Йцфыяч• 16 января 2023

Чого в принципі існують війни, чому це дозволено, як норма?

Дівчата, побалакайте зі мною, крутиться в голові таке питання, чоловік з мене сміється каже що я в рожевих окулярах.
Чому все це вважається нормальним що країни можуть нападати на інші країни? Чому це не можна ЗАБОРОНИТИ раз і на завжди!!!
Чому замість розробки зброї не направляти ті кошти на розробку ліків, або розвитку якоїсь космічної теми, я Нп знаю, як на мене це абсолютно логічно. Ну хіба не краще буде жити в світі без війн??
Olga076• 16 января 2023
Я такая же, не понимаю куда мир катиться.

автор Йцфыяч • 16 января 2023
Це слухала Жданова і різануло: що типу «порушують правила і звичаї ведення війни…» так НАВІЩО Є ТІ ПРАВИЛА ??? Чому як явище не можна це заборонить?
sobacura• 16 января 2023
Ті самі думки ((
Love_Love_Love_• 16 января 2023
Тому що на війні заробляються нереальні бабки, ніхто не зацікавлений в забороні, та сама Америка озолотилась на другій світовій
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Від цього взагалі розпач і безсилля(
Love_Love_Love_• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Від цього взагалі розпач і безсилля(
А в мене рлзпач від бесилля, немає ні кінця ні краю тому, як подумаєш суільки зруйнованих зиттів, просто треш🤦🏼‍♀️
Елена1265• 16 января 2023
А как запретить? Ну рашке сказали прекратить войну и вывести войска, она не послушала, что дальше?
боригнув• 16 января 2023
поки всередині самої людини буде існувати конфлікт, він буде проявлятися і масштабно на землі. людство воно із людей, а люди не ідеальні. філософське питання.
Бу-ді-бу• 16 января 2023
потому что: а) войны решают проблему перенаселения, а разработка лекарств ее усугубляет б) война это сумасшедшие деньги. в) война это влияние и власть, новые союзы и соглашения.

Zelenkа• 16 января 2023
Так споконвіку було: ще племена Амазонії воювали за ресурси і територію. Але навіть вони мають правила і не порушують чужих кордонів.
Теж це «правила ведення війни» ріже слух. Але хто буде контролювати і давати підзаиильники?
Lampochka_05• 16 января 2023
Тому що у світі на жаль існують такі ублюдки, як путін. Які вважають, що можуть розпоряджатися чужими життями. І для яких не існує правил і законів.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляБу-ді-бу
Війни існували задовго до перенаселення планети
Лиса Порш• 16 января 2023
Много лет задаюсь этим вопросом...
Когда-то читала одну большую статью, где писали что ни одна война за всю историю не начиналась как захватческая, т.е оккупантам внушали, что это защита и какие-то высшие цели , а не нападение защита веры, защита чести, страны, защита людей ( сейчас мы видим то же самое). Плюс культивирование культа войны, героизм воинов и т.д было всегда выгодно правящим элитам не одну сотню лет.
А почему не медицина, может игра на человеческих животных инстинктах теми же элитами, только богатые одни платят деньгами, другие зарабатывают на войне, а бедные платят своими жизнями, но тысячелетняя история никого не учит.
Для меня шок был война в наше время, ну вот как такое возможно, даже в первые дни поверить не могла, как страшный сон...
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Та це хоча б в майбутньому.. не прям зараз, я розумію що мавпі з ядерною дубиною зараз нічого не скажеш
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляboringmovie
Ясно(
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Много лет задаюсь этим вопросом...
От прямо бачу собі, як Чингісхан розказував своїй орді, що вони не захоплюють землі, а звільняють їх 😂. Або Олександр Македонський. Або Гітлер. Чи Наполеон? Це було захоплення земель. Навіть зараз пуйло на всі його проопаганлони волають, що росія збільшує свою територію, тобто напряму кажуть про захоплення земель.
завитушка• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
А хто заборонить? Кожна заборона повинна бути забезпечена покаранням, інакше то не заборона, а фігня.
В тій же Біблії всі заборони забезпечуються покаранням (потраплянням в пекло).
Той хто починає війну, ясен пень, планує виграти, а хто покарає переможця? От Вам і війни.
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Невже немає ніякої управи на нього? 🤷‍♀️
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляZelenkа
Та не знаю.. якось просто після Дніпра.. ну розпач, невже не можна це зупинити.

автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Много лет задаюсь этим вопросом...
Теж був шок, просто ступор. Я не вірила, хоча ми в 40 км від кордону, Суми. 24 просто сиділи тупо вдома не знали що робити що думати а от люди розумні виїхали завчасно, є ж такі..
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
А яка може бути управа?
Begemot-2277• 16 января 2023
Это деньги
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
А яка може бути управа?
Хіба що вбити бо воно ж кончене
Елена1265• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Так и в будущем никак. Кто имеет такую силу, чтоб что-то запрещать другим странам?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляЕлена1265
Ну щось накшталт ООН тільки дієве!!
Елена1265• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну щось накшталт ООН тільки дієве!!
Ну а как сделать его действенным? Какие механизмы влияния у этого «ООН» должны быть, чтоб их слушали все страны?
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Хіба що вбити бо воно ж кончене
А як і хто може його вбити?
Лиса Порш• 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Гитлер кстати ’защищал ’людей, почитайте причины войны со стороны Германии, плюс защита чистотты арийской расы о которой все слышали, но там не только это. Плюс Гитлер якобы боялся, что ссср нападет, у них решающая схватка была с социализмом(тоже за свои идеи)
Я не пишу только о защите людей , а о том что войнам приписывают часто альтруистичные и всегда высшие цели, а не просто отжать земли и правителю войти в историю.Крестоносцы тоже не освобождали земли, а несли веру.Суть в том, что что бы заставить человека умирать одного захвата мало, на фиг им это нужно, смотрите шире на вопрос)
Seehund• 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Спасём гроб господень, забыли?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Та ну Да, рашка тоже з картопляниками віщяють що готовілось нападєніє…