• 13 января 2023
Цікаво, а взагалі якби знайшовся такий з натяком на секс на першому побаченні, ви б теоретично могли б погодитись ?
І ще думаю, що ви певно таких відсіваєте ще на етапі переписки
Ответ дляНадувная пыль
Да,2 взрослых человека встретили друг друга и захотели секса. Не держаться за руку и есть попкорн, не смотреть на закат,а именно секса.
И им нет нужды играть во фригидную принцессу и рыцаря - завоевателя. Они уже знают что хотят
Черепаха Тортила• 13 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
У всіх по різному. Просто значить такого ще не зустріли) А може і ніколи такого не станеться щоб одразу вогонь, так теж буває
Царевна_несушка• 13 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
А сколько было первых свиданий?
Ответ дляНадувная пыль
Тогда узнавайте и пр. Формат узнавания с первого взгляда и по запаху не для вас
Черепаха Тортила• 13 января 2023
Ответ дляПочтальЁнша
.
Ще 2 в пер пективі.
А вам він зовсім не сподобався?)
Кусачая Я• 13 января 2023
Автор, знаєте можуть бути побачення такі сидять в кафе і по слову витягують з себе - а ким ти працюєш, а що ти робиш у вихідні і т.д.
А буває зустрілись і з першої миті симпатія, флірт, приємні дотики, легкі залицяння, можливо в кіно посиділи поруч, потім вечеря в ресторані, а потім - давай я тебе проведу додому, як такий талісман сам у під´їзді буде ходити.... а далі вже як карта ляже
ПочтальЁнша• 13 января 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
А вам він зовсім не сподобався?)
Ні.я не люблю чоловіків які не вміють тримати себе в руках.не 16 років..тулився, брав за руку. сказав що на вихідних забере мене до себе....ага...я там знаю хто ти..сексу хотів аж пищав. Я таких стрьомаюсь.
автор Надувная пыль • 13 января 2023
Ответ дляЧелюскина
Тут ви праві. Якби мені сказали на першій зустрічі про секс, це була б остання зустріч. В приписках так, таких було багато , хто якби прощупував почву( а що і як ти любиш в сексі) я просто далі з ними не продовжувала
Черепаха Тортила• 13 января 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ясно. Так, така поведінка відштовхує, розумію
Челюскина• 13 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Я чогось так і подумала) Кожному- своє, бажаю врешті знайти людину по душі
Ответ дляНадувная пыль
Когда люди хотят друг друга им не надо ничего говорить, они понимают друг друга без слов. А вот когда один хочет, а второй нет- и начинаются малоприятные разговоры
ПочтальЁнша• 13 января 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Лягав на плече...ну таке...якби ми вже знали одне одного..а то незнайома людина. Це невихованість. При всій його красі і гарному тілі.
автор Надувная пыль • 13 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
А сколько было первых свиданий?
Зазвичай я швидко розумію, що це моє. І сама пропоную влаштувати романтичну вечерю у нього дома. Це може зустрічі 3-4 пройти.
Слоник-тоник• 13 января 2023
Ответ дляНадувная пыль
Ні не так)))
Слоник-тоник• 13 января 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
100%
Слоник-тоник• 13 января 2023
Ответ дляПочтальЁнша
.
Ще 2 в пер пективі.
Мля… в мене так само… в них у всі встає.. але я можу завести тому одягаюсь вже як бомж))