Сердючка• 16 января 2023
Яке ім´я вам більше подобається?
Результат:
вже голосів:
96 (62.34%)
Александр
24 (15.58%)
Стефан
19 (12.34%)
Тиц
15 (9.74%)
Адам
Сердючка
• 16 января 2023
Ответ дляГомосноб
Алексом будуть може, і що?
Мого Александра в основном звуть не скорочуючи, хоч я й озвучую, що можна
Як він захоче , так і будуть
,в старших дітей теж довгі імена, ніхто не скорочує.
Сердючка
• 16 января 2023
Ответ дляиз желе я
Ну це Ви, він же вийде із сім‘ї, будуть інші діти, друзі і будуть називати так як зручно їм.
Ні, діти і друзі називають так як людина представляється, а не придумують свої варіанти.
Пенять на зеркало• 16 января 2023
Ещё вопрос документов, если паспорт все таки украинский. Oleksandr, Stephan, Adam будет в паспорте, ну и потом во всех документах включая школу. И Алекс уже с трудом получится из обратной транслитерации. С этой позиции Адам самое простое, но лично мне оно не очень.
Гомосноб• 16 января 2023
Ответ дляПенять на зеркало
Ні, бо першим буде ім´я зі свідотства про народження, іноземного. Вже потім його транслітерують на українську, а показавши свідотство, уникають подвійної транслітерації в закордонному паспорті