15 января 2023

Всі люблять Лего?

Шукаю подарунок для хлопчика 6 років, смаків якого зовсім не знаю. Всі хлопчики люблять Лего який набір більш універсальний?
Результат:
вже голосів: 113
34 (30.09%) Любить
21 (18.58%) 1
17 (15.04%) 3
16 (14.16%) 2
15 (13.27%) Не любить
5 (4.42%) Краще щось інше
5 (4.42%) Результат
Борисфенка 15 января 2023
Для 6 років ці складні
Дружная семейка 15 января 2023
Любит настолько, что и в 17 лет покупает)
автор Мороженная курица 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для 6 років ці складні
Мій син любить цю серію , тому на низ зупинилася. А які простіші?
Попижёновна 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для 6 років ці складні
Нет. Это простые наборы.
Борисфенка 15 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Мій син любить цю серію , тому на низ зупинилася. А які простіші?
А, якщо вже такі збирав, тоді можна.
Вони класні.
ТрамвайGirl 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для 6 років ці складні
Всем по разному. Мой почти в 6 выпросил дракона, собирал 2 дня. Но собрал ) долготпотом играл им )
автор Мороженная курица 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
А, якщо вже такі збирав, тоді можна.
Вони класні.
Я вибираю для іншого хлопчика , сина запросили на ДН, тому не знаю чи всім таке подобається.
ТрамвайGirl 15 января 2023
Автор, лего любят не все.
Еще могут любить определённые категории (ну как Ваш любит Креатор, мой любил Нинзяго в том возрасте, племянник просто любил любой лего )
Борисфенка 15 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Я вибираю для іншого хлопчика , сина запросили на ДН, тому не знаю чи всім таке подобається.
Та наче всім подобається, але діти є різні - одні годинами збирають, інші нетерплячі, через 10 хвилин кидають.
Машинки і літачки на радіоуправлінні дітям подобаються.
Улучшанский-Ухудшанский 15 января 2023
Мальчикам нравятся Ниндзяго.,Гарри Поттер, Creator (драконы,замки,машины)
автор Мороженная курица 15 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Автор, лего любят не все.
Еще могут любить определённые категории (ну как Ваш любит Креатор, мой любил Нинзяго в том возрасте, племянник просто любил любой лего )
А що точно люблять всі? Машинку якось банально
ТрамвайGirl 15 января 2023
Ответ дляМороженная курица
А що точно люблять всі? Машинку якось банально
Я б сказала что нет чего то, что прям все любят )
Не проще спросить маму ребенка играет ли он в лего? И если да - есть ли у него предпочтения в сериях.

Спросите сына какие мультики любит друг. Может тот друг в майнкрафт играет, так посмотрите лего майнкрафт серию )
автор Мороженная курица 15 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Я б сказала что нет чего то, что прям все любят )
Не проще спросить маму ребенка играет ли он в лего? И если да - есть ли у него предпочтения в сериях.

Спросите сына какие мультики любит друг. Может тот друг в майнкрафт играет, так посмотрите лего майнкрафт серию )
Я не знаю мами, спитати не вийде
Анонимарик 15 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Для 6 років ці складні
Мой в 5 их собирал!
Тихомандражная 15 января 2023
В мене донька. Дуже любила Лего. Але пік був з 2х до 5ти. 6 років моде бути вже запізно. Питайте у батьків.
Котомафия 15 января 2023
З акулою класний, маємо такий. Не складний на такий вік
Улучшанский-Ухудшанский 15 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Всем по разному. Мой почти в 6 выпросил дракона, собирал 2 дня. Но собрал ) долготпотом играл им )
Вот автор классный дракон.У меня девочки,но им понравился.Обожают Лего
ТрамвайGirl 15 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Вот автор классный дракон.У меня девочки,но им понравился.Обожают Лего
Ну, мой дракон хорошо дороже тех наборов, что Автор смотрит...
Анонимарик 15 января 2023
В 5- 6 лет как раз эти 3 в 1 очень любил. С акулой классный, еще с красным драконом 31032
автор Мороженная курица 15 января 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Ну, мой дракон хорошо дороже тех наборов, что Автор смотрит...
Так, я десь на 20 євро +- розраховую
Разведка Маша 15 января 2023
Не всі люблять лего. Хлопчику такого віку можете Скрічер подарувати або якусь машинку на пульті. Ці речі заходять всім. Маю такого ж віку сина.
ТрамвайGirl 15 января 2023
Ответ дляМороженная курица
Так, я десь на 20 євро +- розраховую
Можете своему потом купить ) а еще у лего есть шикарные машинки на пульте ) мой на 10 лет себе выпросил )

А по теме - спросите у сына чем друг увлекается. Может подберете лего из серии увлечений ребенка. А нет - ваши варианты тоже имеют место быть ) мне нравятся акула и динозавр ) мотоцикл как то не особо
Форс мажор 15 января 2023
Ніякої можливості немає поцікавитися чим дитина цікавиться?
Лего люблять не всі, ця серія може бути нецікавою (мій малий лего обожнює, але таке йому було нецікаве). Він усіляких ’біоніклів’ обожнював, прості варіанти з лего текнік, Чіма.
Dimonsan 03 15 января 2023
Ответ дляДружная семейка
Любит настолько, что и в 17 лет покупает)
И в 19😂
Карамбулкул 15 января 2023
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Мальчикам нравятся Ниндзяго.,Гарри Поттер, Creator (драконы,замки,машины)
Ещё многим Майнкрафт нравиться
БезобидныйКрокодильчик 16 января 2023
Я подарувала на новий рік 1й набір (динозавр) хлопчикові 26 років) він у захваті)))
пьЯНА 16 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Не всі люблять лего. Хлопчику такого віку можете Скрічер подарувати або якусь машинку на пульті. Ці речі заходять всім. Маю такого ж віку сина.
Жодна машинка не мала успіху. А от лего чудово зайшло. Усі діти різні, немає такого, що ’ці речі заходять всім’.
Разведка Маша 16 января 2023
Ответ дляпьЯНА
Жодна машинка не мала успіху. А от лего чудово зайшло. Усі діти різні, немає такого, що ’ці речі заходять всім’.
Я ж написала 2 речі, а не тільки машинку. Всі діти різні, звісно. Прийшли за порадою, я написала. Що вам ще потрібно? Інша думка, яка відрізняється від вашої, теж думка. Навчіться сприймати її теж.