Дівчата, побалакайте зі мною, крутиться в голові таке питання, чоловік з мене сміється каже що я в рожевих окулярах.
Чому все це вважається нормальним що країни можуть нападати на інші країни? Чому це не можна ЗАБОРОНИТИ раз і на завжди!!!
Чому замість розробки зброї не направляти ті кошти на розробку ліків, або розвитку якоїсь космічної теми, я Нп знаю, як на мене це абсолютно логічно. Ну хіба не краще буде жити в світі без війн??
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Нічого я не робила, але я ж і не політик, не сильна миру цього.
Ну у нас же зараз претензії до всього западного світу -«весь мир просто наблюдает». Він зовсім не спостерігає. Він багато чого робить. Дійсно багато. Але чудес не буває, як би нам того не хотілось
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляCharming person
Вы поймите что есть путлер, а есть ещё коллективный путлер - миллионы россиян. Убогие, необразованные с промытым пропагандой мозгом. Будут ещё там рыдать и к ленину в мавзолей его останки отнесут. А на следующий день пойдут и выберут нового вождя-убийцу, за стакан водки и дешёвую колбасу.
Ооо,як ви праві! Це нація ублюдків,це невиліковно...
Charming person• 16 января 2023
Ответ для@ альонка@
Я не знаю как закончится война и какие могут быть гарантии что они опять на нас не нападут..
Конечно верю в чудо и в развал этой помойки. Но они наши соседи и страз наверное будет всегда после пережитого
Ответ дляЛиса Порш
Зачем. Окружение сидит у кормушки и ненавидит нас так же как и путин, грезит восстановлением ссср(там же все 60+), его убийство ничего не изменит там 140 мл путиных. Медведьева почитайте шо оно несет , оно бы ядеркой уже бахнуло с перепоя
Ну можливо це поки основне зло живе. А як вбити його все одно певна смута буде почнуть гризтись за ттрон … я так думаю.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляtotana
А вы что делали? Речь о политических элитах стран, которые способны как-то повлиять, а не обо мне или вас. Да, политическое руководство многих стран, которые представляли себя стражами мира и поборниками демократии, должны были реагировать на войну в Украине, а до этого и в Грузии по-другому, по моему мнению. А вас все устраивает, так и должно быть? Что столько хорохорились, а теперь просто наблюдают за мучениями большой страны в центре Европы?
А які країни« представляли себя стражами мира и демократии»? Ну окрім штатів? І як вони повинні реагувати? І не треба мене гнівно запитувати-«а что, вас все устраивает»? Ні, мене не влаштовує, як можливо це не дивно для вас, війна у моїй країні. Але й волати, заламують руки, що хтось повинен прийти і загинуть, щоб допомогти нам, я теж не можу.
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляCharming person
Надіюсь на таке керівництво, яке в майбутньому зробить нашу країну сильною настільки, щоб її боялися чіпати.Іншого виходу з ними немає,і історія це чітко показує(
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Дуже хочеться сподіватись, що вони будуть гризти один одного і раша перестане існувати як держава. Дуже. Але звісно не факт
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ для@ альонка@
Такі ж думки. Вони повинні боятися і глянути в нашу сторону. Дуже хочеться на це сподіватись
Ответ дляLampochka_05
Так і казали - «хотим расширить влияние».
Життє́вий про́стір на Схо́ді (нім. Lebensraum im Osten) — термін націонал-соціалістичної пропаганди, що відображала плани заселення германськими, зокрема німецькими народами (в націонал-соціалістичній точці зору — арійцями) територій у Східній Європі. Вперше цей термін з´явився ще у вільгельмінську епоху, але нацистський рух в Німеччині надав йому расовий контекст. Намагання отримати у володіння величезні території «народу без простору» (нім. Volk ohne Raum) стало ідеологічним підґрунтям Плану «Ост», розробленого Генріхом Гіммлером.
Это одна из причин, но не главная. Вы еще скажите что они только за это сражались.Я серьезно ,углубитесь в эту тему будет интересно, там целая идеология нацизма была и земли там были далеко не на первом и не на втором месте)) кроме того причины войны в наших источниках сейчас и то что им говорили отличались, там много нужно читать, а не первая цитата с гугла)
На примере раши, говорят, что хотят ’вернуть’ земли (не захватить кстати), да есть такой повод, но что приподносят стаду : восимьлет донбили бедных людей , фОшизды со свастиками везде(расчеловечивание), за рускоговорящих, спасение русского мира от гейроп, разрушения, покушаются на веру, хотели напасть , рассия спасет мир(в Германии тоже такой лозунг был, как и ’ с нами Бог’) и наш взгляд - оккупанты.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Ну звичайно не єдина причина. Але писати, що жодна з воєн не розпочиналась як загарбницька -ну то дуже сумнівно, як не сказати більше.
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Агресивна війна і є загарбницькою.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ для@ альонка@
Агресивна війна і є загарбницькою.
Та я й не сперечаюсь з цим
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Та я й не сперечаюсь з цим
Вибачте ,не читала ваш діалог,можливо тому і не зрозуміла про що ви,миру нам!
Ответ дляЙцфыяч
Почнуть, но ’война все спишет’ плюс там стадо так перекачано ненавистью, что ее нужно куда-то девать, сейчас можно их грабить во имя ’великой россии’, а их ненависть перенаправлять на хохлов, америки , запады(что и делают много лет), а потом что , если остановят войну , они конечно дебилы и терпилы, но в 1917 году смогли ненависть перенаправить, а тут крах величия.
Внешний враг необходим этой гомностране как воздух((
Если хотите погуглите высказывания медведьева и патрушева, это 2 кандидата на корону и поймете, что нет там основного зла, они все там такие- все... Я наверное пессимист, но не знаю, что им нужно что бы они от нас отстали
Но ваш вариант мне нравится больше, надеюсь я не права
Ответ дляLampochka_05
Нет не розпочиналась, я писала выше почему так думаю.
Простите, но устала объяснять , давайте каждый останется при своем мнении
Ответ дляЛиса Порш
Я стараюсь не читати їх вислови бо то ненормально, бо в мене тоді така злість. І я не знаю що з тим робити. Донатимо допомагаємо то звичайно..
Ось подивіться сьогодні Ніка Білоцерківська в сторіз виклала виблядка…. Йому приємно що в Дніпро прилетіла ракета(((
Ответ длязавитушка
А хто заборонить? Кожна заборона повинна бути забезпечена покаранням, інакше то не заборона, а фігня.
В тій же Біблії всі заборони забезпечуються покаранням (потраплянням в пекло).
Той хто починає війну, ясен пень, планує виграти, а хто покарає переможця? От Вам і війни.
Це правда(( на жаль
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Много лет задаюсь этим вопросом...
Когда-то читала одну большую статью, где писали что ни одна война за всю историю не начиналась как захватческая, т.е оккупантам внушали, что это защита и какие-то высшие цели , а не нападение защита веры, защита чести, страны, защита людей ( сейчас мы видим то же самое). Плюс культивирование культа войны, героизм воинов и т.д было всегда выгодно правящим элитам не одну сотню лет.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Який глибокий «економічний» аналіз 😂. Скажіть, навіщо ви це постите?
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
А есть не агрессивные - спасительные войны))
Агрессивные действия это результат, оккупация- причина о которой часто скромно умалчивают, но есть еще то что преподносят воинам как повод, миссию)
Ви серйозно зараз?
Ответ дляЙцфыяч
Там таких 2/3 от населения , я не преувеличиваю, это не одно видео.
Реагирую уже спокойно(в большинстве случаев) , сначала был шок от них, а сейчас просто за людей их не могу считать, а на грязь эмоционировать бесполезно.
Хотя меня таки удивили недавно, там мать 200 чмоба сначала говорила какого хорошего сыначку убили и как так, а потом как начала петь дифирамбы путину и какой он молодец и ’все продумал ’ и дай бог ему здоровья, у меня прямо глаза на лоб полезли
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Термін «війна» також може застосовується і щодо інших форм протистояння. Як приклад: інформаційна війна, торгова війна, холодна війна...
Почитайте про види війн.
??
Почитайте про види війн.
??
Begemot-2277• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Удалено администрацией...
Во все времена война это правильно бизнес
А не язык ,а не нация и так далее ! Этотповод разжечь ненависть ,чтоб люди так думали ,что воюют за идею
Ответ для@ альонка@
Почитайте про види війн.
??
Почитайте про види війн.
??
Мы подразумеваем сейчас одну войну в данном контексте, есть еще война полов, война поколений, ’звездные войны’, война за место в маршрутке))
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Це слухала Жданова і різануло: що типу «порушують правила і звичаї ведення війни…» так НАВІЩО Є ТІ ПРАВИЛА ??? Чому як явище не можна це заборонить?
Одну з теорій, яка ставить на чільне місце політичних і військових лідерів, розробив Моріс Волш. Він стверджував, що населення переважно нейтральне стосовно війни, а війни відбуваються лише тоді, коли до влади приходять лідери з психологічно ненормальним ставленням до людського життя. Війни затіваються правителями, які навмисно прагнуть воювати — такими, як Наполеон, Гітлер і Александр Македонський. Подібні люди стають на чолі держав у часи кризи, коли населення шукає ватажка з твердою волею, який, як їм здається, здатний вирішити їхні проблеми...
Почитайте поведінкові теорії,загальну характеристику ,причини та класифікації війн і їх історії.Все зрозумієте.