У кого такое было• 15 января 2023
Допоможіть розібратися, поганий зір у чоловіка чи ні?
Чоловік проходив обстеження, після назначили лікування та виписали окуляри, чи дуже погано у нього з зором?
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Много хотелось бы написать, но лучше промолчу.
Поясніть будь ласка чому? Я хвилююся, бо він не хоче носити окуляри.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Он хоть не за рулём? Миопия, сложный астигматизм, там нормальный почерк у врача.
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Зараз поки що не їздить, до цього був за кермом.
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Я зрозуміла що там написано, просто не розумію чи варто хвилюватися.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Пусть хоть за рулём надевает, не создаёт аварийных ситуаций
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Каже що тоді треба буде робити нові права.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Что вы имеете в виду? У мужа не идеальное зрение, ему выписали очки. Пусть носит очки и волноваться не о чем. Диагноз загуглите и почитайте, что это такое
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Добре я зрозуміла, тобто нема чого хвилюватись. Дякую за відповідь.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Это уже совершившийся факт, зрение плохое, толку от ваших волнений? Если молодой, пусть коррекцию сделает и очки будут не нужны
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Хвилююсь бо окуляри купили, а чоловік їх одягає лише коли дивиться телевізор, а нам їх виписали для постійного носіння.
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Доктор дал заключение. Страшного ничего нет. Скорее возорастное.
Чоловікові 43
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Это не возрастное, у него же близорукость
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Я чомусь навпаки думала далекозорість, тому і дивувалась, що він предмети поряд не бачить, а з далеку так.
Покращена• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Миопия - близорукость, дальнозоркость - гиперметропия
Ответ дляУ кого такое было
Коли людина вперше с таким стискаеться,Т
То все може бути. Чи 1гнор, чи не виказати свое1 слабклст1, чи 1нш1 психосоматичн1 прояви. Тут уже в1д вас залежить. П1дтримайте. Або нав1ть Скаж1ть що в окулярпх в1н зваблюе вас б1льше
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляПокращена
Я так розумію ви в цьому розбираєтесь, чи може це бути причиною травми? Бо лікар казала що потрібні додаткові обстеження і можливо це в чоловіка з народження. Хіба таке можливо?
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Так ми йому купили дорогі з гарними лінзами, оправу сам обирав (майже непомітна), вони нам вийшли майже в 7 тис, а він соромиться їх одягати, хоча навіть коли дивиться щуриться.
У кого такое было
• 15 января 2023
Окуляри його не зіпсували, як на мене то навпаки, став ще кращім) Бо в нього очі не симетричні, одне око меньше і в окулярах це не так помітно.
Ответ дляУ кого такое было
ТО ВИ ДАВАЙТЕ, ВКЛЮЧАЙТЕСЯ. СКАЖ1ТЬ ЯК ЙОМУ ЗДОРОВО В ОКУЛЯРАХ. ЯК В1Н МУЖНЬО ВИГЛДАЕ, ЯК ВАС ЗВАБЛЮЕ
У кого такое было
• 15 января 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Вони ж як д1ти мал1.
Дякую за підтримку, бо знову доведеться їздити на машині, а він дійсно буде становити загрозу для оточуючих.
Сигарный шланг• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
А як завалить насмерть пішоходів то кому краще буде?
Астоновитесь!• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
ВАМ? І Ви теж носите ті самі окуляри?
НичеНипанимаю• 15 января 2023
Смотрите чтобы муж в следующий раз за рулём не убил кого-то из-за зрения . Вы реально не понимаете перспектив?
Зрение плохое и он плохо видит судя по заключению.
НичеНипанимаю• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
НАМ ВЫПИСАЛИ?????
У вас одни на двоих очки или он у вас маленький грудной ребенок, которого мама называет мы

ДелайКак_Я• 15 января 2023
Ответ дляУ кого такое было
Вам виписали чи все ж таки чоловіку?
Чому він не хоче носити іх постійно?
Дайте вгадаю - бо від постійного носіння окулярів погіршиться зір?)
Насправді при такому діагнозі зір погіршиться якщо окуляри не носити на постійній основі. При астигматизмі потрібна постійна корекція (окуляри чи лінзи)
Чому він не хоче носити іх постійно?