Йцфыяч• 16 января 2023

Чого в принципі існують війни, чому це дозволено, як норма?

Дівчата, побалакайте зі мною, крутиться в голові таке питання, чоловік з мене сміється каже що я в рожевих окулярах.
Чому все це вважається нормальним що країни можуть нападати на інші країни? Чому це не можна ЗАБОРОНИТИ раз і на завжди!!!
Чому замість розробки зброї не направляти ті кошти на розробку ліків, або розвитку якоїсь космічної теми, я Нп знаю, як на мене це абсолютно логічно. Ну хіба не краще буде жити в світі без війн??
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Мы подразумеваем сейчас одну войну в данном контексте, есть еще война полов, война поколений, ’звездные войны’, война за место в маршрутке))
Так я ж вам і не писала .

автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Помните, как мы в первый месяц надеялись, что нам небо закроют, у нато есть такая возможность и это не дорого, но получили сочувствие.
А еще красиво водопады, здания в цвета нашего флага подсвечивали...
А рашня по всем своим гомноканалам кричит, что с нато воююет
Мене вибісило як після подібного прильоту в одне місто не пам’ятаю зараз яке, може в Харків, чи Кременчук …в черговому пакеті санкцій вони прийняли заборону для проведення виставок котиків з рашки, ну не йобтвоюжмать.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
А що тут неправда? Ні навіщо, просто коментар Begemot підтверджує це. Тільки коротко, а це більш розгорнуто…
Ну тоді можна будь-ласка, якісь підтвердження наведеним тут фактам? Ну якщо усе це правда? Тільки не коментарів Begemot, а якісь більш авторитетні посилання
Лиса Порш• 16 января 2023
Ответ для@ альонка@
Значить з вами не вийде побалакать.
Я все написала, людей на бойню отправляют под благовидным предлогом, ради земель (если это не выгодно им лично) пойдут на бойню сотни, а под благим предлогом сотни тысяч , технология стара как мир. Спорить не хочу, сорри устала
Tammy21• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Много лет задаюсь этим вопросом...
Когда-то читала одну большую статью, где писали что ни одна война за всю историю не начиналась как захватческая, т.е оккупантам внушали, что это защита и какие-то высшие цели , а не нападение защита веры, защита чести, страны, защита людей ( сейчас мы видим то же самое). Плюс культивирование культа войны, героизм воинов и т.д было всегда выгодно правящим элитам не одну сотню лет.
А почему не медицина, может игра на человеческих животных инстинктах теми же элитами, только богатые одни платят деньгами, другие зарабатывают на войне, а бедные платят своими жизнями, но тысячелетняя история никого не учит.
Для меня шок был война в наше время, ну вот как такое возможно, даже в первые дни поверить не могла, как страшный сон...
Масса войн начинались именно и исключительно как захватнические. И речь даже не о дохристианской эпохе, а о вполне близких нам событиях. Все империи стояли на захвате и поглощении.
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Так це ж вам треьа підтвердження, можете пошукати
Tammy21• 16 января 2023
Заборонити не складно. Ви вже вирішили, що будете робити якщо хтось порушить ту заборону?)
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляTammy21
Ні. Це тільки моя мрія. Може і нейздісненна. Та ж не заборонено
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляЛиса Порш
Так я відповідала не вам.
Війна , як комплекс заходів, спрямованих на захоплення чужих природних, енергетичних та людських ресурсів є загарбницькою,агресивною,терористичною.
Ви чомусь мене вирішили виправити,не зрозумівши чужого діалогу.

Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
А, ну тобто таки висєр?
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляTammy21
100%
І я про це .
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляTammy21
О то теж були заходи в історії, війна проти війни...забула як правильно.
Tammy21• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Я просто не розумію як це можливо. От дивіться, давайте почнемо з менших масштабів, з одиничних вбивств, наприклад. Ну от заборонили (вони фактично зараз і заборонені, тобто це не заохочувана, засуджувала соціальна поведінка, яка несе за собою наслідки) і що? Вбивають менше через страх покарання та штампи-заповіді вдовбані у голову релігією, но вбивства не припинились і навряд чи колись припиняться, бо людство вирішує конфлікти і таким способом, на жаль.
Єдине що можливо зробити, то якесь фільтрування та знищення більш агресивних та непристосованих, але, мені здається, що вам не сподобається жити у такому світі.
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляTammy21
А,знайшла :Справедлива війна-санкція на вбивство заради припинення вбивства.
Tammy21• 16 января 2023
Ответ для@ альонка@
Ага. Щось на кшталт давайте вб´ємо всіх поганих щоб добрі люди запанували.
@ альонка@• 16 января 2023
Ответ дляTammy21
Грішно і смішно...буття...
healer09648293• 16 января 2023
Мені вже здається що у ’дивергенті’ є щось для реального світу.
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
А, ну тобто таки висєр?
Та ви можете рахувати як завгодно. Я вважаю що це правда. Все можна знайти, вам треьа то будь ласка.
Ось перше ліпше посилання щодо танків, а чи може ви вважаєте що в Європі зараз нестача біженців?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляTammy21
Ну якщо разом зібратись всім світом і знищити всю всю зброю, і підприємства по її виробництву тож і війн не буде, не буде чим воювати.
Знаю знаю, чоловік вже за рожеві окуляри мені сказав і що це не можливо

Curlyme• 16 января 2023
Потому что нет мировой полиции и моментального наказания
Tammy21• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ніхто не стане різати курку, яка несе золоті яйця. Ще ж треба буде знищити не лише зброю, але і людей які можуть ії робити, і навіть це не допоможе. Людство дуже винахідливо у всьому що стосується виготовлення різноманітних ’інструментів’.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Тобто ви зараз пишете, що рашка має рацію і цю війну розв’язали Штати? Чи ще хтось? Європа? Бо їм це вигідно?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Ні я такого не писала, це ви написали.
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ні я такого не писала, це ви написали.
А що ви писали?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
А що ви писали?
Почитайте. Або покажіть де я написала що рашка має рацію і війну розв’язали штати. Не треба ваші збочені думки приписувати іншим.
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляCurlyme
Це правда!👍
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ну то поясніть вашу думку, яку ви хотіли донести? Це так складно?
автор Йцфыяч • 16 января 2023
Ответ дляLampochka_05
Я згодна з коментатором, який написав що гроші є однією з причин чому війни досі існують, на підтвердження цієї згоди навела також інший розгорнутий коментар з телеграму, саме про війну в Україні. Чи ви думаєте що аж ніхто не має з цього вигоди? Це я вже не кажу про наших крис які гуманітарку ворують.. і на машинах «типу для ЗСУ» їздять…
Марго_1427• 16 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що на війні заробляються нереальні бабки, ніхто не зацікавлений в забороні, та сама Америка озолотилась на другій світовій
Только на второй световой ?
Lampochka_05• 16 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Добре, тоді у мене до вас декілька питань.
Чому Європа купує у рашка нафту та дизель, а переливає втіхаря STS і взагалі що таке STS? І як вони переливають той STS з танкера на танкер і де це відбувається?
Чому про те, що США поставляли зброю Німеччині у період першої світової не згадується в історичних джерелах?
Чи згаєте ви, що за умовами ленд-лізу під час другої світової війни за використану чи знищену техніку чи матеріали платити було не потрібно?
Ви проти, щоб Європа поставляла нам радянську зброю? Вона нам непотрібна?
Яка ціна на газ в США і за якою ціною США продаж газ Європі?
Які конкретно виробництва і заводи переїхали за цей час в штати з Європи?
Для кого конкретно ця війна є вигідним бізнесом?
Навіщо у цьому дописі використовуються рашистська наративи?