Strelka_007• 15 января 2023

Думки вголос: балістика, Київ

Привіт дівчата.
Я якось трохи після вчорашнього ранкового інциденту трохи прийшла до тями і намагаюся без емоцій розкласти для себе по полицях.

Отже, тепер в рашистів є можливість нас атакувати ´перепрошитими´ під балістичний запуск системами С300 чи С400. Час дольоту такий, що тривоги не буде. Побачити і збити нам на сьогодні немає чим. З огляду на те, що вони пере налаштовані рукожопами рашинськими, точність попадання+- км. Я не спеціаліст, кажу своїми словами як я зрозуміла з усього того шквалу інформації вчорашньої.
Дуже здивувало як влада кілька годин поспіль себе вела, канали-мільонники туди ж, ніби не розуміли що ж їм триндіти людям.

Чесно кажучи, зараз відчуваю себе як 24 лютого, живою мішенню. Вже якось ми звикли ходити у сховище по тривозі, якась система захисту себе напрацьована.
А зараз що робити?
Які думки?

По-чесному, влада мала сказати, я вважаю щось накшталт "ви всі з зоні ризику, на сьогодні немає чим попередити чи збити цей тип ракет, виїжджайте або щось подібне".
А в ефірі хіба на шашлики не звуть, якесь неприємне відчуття безпорадності...
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я вже не раз писала і мене забанили. Тут теж всі повинні молитись на бубочку, а якщо ти проти ти рашист і порохобот автоматично.
Не хочу знову нерви їсти. Ще під час виборів я знала, що нічого доброго за цього президента не буде. Мип в очах путіна як казав прещидент споліваюсь уже всі розгледіли.
Так-так.Тут популярна одна думка.

РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляfrumoasa17
А коли ті ж самі ракети летіли на Харків, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон чи Онікси по Одеській області вас це не бентежило чи не цікавились чим і як вони дістають?
Ви собі створили власний світ, що ось у Київ не прилітає, отже все добре, війни майже немає, а те що може прилітати не подумали.
Чого накинулись на автора. Так і хочеться добить людину.
Да, до вчорашнього дня Київ вважався умовно безпечним. Не Миколаїв же і не Харків.
Тепер один хер
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляkristi_ana
Объясните мне пожалуйста, почему речь именно про Киев? Другие города же тоже могут обстреливать этими ракетами? Почему тогда Киев в повышенной группе риска?
Объяснений нет никаких
Кроме вранья
Vitalinka1987• 15 января 2023
Ответ дляMy_Dream
не думаю, що наша влада лише вчора дізналась про ’перепрошиті’ ракети. Питання одне: чому влада не каже правду?
В чому винувата наша влада? Я навпаки не розумію, навіщо вони розповідають що ці ракети немає чим збивати. Щоб завтра рашка закидала нас цими ракетами? В країні йде війна вже 11 місяців, в цій ситуації перекладати відповідальність за щось на владу це інфантильність. За такий час вже можна було зорієнтуватися і зробити вибір, де вам краще і як про себе подбати.
black-opium• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Потому что столица для всех цель. Всегда!
Ага , конечно
Житомирская область и Черниговская ещё ближе для обстрелов
Да и западные области
Но нагнетают имено про Киев
автор Strelka_007 • 15 января 2023
Ответ дляInna Medvetska
Влада вас закрила в квартирі чи що ви хочете?
Щоб вам особисто дозвіл на виїзд дали?
Кожен сам для себе вирішує їхати йому чи ні.
І перед початком війни так було і на початку.
У всіх новинах казали, що війна буде.
Хтось вірив, хтось ні.
Хто вірив, виїхали ще до 24 лютого
Хтось вже 24 виїхав чи пізніше
Влада для чого тоді? Ми ділимося з владою прибутками задля безпеки і соціальних вигод, в цьому сенсі за останні 3 тис. років небагато змінилося. Під час війни важливо вести відкритий діалог з людьми.
В Києві зараз живе, напевне більше 10% населення України. Це багато, дуже багато.
Влада має заявити як мінімум що для Києва змінився рівень небезпеки через нову загрозу у вигляді балістичних ракет. Що тепер без тривоги в будь-якому районі міста чи області можуть бути руйнування і жертви, бо точність цих ракет сумнівна.
Це має стати сигналом як для освітніх закладів, так і для роботодавців. Бо в нас, наприклад, в компанії останнім часом всіляко заохочують співробітників вертатися в офіс, бо тут є генератори і старлінки. А те що немає бомбосховища і навколо багато потенційних цілей - такі ´дрібниці´ великий український бізнес не хвилюють. Бо формально до вчора було типу ´безпечнл´. Не ігноруйте тривоги і все буде добре. Тепер ця установка не працює, тепер без тривоги прилітає.
Ось в цьому відмінність.
БонСу• 15 января 2023
Ответ дляДаксо
А нічого, що він прийшов до влади якраз через війну в 2014му? Чи для вас як для багатьох тут то була не війна, а ’такоє што-то на Данбассє’?

До речі Зеленського особисто я дуже поважаю, Порошенко не зміг би і долі того, що вдалося Зеленському у в 2022му.
Вы ошиблись адресом - я впо с 2014, так что знаю что говорю. В комментарии, на который я отвечала, Вы уважаете как раз Пороха, а не Зеленского - перечитайте сами себя.
Потому что я Зеленского уважаю, Пороха - нет. Никто круче Зели не отрабатывал на своем посту и не отработает в будущем, Пороху и 10% такого просто мужского начала не снилось, которое как ничто нужны именно Украине. Жаль, что в 2014 Зели не было - жизнь бы вообще по-другому могла сложиться. Более того, Пороха я презираю за тот уровень цинизма, с которым он относился и относится к людям. Я уже молчу про воровство, вранье, приседания перед врагом, некомпетентность в оценках реальности, мощную переоценку самого себя и как итог тупую сдачу региона в 2014.

black-opium• 15 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так-так.Тут популярна одна думка.
Не популярна , а разрешена
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Ага , конечно
Да и западные области
Но нагнетают имено про Киев
Потому что Киев - центр принятия решений.
Vitalinka1987• 15 января 2023
Ответ дляStrelka_007
Ось в цьому відмінність.
Ну так якщо ви самі це розумієте, в чому проблема приймати рішення? що ви хочете від влади? люди ходять в офіс працювати, тому що там є генератор. Доводиться ходити, тому що вдома світла немає, люди просто втратять роботу через неможливість працювати, тому що не зможуть виконувати проекти для іноземних замовників. У нас війна в країні, такі реалії. І чим безпечніше вдома ніж в офісі?
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляemerald_88
Пугают тоже. Я вообще верю в судьбу: если суждено убиться, то нигде не спрячешься.
Восени дівчина бігла в метро з училища при тривозі. 3 дівчат. Одну на місці вбило від осколків, одна в лікарні, одній тільки переляк.
А сиділа б в училищі, то була б жива. КИЇВ.
Ніколи не знаєш де тебе смерть знайде
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Вы в Харькове ?
Как она может пролететь 200- 300 + Киевскую область за 1,5 минуты ?
Вы сейчас серьезно?
З півночі долетить. По ТВ сьог розказували. В Київ вчора долетіли 1-2 хвилини від пуску
Nata.t.1970• 15 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Ніколи не знаєш де тебе смерть знайде
В Киеве убило осколком девушку по дороге в метро?
Это когда Такое было?
Teonaa• 15 января 2023
Ответ дляЛеска
Заспокойтеся. Не буде бомбосховищ.
Так а куда йти
Ну от я скажу - хочу в сховищі постійно знаходитися. Далі що?
Ну реально, як почати? Рік обстрілів і шо, де?
автор Strelka_007 • 15 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
Я рішення вже прийняла про виїзд з Києва після вчорашнього інциденту. Треба закрити важливі питання, бо не кину лежачу близьку людину без нагляду.
Це рішення, фактично, приймається всупереч офіційним заявам, бо в ефірі панікі нєт і всьо спокойно.
Щодо колег: компанії такого розміру і ваги як наша але із європейським капіталом і менеджментом, ще ДО війни вивезли співробітників хто до Львова, хто релокейт в Європу зробив.
Інші роботодавці надають еко флоу і старлінки у використання, щоб співробітники були подалі від великих міст. А є компанії де просто наявність генератора в офісі вже має вважатися благом неймовірним. Про безпеку людей ніхто не думає, ніде ховатися, скляна будівля монолітно-каркасна. А влада своїм мовчанням допомагає такому бізнесу.
Якось так.
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
А Где у нас вчера в 6 утра были прилеты?
Тоді не клеїться зовсім. Вибухи було чути в різних частинах Києва, значить не один, але прильотів не було. Збивать нема чим, але осколки в пирогово були. А ще по Київ обл Кулеба написав, що 18 будинків постраждали. Тобто це осколки. То що тоді збивали і чи були вибухи і взагалі ракети?!
А был ли мальчик?!
Я заплуталась
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
В киевской области?
Так, Кулеба писав і фотки постив
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это когда Такое было?
Восени ще. Не памятаю точно
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляVitalinka1987
Вони мають розповідати правду, оскільки це новітня влада, яка веде нас в Європу.
Добре, що нарешті розповіли правду про неможливість збивати новий вид ракет, і всі, хто має бажання і можливість, поїде з України.

Brita• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Ага , конечно
Да и западные области
Но нагнетают имено про Киев
Да потому что Житомир и Чернигов не интересны. А в Киеве на Банковой цель
Mira29-c3c3• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Не популярна , а разрешена
Та один…
kristi_ana• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
Ну вот прилетело же в Днепр!
opium_black• 15 января 2023
Иногда прочитываю рашкинские новости, вот, что пишут: Белоруссия хочет договориться с россией о рефинансировании долга.
Так что не удивительно, если из РБ шмаочть начнут
frumoasa17• 15 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Тепер один хер
Ніхто не добиває. Війна не закінчилась. І якщо таке було опробовано в інших регіонах, то звідки була впевненість, що такого не може бути в умовно безпечних? Що орки не здатні були притягнути ті установки на кордон з півночі і почата обстрілювали?
kristi_ana• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Ага , конечно
Да и западные области
Но нагнетают имено про Киев
Вот и я не пойму Чернигов тогда больше под угрозой.
kristi_ana• 15 января 2023
Ответ дляOasis in Desert
А Днепр?
Oasis in the Desert• 15 января 2023
Ответ дляkristi_ana
Ну вот прилетело же в Днепр!
Они хотят обесточить ВСЮ Україну, но приоритет всегда столица, которую они хотели взять за 3 дня. Прилетело в Днепр - это катастрофа...Для всех нас.
iryna _b• 15 января 2023
Ответ дляblack-opium
Ага , конечно
Да и западные области
Но нагнетают имено про Киев
Потому что врагу важно вщять столицу-логично же. Тут правительство
РойЛеля• 15 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так нам преподносят новости из генштаба.
От цей раз дуже дуже дивне пояснення. Все більше питань і все менше відповідей.
Вони більше доби не давали коментарів по вчорашніх обстрілах. Чого б це?!
Якийсь є в цьому сенс
opium_black• 15 января 2023
Ответ дляРойЛеля
А был ли мальчик?!
Я заплуталась
И Виталик сказал, благодаря работе ПВО