Умничка-помощничка• Изменено 15 января 2023

Що вам дарував чоловік на ДН?

Мій питає що подарувати, а я не знаю.
Вперше в житті не маю ідей..
Нічого не хочеться.
Ні парфумів, ні сумки.. це щось не з мене. Хоч би не перші дзвіночки депрессіі)
Що вам дарували?
Можливо щось згадаю що хотіла чи чиюсь ідею підхоплю
автор Умничка-помощничка • 15 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я навпаки хочу такі класичні, щоб масивні були. Не тяне мене до електронних
У мене є МК, але вони на вихід. Царапаються(
Якби були стійкі, носила б на кожен день
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я фанат часов, классики у меня вагон и тележка. Теперь я окунулась в мир гаджетов, робот пылесос, беспроводные наушники, мне дай волю и деньги я бы умный дом сделаладо войны смотрела на робота мойщика окон, пока отложила покупку техники, пока есть риск уехать с одним чемоданом лучше часы на руку
Но хорошая классика дороже электронных часов
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Ну так купите стойкие, кстати у МК только сумки с сафьяновой кожи хороши, все остальное так себе.
Ответ дляЦикавенная
І гаманець також як новий, хоч і не саф‘янова шкіра.. А взуття і годинник - так собі.
дамаАмстердама• 15 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Точно, можна робота який би ходив на роботу замовити ще😃
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Именно кошелька не было, есть 5 сумок, 4 из сафьяновой кожи, в идеале, кросбоди из обычной, на сгибах кожа начала протираться, я очень удивилась, не ожидала. Мой любимый кошелек лагерфельд, ему сто лет, но он так благородно стареетно тоже по ходу на сафьян похожа кожа
Ку ка ку ка ку• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А ви що?
Моя подруга така «мій чоловік забув про мій ДН. Я образилася»
А в мого немає шансів забути)))
Я починаю за місяць питати що подарує, завжди знала що хочу і тд
Також були часи коли грошей не дуже було і я обирала дешевенький подарунок.
То ж за відсутність квітів я б його вичитала)
Та навіть не в грошах діло, ми тікали в кінці лютого з Києва, приїхали в село, а що в селі маленькому ні магазинів нормальних, нічого, але він у мене лінькуватий, йому скажи, що нічого мені не треба то він і не купить нічого, але ні у жінки то означає так.
Цикавенная• 15 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Ага, можно даже на пол дня, я согласна на дежурство
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та і мій такий)
Тому я і не кажу «нічого не треба» а от сиджу думаю що попросити )))
Ку ка ку ка ку• 15 января 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Та і мій такий)
А я кажу, то і без подарунків)
МадамОхмури• 15 января 2023
На ДР подарил браслет, который выбирал сам, на НГ браслет, который я выбрала
Айфоны и браслет - это сюрпризы, в основном показываю, что хочу
Новогодняя пальма• 15 января 2023
Я два роки в депресії (тобто пацієнт лікарів), то останні два дн дарував поїздку, трохи відпочити і розвіятися