ротцвеники• 15 января 2023
Кінець зими близько. До весни залишилось 44 дні.
А кінець канікулами вже завтра( розумію, чому мої батьки раділи канікулами більше, ніж я. Знов ранні підйоми, бокси з обідами, відвези-привези...
Ля-ля-ля• 15 января 2023
о, блин
надо елку разобрать и письменный стол освободить , спасибо что напомнили
ротцвеники
• 15 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
о, блин
Ялинку винесла 3 січня. Настрій так і не з´явився, хоч я чесно намагалась(
Ля-ля-ля• 15 января 2023
Ответ дляротцвеники
відкіля тому настроя братися((
Да будет так• 15 января 2023
Ответ дляротцвеники
А навпаки цього року зовсім не хочу прибирати ялинку. Зазвичай ми прибираемо її після 19. А зараз я б щемісяць зачекала.
Бабканадвоесказала• 15 января 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
о, блин
Я тоже на нее вчера посмотрела и решила что елка должна стоять на Крещение
Бабканадвоесказала• 15 января 2023
Да еще чуть чуть, тоже в этом году до весны дни считаю, еб..я русня
побольшомусекретику• 15 января 2023
Моя ще тиждень вдома... Ох, важко буде знов до школи вернутися, зразу всіх тримає в тонусі, все в темпі, жорсткий розклад...
Не уявляю, як я тепер даватиму раду зі школою і трьома новонародженими

Ответ дляпобольшомусекретику

Мій вде тиждень до школи проситься ((( дома нудно
побольшомусекретику• 15 января 2023
Ответ дляtarveldy
Моя ще не проситься, але бачу, що вже занудилась вдома...
Ля-ля-ля• 15 января 2023
Ответ дляlisa2101
Та уже до Крещения подождите пару дней
стол нужен, она на столе стоит