Charming person• 15 января 2023
Дівчина з Дніпра, що вижила у багатоповерхівці, втратила на війні кохану людину.
Зараз ракета зруйнувала її будинок, а батьків досі шукають під завалами.
😞
Счастливый магазинчик• 15 января 2023
Нет предела
Нет слёз
Нет ничего, кроме ненависти и желания смерти всему кацапскому🤬
Нет слёз
Перейшла на українську...не хочу мати нічого спорідненого більше з цією гнилотою! АСВАБАДІТЕЛІ херові... чим більше йде війна, тим більше в мене сліз і ненависті.
Сподіваюсь, що після цієї війни нове покоління, наші діти, не будуть знати цю мову, і збудують величезну стіну від цієї погані!
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
А я рахую, що вона молодець! Не кожна б зорієнтувалася в цьому шоковому стані!
У неї знищили квартиру, дай Боже її батьків знайдуть ...буду молитися за це.
І Ви їй дорікаєте тією 10-кою, котру Ви їй ніколи не зкинете
Все її життя залишилось в тій квартирі, і їй ці донати її не повернуть
Солнечная-17• 15 января 2023
Цю дівчину не осуджую за те що зорієнтувалася і змогла собі зробити збір ! Але людей які створили фейкові акаунти з її ім’ям…🤬🤬🤬 за руzzьким кораблем треба ! Покидьки!!!!
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Я надеюсь, это комплимент, а не то, о чем я подумала.
Если вы старше 30-ти мне понятна ваша реакция, но для людей выросших с гаджетом в руке это нормально. Обратиться за помощью используя накопленный социальный капитал (акк в Инста) так же естесственно как и обзвонить всех знакомых-незнакомых ища поддержки и выстраивая новую точку опоры.
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Откуда карта у десятилетнего ребенка?
Солнечная-17• 15 января 2023
Ответ дляopium_black
Откуда карта у десятилетнего ребенка?
Ви про кого? Їй 23!
Ответ дляTammy21
То точно її карта? І то вона попросила про допомогу?
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляСолнечная-17
Ви про кого? Їй 23!
А, там 10ка гривен написана. Я думала, что 10 лет девочке, десятилетка.

ksusha1155• 15 января 2023
Ответ дляАтланта
Удалено администрацией...
Яку гидоту ви пишете... у вересні вона втратила коханого на війні, зараз виратила дім і, можливо, батьків...
Сестры Гримм• 15 января 2023
Ответ дляdeil1207
Тимошенко вроде тоже там помогла
І як їм двом спиться, цікаво.
Сестры Гримм• 15 января 2023
Ответ дляdeil1207
Я гадаю, що спокійно. Грошей нахапали і совість не гризе
Молодці які. Патріоти. Особливо та з косою. Щось і не видно обох. Звалили мабуть кудись, на нову батьківщину